Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Készítetek a férjeteknek/párot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készítetek a férjeteknek/párotoknak ennivalót a munkába?

Figyelt kérdés

Ő az első szerelmi kapcsolatom.Külföldön élünk,egyetemen tanít és ugyan megoldja,mert vagy beül valahova enni,vagy rendel magának,de szeretnék neki én is csinálni és készíteni valamit,vagy akár csak kis nasikat.Van irodája,de persze kollégái is vannak...


35N, 39F


2018. dec. 26. 07:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
6%
Míg olyan helyen dolgozott, ahol nem tudott mindig meleget enni, addig főztem neki. Mióta belvárosban dolgozik, inkább kimegy enni, addig is sétál egy kicsit, kiszellőzteti a fejét. Nem értem azokat, akik azt írják, hogy nem vagy az anyja. A férjem is megcsinál egy csomó dolgot itthon nekem, pedig nem az apám.
2018. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
36%

az egyetemen - persze csak ha nem karbantartó, de hát tudjuk, hogy nem az, hiszen ki lett hangsúlyozva az elején az egyetem - nagyon népszerű lesz, ahogy a jó kis szagos pacalt előszedi, majd elkezdi malackodva enni - az irodájában.


a kérdező biztosan nem sokat mozgott tanultabb körökben, de segítek: munkahelyen az a maszatolás a "hazaival" nem szokás.

2018. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
9%

32- lehet, hogy ahol te dolgozol, nem szokás, de ahol én dolgozom (és ahol elég komoly szakmai követelések vannak, többek között diploma, szóval mondjuk azt, hogy tanultabb körök), ott majdnem mindenki otthonról hozza az ebédet. A férjem munkahelyén is (programozó a szentem, ahogyan a csapatában értelemszerűen az összes munkatársa is) ez a módi, hogy mindenki visz otthonról kaját. Ez munkahelyfüggő, ha valakinél az irodában nem szoktak otthonról vinni, mert mindenki a környéken eszik vagy csapatosan rendelnek, akkor nyilván ő sem fog különcködni otthoni menüvel, de ha egyébként külön szoktak étkezni, vagy eleve az a megszokás, hogy mindenki sajátot hoz, akkor meg az lesz a különc, aki nem visz.

Kérdező, a megoldás itt szerintem az, hogy megkérdezed a párod, szeretne-e otthonról vinni főtt ételt. Én szoktam csomagolni a férjemnek, mert magamnak is csomagolok, minden este szoktam főzni, de én ezt élvezem is, nekem jó kis kikapcsolódás a munka után (pacalt mondjuk még sosem főztem). Mondjuk ettől még nem érzem magam az anyjának, nem is értem ezeket a megjegyzéseket. Ha magamnak megcsinálok valamit, és már eleve ott vagyok, nem érzem külön erőfeszítésnek ugyanezt megtenni neki is. Ez miért lenne anyáskodás? Nyilván ezek a dolgok oda-vissza működnek, szóval amikor ő főz nekem egy kávét vagy megcsinálja a reggeli szendvicsem/rántottám, akkor ő meg apáskodik felettem, vagy ez hogy van?

2018. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

#33 azért mert nem szertek másra főzni , úgy érzem ezáltal a cselédje vagy az anyja leszek hogy elvárja a férfi hogy állandóan fozzek rá

Magamra is utálok főzni. Nem szeretek masokat ki szolgálni amikor a férfi ugyan úgy meg tudna tenni magának is. Úgy meg pláne nem szeretek főzni hogy ha a “kedves” férfi nem viszonozza nekem ugyan úgy hogy főz nekem

Mert ha a férfi is megteszi akkor én is. Ha nem akkor ne várja el tolem mert én senki cselédje nem voltam és nem is leszek. Anya pótlék sem leszek

2018. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
34- ez itt érthető, de ha a kedvesség viszonzott, te is alapból szeretsz főzni, vagy ha nem elvárás csak úgy néha mert kedved van csinálod, akkor az miért lesz ugyanúgy anyáskodásnak titulálva, mint az általad említett eset? Nyilván aki nem akarja/nem szereti, az ne csinálja, főleg ha kényszernek érzi.
2018. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Úgy más igen. De mivel én alapból utalok főzni és nem is szeretem ha a férfi elvárja (sajnos ferfiak szakácsnőt keresnek egy nőben mert ez elvárás )

Nem szeretem ha olyat eroltetnek ram amit utalok csinálni.

2018. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
10%
Engem senki nem tudna rávenni, hogy ha egy munkahelyen mindenki rendel, én is rendeljek. Nem hiszem különcködésnek, jó ég. Az kéne még, hogy abba is belepofázzanak a munkahelyen, hogy mit egyek.
2018. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Amikor volt kapcsolatom, akkor szoktam, de inkább hidegkaját szoktam összeállítani - azt ette napközben és este evett melegkaját, ő így szerette.
2018. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
42%
32-es, nyuszika...szerintem te életedben nem dolgoztál még irodában😁 mi az, hogy munkahelyen nem szokás maszatolni az otthoni kajával. Én is irodában vagyok, 6-an vagyunk, de a folyosón a többiek is, informatikusok, stb általában otthonról hoznak kaját. Ott bent mekegítünk, eszünk, senkit nem zavar a kajaszag. Olyan nincs, hogy valamit nem merünk bevinni. Ugyanúgy eszünk, mintha otthon lennénk.
2018. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
ez a baj. biztosan vannak kenyesebb izlesu kollegak is.
2018. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!