Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Készítetek a férjeteknek/párot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készítetek a férjeteknek/párotoknak ennivalót a munkába?

Figyelt kérdés

Ő az első szerelmi kapcsolatom.Külföldön élünk,egyetemen tanít és ugyan megoldja,mert vagy beül valahova enni,vagy rendel magának,de szeretnék neki én is csinálni és készíteni valamit,vagy akár csak kis nasikat.Van irodája,de persze kollégái is vannak...


35N, 39F


2018. dec. 26. 07:00
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
88%
A kölcsönös a bizalom, megértés, szeretet nem ártana ezen a fórumon se! Csak azért mert nem ismerjük egymást minek kell (kell?) ilyen ellenségesnek lenni egymással? Mivan mindenki ennyire frusztrált? Éb akkor “ pattogok” így... emberek.... ejnye
2018. dec. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
29%
Örülök hogy még vannak normális nők,akinek számít a párja,törődik vele.
2018. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
96%

Ha sütök sütit, akkor abból szokott vinni, és megkínálja a kollégáit is. Hárman dolgoznak együtt.

Vagy ha marad sült hús, fasírt, azt elviszi zsömlében.

De nem csinálok minden nap úgy főtt ételt, hogy abból vigyen.

2018. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi felváltva főzünk és elcsomagoljuk munkába. Nálunk van konyha, mikró, azt eszel amit akarsz
2018. dec. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező te olyan vagy, mint akinek minden az első, nem csak a párkapcsolat. Mint aki más bolygóról jött. Szerinted mások mit esznek? Én is irodában dolgozom, 6-an vagyunk. Van bent mikró, 90%-ban viszünk otthonról kaját és ott melegítjük, ott eszünk. Senki nem úgy főz otthon, hogy jajjj, mit főzzek, hogy a másikat ne zavarja a kajaszag. Van ott minden, amit el tudsz képzelni. Mint otthon. Ebből még soha senki nem csinált problémát.

De mond csak, ezt az evidens szót is most tanultad? Olyan előszeretettel használod, mint egy kisgyerek, mikor újat tanul😁

2018. dec. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
83%

18 éves korom óta főzök, néha teher, máskor boldoggá tesz.

Tulajdonképpen kényszerből tanultam meg, de nagyon akartam, azt hittem ez a felnőtt élet természetes velejárója, hogy az ember főz ha enni akar finomakat. Később jöttem rá, hogy a nem főző lányokat nagyobb becsben tartják és eléjük teszik az ételt vagy elviszik őket enni, főzőnénit szerződtetnek a háztartásba vagy a szülők adnak készételt.

2018. dec. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
75%

Nasit azt szoktunk készíteni egymásnak. Vagy ha egyikünk nem ér rá, és megkéri a másikat, hogy csináljon egy szendvicset, olyan is szokott lenni.

Nem csak munkába vinni, hanem úgy általában.


Én 26f, ő 24n

2018. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
85%
Szoktam. Nem főzök minden nap, de általában akkora adagokat, amik elegek a következő főzésig. Mind a ketten bedobozolva visszük az ebédet a munkahelyünkre, a férjemnek nem is igazán van lehetősége ott valahova kimenni, rendelni meg sokkal drágább, mint otthonról vitt kaját enni, én meg szeretek főzni, jobban ízlik a saját főztöm, mint a környezetemben a legtöbb menza/étterem kínálata. Nekem ez így természetes, és nem érzem magam emiatt az anyjának. Ha már főzök, akkor nyilván ő is kap belőle.
2018. dec. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező, a frusztrált méregzsákokkal ne foglalkozz, mert felesleges! Ha szeretnél neki csomagolni valamit, akkor kérdezd meg, hogy ő szeretné-e, van-e valami kérése, vagy nem ragaszkodik hozzá!
2018. dec. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
86%

Ha nálam alszik a párom, szoktam neki szendvicset készíteni reggelire, de csak azért mert szeretek bele rágcsálni a kész szendvicsbe :D De egyébként kinyitja a hűtőt és ebédre pakol magának amit szeretne, vagy ha van előrendelve a hétre akkor vagy csak egy kis kiegészítőt visz mellé.


Ő is irodában dolgozik többed magával, de soha senkit nem érdekelt, hogy most hagymás pörkölt vagy savanyúság vagy spagetti szag van. Felnőtt férfiak.


De egyébként ha meg nála vagyok, akkor ő csomagolja magának a reggelire valót. Ez valahogy így alakult, senki nem kért semmi ilyesmit a másiktól.

2018. dec. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!