Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyereket akar de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyereket akar de én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom 24 éves én most leszek 31. Ő minden áron gyereket akarna méghozzá tőlem. Pedig nagyon jól tudja hogy èn nem akarok nem vágyom az anyaságra. Sokszor amikor szeretkezünk direkt nem veszi ki és van amikor én is hagyom neki. Máskor meg időben kiszáll. Mikor milyen a hangulata. A mi kapcsolatunk amugy is nagyon zavaros. Már egyszer szakítottunk de más problémák miatt. Nem merek belevágni a gyerek témába mert mi van akkor ha én járok pórul. Elvégre nekem kell megszülni a gyereket foglalkozni vele stb. Ettől nagyon félek rettegek. A párom is nagyon jól tudja hogy nem akarok gyereket de ahogy látom nem adja fel. Nem tudom miért akarja ennyire ezt a gyerek dolgot. Hiszen még ő is gyerek ha úgy vesszük. Azt mondta egy gyerekkel örökre magamhoz tudnám láncolni abban biztos lehetek hogy akkor sose hagyna már el. Meg hogy ha nem szeretne engem akkor gyereket se akarna tőlem. Hát nem tudom mit higgyek és azt sem hogy mit tegyek. Nem merek belevágni egy gyerek nagy felelősséggel jár. Ti mit gondoltok erről?
2018. okt. 24. 07:46
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

"Állítás szerint már többször is volt olyan hogy nem szállt ki csak nekem azt mondta hogy nem sikerült neki elmennie"


Azért az is elég durva, hogy te nem tudod megállapítani magadról, hogy elment-e benned vagy sem... O.o Az egy dolog, hogy nem érzed meg, oké, nem minden nő érzi, de hogy utána sem egyértelmű...?

Inkább nem is akarom tudni.


24 éves pasi 8 hónap után egy szakítós-nemakarom-bizonytalan kapcsolatban azt állítja, hogy csak tőled akar gyereket és ezt te el is hiszed... gratulálok a sok eszedhez 31 évesen. :D

2018. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

Védekezés nélkül dugtok. Szerinted nem gyereket csináltok? Mire számítasz, kiskutyára?

Miközben azt írod, hogy TE nem akarsz gyereket.

Hol ebben a logika?

2018. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

De, pont most csináltatod fel magad, csak hogy el ne hagyjon ez az arany farkú kismadár.

Minden mondatod azt tükrözi, hogy azt hiszed, hogy ha terhes leszel, akkor nem szakít veled többet.

Nyugodtan lehet duzzogni, az úgy is olyan felnőttes.

De utána ne írd ki egymás után a kérdéseket, hogy mihez kapjál.

2018. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Biztos 31 vagy? Nem cserelted fel és 13 at akartál írni? 13 éves kislányok ilyen naivnak mint te. A védekezésre, illetve annak hiányára nem is mondok semmit. Viszont abba gondolj már bele, hogy szerinted az a sok egyedülálló anyuka hogy lett az? Biztos nem úgy nyitott a pasi, hogy csináljunk gyereket aztán amikor a legkiszolgáltatottabb helyzetben vagy elhagylak. De ha te azt hiszed h a kedves párod nem csinál ilyet akkor hajrá. Legalább lesz egy új rendszeresen kérdést kiíró aki itt sír folyamatosan. Az egyetemista lányt már úgy is unom.
2018. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Már bocsássatok meg de én későn kezdtem el a szexuális életet 27 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességem. És bár tudom hogy szégyen vagy nem úgyis mindegy én nem tudtam milyen az ha egy pasim belém megy milyen érzés mert még soha nem történt velem ilyesmi csak a mostani páromnál.
2018. okt. 24. 10:55
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ti inkább ne szaporodjatok.
2018. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
32%

Az írásodból tisztán látszik, hogy te a párodtól nem akarsz gyereket, ugyanis már nem érzel úgy iránta, nem bízol benne. Lehet még magad sem ismered ezt be, de nálad nem a gyerekvállalással van a baj, hanem, hogy a párodtól nem akarsz gyereket. Szerintem ideje átgondolni, hogy akartok-e hosszabb távon valamit egymástól, de amondó vagyok, nem lesz tartós a kapcsolatotok. Szerintem ne húzzátok egymás idejét.

Hagyjad, hogy a párod olyan nőt találjon, aki szeretne vele gyereket, Te meg keress egy olyan férfit, akibe annyira szerelmes vagy, hogy majd idővel el tudod képzelni a közös gyereket.

Egyébként az kész téboly, hogy nem akarsz gyereket, de nem védekezel. Ebben hol a logika???

2018. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Eszembe sincs szaporodni megelőzöm en a bajt még idő előtt. Amugy sem akarok gyereket se tőle se mástól.
2018. okt. 24. 10:58
 29/51 A kérdező kommentje:
27 es ebben igazad van hogy a páromtól nem akarok gyereket de abban viszont nincs igazad hogy csak tőle nem akarok. Én az előző pasijaimtól se akartam gyereket. Az exemnek is megmondtam anno hogy nincs bennem az az anyai ösztön ami kéne. Nem vágyom gyerekre mert szerintem sokkal több gonddal jár mint örömmel. A páromtól meg főként azért nem szeretnék gyereket mert iszik és néha nem is keveset.
2018. okt. 24. 11:02
 30/51 anonim ***** válasza:
15%
Hidd el, akarni fogsz gyereket, csak nem tőle, mivel nem vagy szerelmes. Bár nem értem, mi értelme az ilyen kapcsolatoknak. Nem lenne jobb egy olyan kapcsolat, ahol a fellegekben jársz, és akivel boldog vagy? Ha ilyen stabil kapcsolatban lennél, akkor gyereket is akarnál.
2018. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!