Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel 5 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kenyeres Imre kérdése:

A barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt. Én 31 éves vagyok, a barátnőm pedig 30. Úgy érzem ő az igazi. Szerintetek korai lenne eljegyezni?

Figyelt kérdés
Családot szeretnék vele alapítani minél hamarabb.Azt nem szeretném,ha házasságon kívül születne meg a gyerek.Annyi a problémám,hogy jövő nyáron megy férjhez a hugom.Így a család anyagilag eléggé le lesz terhelve mivel külföldön lesz a lagzi.A párja német.Az időt nem szeretném évekik húzni.Tehát,ha 20-ra tervezném az esküvőt a gyermeket 21-re várhatnánk.Nektek mi a véleményetek? Esetleg jegyezzem el és csináljunk egy szűkebb esküvőt? Jövőre valamikor?

2018. nov. 16. 07:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Fokozatosság.Először az együttélést lenne érdemes megtapasztalni, hogy kölcsönösen működik-e, nem szorul-e háttérbe egyikőtök sem a másik igényeivel szemben.
2018. nov. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A nővel foglalkozni kell, es nem lesz belőle sárkány, hanem egy ragyogó, boldog nő.
2018. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak arrol nem irtál, hogy a barátnöd hogyan látja. No ez baj.
2018. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
70%

9-es: Egy: Nem vagyok az anyukád, én nem szülök férgeket.

Kettő: Nem is "verem a csákányt", mert veled ellentétben én értelmiségi vagyok, és képes voltam annyit tanulni, hogy normális munkám legyen, amivel jól keresek anélkül, hogy beledöglenék.

2018. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51%
Az eljegyzes meg nem jelent semmit. Engem mindenki eljegyzett, es hol vannak mar...
2018. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
várj még 7 hónapot és akkor már egy éve együtt lesztek. Akkor gondold át és dönts. 5 hónap, kortól függetlenül, egy kicsit korainak tűnik.
2018. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16%

A gyereknek anyukája van és apukája (és azok is maradnak, míg élnek) nem pedig egy házaspár szülője.

Viszont ha nem szeretnél vadházasságban élni, és fattyúnak éreznéd a leendő kicsit így papír nélkül, akkor mire vársz? Úgy van ahogy mondod. 30 fölött az embernek már gyorsabban pörög a lemez. Öt hónap pedig öt hónap. Ennél jóval kevesebb is elég volt már millióknak. És valóban, semmi és senki sem tudja, hogy x év múlva változik e valami. A jövő zenéje, hogy milyen döntésnek bizonyul.

2018. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit előreszaladtál. Lehet nem is akar házasodni, meg nem is tuti, hogy rögtön teherbe is esik. Amúgy szülőknek miért megterhelő anyagilag a ti esküvőtök? Ti fizetitek, nem?
2018. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

" És valóban, semmi és senki sem tudja, hogy x év múlva változik e valami. A jövő zenéje, hogy milyen döntésnek bizonyul."


Azért 1-2 év együttélés után lejön hogy ki milyen ember, nehogy ne legyen annyi ideje... A jövő zenéjéről meg annyit hogy ezzel a hozzáállással drága nóta lesz amit majd elhúznak neki egy válás esetén. Persze ő is lehet majd hétvégi apuka, millióknak bejött, tudod. :)

2018. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nagy építkezésben vagyok,így a ház anyagilag jelentős teher a számomra.Így egy kicsi támogatás jól jönne.Amennyiben nagy létszámú lenne az esküvő.Ha szük családra veszem,akkor viszont nincs akadája.De nem is csak az anyagiak aggasztanak,hanem az,hogy nem lenne-e így nagyon zsúfolt az év.
2018. nov. 16. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!