Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Készítetek a férjeteknek/párot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készítetek a férjeteknek/párotoknak ennivalót a munkába?

Figyelt kérdés

Ő az első szerelmi kapcsolatom.Külföldön élünk,egyetemen tanít és ugyan megoldja,mert vagy beül valahova enni,vagy rendel magának,de szeretnék neki én is csinálni és készíteni valamit,vagy akár csak kis nasikat.Van irodája,de persze kollégái is vannak...


35N, 39F


2018. dec. 26. 07:00
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
3%

A párom is próbálkozott, de fél év alatt sikerült meggyőznöm, hogy ne pakoljon nekem kaját.

Én érzem, ép mi esne jól és azt is kb mennyi kell.

Ezt soha nem tartottam jó ötletnek, akár mennyire a szeretet kimutatásának egyik formája gondoskodás.

2018. dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
76%

"ugyan megoldja"


Fantasztikus teljesítmény egy 35 éves embertől.

2018. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
31%

Nem mert nem vagyok az anyja ,nem a gyerekem készítsen magának ,a férfinak is van 2 erős keze használja. Nem vagyok a “párom” cselédje sem

N

2018. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem csinálj neki, ez kedved gesztus. Én is csináltam néha a páromnak szendvicset, vagy ha úgy főztem akkor neki is csomagoltam ebédet. (Már nem vagyunk együtt, ráadásul nagyon elfoglalt vagyok, nem is főztem rendszeresen,ha úgy van, tuti többször csomagoltam volna neki enni)

Sőt, a szüleim is szoktak kaját csomagolni egymásnak. Igen, néha apukám rakja össze anyukámnak és csinál szendvicset, neha pedig anyukám készít el mindent.

Nem olvastam végig, hogy ki mit írt eddig, de nekem az a véleményem, hogy csomagolj neki enni. Mondd neki azt, hogy szívem, jövő héten csomagolnek neked kaját, mit szeretnél? Örülnél neki? Minden nap kérsz? Milyen jellegű ételt? Aztán majd mondja, hogy mit szeretne.

2018. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
75%
Én is szoktam, hamarabb érek haza általában, belefér, örül neki sőt megbeszéljük mi legyen a kaja, nekem nem okoz gondot. Ő cserébe segít ha szabadnapja van, elpakol, kimos, stb. Így spórolunk is. Otthon nem becsülték ezt meg, itt igen.
2018. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
93%
Ha van kedved meg időd, miért ne? Nekem magamra sincs kedvem főzikézni, de mindenkit más tesz boldoggá.
2018. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Igen.

Főleg szendvicseket. Ha főtt kaját visz, azt bepakolja magának.

2018. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
32%
Istenem... Kérdezd meg tőle, hogy elfogadja-e, ha csinálnál neki másnapra kaját.
2018. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
32%
Nem szoktam. Eleve o foz nagyreszt, reggel egyidoben indulunk dolgozni, egyszerre kelunk es keszulodunk, o kevesebb ideig keszulodik, mig en csinalom a dolgom, o elpakol maganak ebedet, ha epp akar vinni. Nem mindig van itthon etel, amit vihetne, de ha van, akkor is sokszor inkabb vesz utkozben valamit. Szendvicset csinalni nincs idom, nagyon ritkan ugy jon ki a lepes, hogy en jobban raerek, akkor raktam el neki fott etelbol, de amugy mindenki a sajat ebedjeert felel. En pl egyaltalan nem viszek munkaba etelt, nekem nem is szokott az eszemben lenni, hogy erre is figyeljek.
2018. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
92%
Magának szokott általában csomagolni este ha ízlett neki a kaja. Meg ha tudja, hogy sűrű napja lesz és nem lesz ideje beülni kajálni. Ha én pakolok magamnak ebédet természetesen mindig megkérdezem, hogy neki is rakjak-e el. De elég önálló ilyen szempontból.
2018. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!