Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyereket akar de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyereket akar de én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom 24 éves én most leszek 31. Ő minden áron gyereket akarna méghozzá tőlem. Pedig nagyon jól tudja hogy èn nem akarok nem vágyom az anyaságra. Sokszor amikor szeretkezünk direkt nem veszi ki és van amikor én is hagyom neki. Máskor meg időben kiszáll. Mikor milyen a hangulata. A mi kapcsolatunk amugy is nagyon zavaros. Már egyszer szakítottunk de más problémák miatt. Nem merek belevágni a gyerek témába mert mi van akkor ha én járok pórul. Elvégre nekem kell megszülni a gyereket foglalkozni vele stb. Ettől nagyon félek rettegek. A párom is nagyon jól tudja hogy nem akarok gyereket de ahogy látom nem adja fel. Nem tudom miért akarja ennyire ezt a gyerek dolgot. Hiszen még ő is gyerek ha úgy vesszük. Azt mondta egy gyerekkel örökre magamhoz tudnám láncolni abban biztos lehetek hogy akkor sose hagyna már el. Meg hogy ha nem szeretne engem akkor gyereket se akarna tőlem. Hát nem tudom mit higgyek és azt sem hogy mit tegyek. Nem merek belevágni egy gyerek nagy felelősséggel jár. Ti mit gondoltok erről?
2018. okt. 24. 07:46
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
68%

"Sajnos az a baj hogy a mai világba normális rendes pasit nem igazán találni. Olyat meg ugysem fogok kapni aki nem is iszik nem is dohányzik. Valamelyiket úgyis űzi a kettő közül. Én szerencsére nem is dohányzom és nem is iszom mert utálom mind a kettőt."


Ne haragudj, de egyre jobban bebizonyosodik, hogy a felfogásoddal nagy bajok vannak. Ez a kijelentésed, úgy ahogy van, hülyeség. Nagyon sok nem alkoholista, és nem dohányzó normális pasi van. Az már más kérdés, hogy bajok vannak a fejedben és ezeket vonzod be. Hihetetlen, hogy 31 éves felnőtt fejjel így gondolkozol, és képes vagy elcseszni ennyire az életed, hogy egy olyan pasival maradsz együtt, akit nem is szeretsz. Ennyire nem lehet alacsony az önbizalmad, pedig de, mégis. Önértékelésed nulla. Még mindig azt mondom, hagyd ott a pasit, és keress egy olyat, akibe szerelmes vagy, aki hozzád való. Csak rajtad múlik.

2018. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy megelőzöd a bajt? Elég sokszor betalált a párocskád. Inkább imádkozz, hogy megjöjjön. Ilyenkor szokott szívlapattal odakúrni az élet, hátha helyre rázódik a mész az agyadban. Úgyhogy még ne vedd biztosra, hogy nem vagy terhes, csak még nem tudsz róla.
2018. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Most múlt el a menzeszem 3 napja eddig minden hónapba rendesen megjött.
2018. okt. 24. 12:04
 44/51 A kérdező kommentje:
41 es honnan veszed te ezt hogy nem szeretem a pasimat? Mondtam én ilyet egy szóval is? Mert szerintem nem. Akit nem szeretek azzal nem vagyok együtt legalábbis én biztos hogy nem lennék vele akkor inkább az egyedüllétet választanám. Én mindig is nagyon szerettem őt tiszta szívemből azért is jöttem vissza hozzá. Szerintem inkább ő az aki nem szeret engem.
2018. okt. 24. 12:08
 45/51 anonim ***** válasza:
83%

"41 es honnan veszed te ezt hogy nem szeretem a pasimat? Mondtam én ilyet egy szóval is? Mert szerintem nem. Akit nem szeretek azzal nem vagyok együtt legalábbis én biztos hogy nem lennék vele akkor inkább az egyedüllétet választanám. Én mindig is nagyon szerettem őt tiszta szívemből azért is jöttem vissza hozzá. Szerintem inkább ő az aki nem szeret engem."


Szó szerint nem mondtad, de hidd el, ahogyan írsz és amiket írsz róla, lehet látni, hogy nem vagy belé szerelmes. Eleve már ott rosszul kezdődik, hogy szakítás után újra összejöttetek. Nem véletlenül szakítottatok. Felmelegítve csak a töltött káposzta jó, semmi értelme nem volt újrakezdeni. A másik: ha ilyeneket írsz, hogy attól félsz, hogy ha szülsz neki egy gyereket, akkor mivan ha egyedül maradsz a gyerekkel, neked kell vele foglalkozni és te jársz pórul, hát már ne is haragudj, így nem gondolkodik egy szerelmes nő. Minden írásodból látszik, hogy teljesen nem a párod a megfelelő ember neked, nem is értem miért vagy még vele. Vagyis de értem: azért, mert nincs önértékelésed, azt hiszed, hogy neked jobb már úgy sem lehet, és inkább csücsülsz a langyos szarban. Ha ilyen mazoista vagy, hogy szeretsz szenvedni egy alkoholista mellett, akkor csináld csak, a te dolgod, de tényleg ne vállaljatok gyereket, mert csak Ő szívná meg.

2018. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap, amiben már szakítás is volt, és ebbe a kapcsolatba akar gyereket...

mondani lehet bármit, hogy ő így szeret, ő úgy szeret.

egy másik kérdés alá írta valaki, hogy férfiaknak azért jó a gyerek, mert attól kezdve a nő függni fog tőle, ő meg élheti világát, úgyse lesz elhagyva. és milyen igaz.

bár nőként is lemondhatsz a gyerekedről, ha nem akarod, de akkor meg minek szülni.

mindenesetre olyat nem lehet, hogy te titokban fogamzásgátlót szedsz, amiről ő nem tud. ha nem akarsz gyereket sose, akkor mondd meg neki, ő meg keres mást, ha neki így nem felel meg. nyugodtan elmondhatod neki, nem? azt mondta csak tőled akar gyereket, senki mástól, szóval biztos nem hagy el, ha egyszer te vagy élete szerelme... :)

2018. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Ő már a szakítás előtt is mondogatta,hogy szeretne majd gyereket emlékszem ez miatt volt köztünk veszekedés is mert én megmondtam neki,hogy nem akarok gyereket se most se később. Ő akkor azt mondta,hogy neki meg olyan nő kell aki akar gyereket. Minden áron rá akart venni,hogy legyen közös gyerekünk de én nem mentem bele a dologba. Ennek több oka is van,hogy miért. Egyrészt azért amit írtam,hogy nincs bennem az anyai ösztön nem vágyom a gyerekre számomra inkább csak teher lenne mint öröm. Meg hát ugye még ő is nagyon fiatal szerintem neki se való gyerek még nem. Nem komoly férfi még sajnos és sokszor elég züllött életét él. Meg hát ugye a piálás miatt sem akarnék tőle gyereket. Engem azzal hitegetett,hogy ha lenne közös gyerekünk akkor ő a cigit is letenné meg az alkoholt is de ez csak egy hazugság,hogy rávegyen olyan dologra amit nem akarom. Azt mondták nekem,hogy egy gyerek nem változat meg egy kapcsolatot. Szerintem attól még ha lenne gyerekünk a barátom ugyan úgy inna meg cigizne és ezért nem vállalok gyereket mert félek,hogy csak kizárólag én törődnék vele az apja meg minden másnap ittasan jönne haza és nem foglalkozna vele. Ez az amitől én félek. Nem akarnám,hogy a gyerek azt lássa,hogy iszik az apja.
2018. okt. 24. 14:47
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

Össze-vissza beszélsz. Egyszer azt írod, azért nem szeretnél gyereket, mert nincs benned az anyai ösztön és nem vágysz rá. Utána pedig azt írod, azért nem akarsz gyereket, mert a párod piás és még gyerek, félsz attól, hogy egyedül maradnál, nem foglalkozna a gyerekkel. Most akkor miért is nem akarsz gyereket? Jó lenne eldönteni.


Egyébként meg a párod akar gyereket, te nem. Ez olyan ellentét, amit nem lehet áthidalni, továbbra sem értem, miért vagyok még együtt, ha ilyen fontos kérdésben nem egyeztek.

2018. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen sötét 31 éves nőt még az életemben nem láttam. Ugye ez vicc?

Ha nem az, akkor holnap már menj is iratni a fogamzásgátlót, tényleg hol érzed, hogy neked semmiképp nem való gyerek.

2018. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Tényleg jól érzed*
2018. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!