Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen csak egy cselédet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csak egy cselédet akar?

Figyelt kérdés
Még nem lakok együtt a barátommal, de sokat vagyünk együtt és mindig a szüleink szoktak főzni, az anyukája most többet fog dolgozni és azt mondta nem fog főzni, nekem kell. Én meg mondtam neki, hogy egyik napról a másikra nem fogok minden nap főzni, úgy hogy ráadásul utálok, erre jött azzal, hogy egy feleségének tudni kell főzni (még jegyesek sem vagyunk) na én meg mondtam, hogy nem fogok folyton főzni, nem is lakunk együtt.. Erre ő kijelentette, hogy akkor mehetek haza. Na ez szerintem durva, legyek náluk, de ha nem főzök mehetek haza?! Meg jó hogy nem főzéshez köti a házasságot. Múltkor egy kvíz műsort néztünk ahol a férfi mondta, hogy szokott főzni a párjának, erre a barátom rögtön mondta, hogy hú milyen csicska a csávó, pedig szerintem ugyanúgy főzhetnek a férfiak is.
2019. jan. 29. 08:12
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
94%

Ez most tényleg komoly, nem troll kérdés?

Vissza se néztem volna, mikor becsukom magam mögött az ajtót.

2019. jan. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom hàny éves vagy, de azért nem àrt ha legalàbb alapvető ételeket el tudsz készíteni.

Nàlunk én főzök, mert imàdok, màsrészt itthon vagyok, 2 naponta főzök, van hogy naponta.A kislànyom szemében ez a természetes, hogy tud az anyja főzni.

De pl az apja is remekül főz.

Élettàrsam sem halt éhen míg nem voltunk együtt, nem mondom, hogy egy konyhatündér, de boldogul.

Tàrsasàgi életet élünk, összejàrunk barátokkal, ha ők jönnek mi főzünk, ha mi megyünk, akkor ők.

Nyaranta vendégek vannak nàlunk, àltalàban 2 hétre jönnek, olyankor reggelit/ebédet/vacsoràt készítek, de mivel a legtöbb kaja az udvaron készül, ott pàrom is igen aktív, mint grillezésben, mint bogràcsozàsban.

Ha nem akarsz főzni, ne főzz, felőlem élhettek hideg kajàn is, szerencsére nem az én életem, de felnőtt embernek ne okozzon màr gondot mondjuk egy gulyàslevest megfőzni.

2019. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
90%
Én avval a lendülettel mentem is volna haza és el küldtem volna a fenébe.
2019. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
77%

Én elég sokszor főzök a páromnak, direkt olyan ételt is, amit szeret. De ezt sosem várja el, és ha én valamiért nem tudok, minden további nélkül főz ő is (egész jól). Sőt, ha szépen kér, hogy úgy enne valamit, és légyszi főzzek neki, akkor akár soron kívül kerülnék és elmennék boltba hozzávalókért, mert szeretek a kedvére tenni (fordítva is megtenné).


De ha így pampogna ő vagy a családja, már árkon bokron túl lennék és vissza se néznék. De itt amúgy is van baj, mert te nem az anyjának vagy a cselédje, nem az apjának a felesége, a fiúk meg nem lépett ki a gyerek státuszból, tehát jogtalanul játssza a felnőttesdit. Én ettől így 27 évesen konkrétan már viszolygok és az ilyen típusú embereket messziről kerülöm.


N

2019. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
8%

Szia, főzni én sem szoktam, elég nekem a pici gyerekem kajáját megcsinálni. Legtöbbször rendelünk, olcsóbban is jövök ki, nem kell az előkészületekkel foglalkoznom, majd utána mosogatás.

Viszont a te eseted más, mert ha ketten laktok, akkor oké, de ott lakik a párod édesapja. Mivel a párod anyukája sokat fog dolgozni, így a férjére, fiára nem fog tudni főzni, sajnos

Ezért kérte a te segítségedet. Viszont, ha ott vagy náluk, eszel, iszol, vizet fogyasztasz, ennyit igazán megtehetnél. Gondolom az alapanyagot mind megveszik, nem neked kell boltba menni. Ha az apukája rakott krumplit akar enni, akkor pároddal közösen megcsinálhatjátok, nem tart semeddig. Az ő korosztálya nehezen fogadja el ezt a rohanó világot, ahol a nő már nem főz, inkább rendel, vagy étterembe jár a család. De néha besegíthetnél. Ettől még nem leszel "cseléd"

Egyébként vastag bőr lehet az arcodon, ha ott vagy náluk eszel is, és nem segítesz semmit. Amikor én voltam barátomnál, mindig kérdeztem az anyukáját, hogy miben segíthetek, volt amikor krumplit pucoltam vele mert négy kisgyerek volt, vagy bármi előkészületet segítettem. Ha nekem lenne egy fiam, és a barátnője ott élősködne rajtam, én is haza zavarnám.

2019. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
84%

Ugye már csak ex? :D

Én szeretek sütni, főzni, valamennyire tudok is, bár sok mindent meg kell még tanulnom, de tuti biztos nem lennék olyan pasival, aki lusta ellátni magát ilyen téren is. És nem azzal van a baj, hogy a kérdező besegítsen, ha már sokat van ott, párommal mi is főztünk szüleinél, amíg még ott lakott. De ez a nagy különbség, mi közösen, a testvérével és annak a barátnőjével egyeztetve csináltunk kaját felváltva. Egyébként, más konyhájában nekem kifejezetten kellemetlen mozgolódnom. Megcsinálom, ha muszáj, de borzasztó rossz érzés. Nem az én eszközeim, nem az általam megszokott márkájúak a fűszerek... Na mindegy.

A lényeg, az ilyen lusta, követelőző pasit, és a neki igazat adó szüleit kerülni kell. Nem akarsz ilyen életet magadnak, ha van egy minimális eszed és önbecsülésed.

2019. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
48%

Azért ez erős kijelentés volt anyósjelölt részéről.

Jó lenne már ezeket a nemi sztereotípiákat levetkőzni. Igen, nem hátrány, ha egy nő tud (és szeret) főzni, de semmi probléma nincs, ha a férfinek kell főzni. Én pl. kimondottan szeretek főzni és jól is szokott sikerülni. Különben is, a hivatásos szakácsok között is több a férfi, mint a nő.

Nekem a párom 3 hónap után hozzánk költözött és anyukámmal együtt főztek, aztán később volt, hogy egyedül. Most már saját lakásban élünk és vagy együtt főzünk vagy felváltva hol ő hol én.

2019. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
57%
Szakits. Elmaradottak. Vagy videkiek. Budapesten nem fozunk,csak a romak.
2019. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
29%

Budapesten nem főzünk...

Ezen jót nevettem.


Laktam Pesten (soha többet!!!) roma sem vagyok, de főztem ugyanúgy.


Évek óta egy községben élek, imádom ezt a fajta szabadsàgot amit a hatalmas gyönyörú udvar ad a rengeteg zölddel, azt a biztonsàgot, hogy a 3. osztàlyos lànyom egyedül járhat suliba, ezt a csendet.

Bàrmilyen programra vàgyunk, arra van a kocsi, bevàsàrolni is jàrunk a vàrosba.

Főzni nem csak a romàk, és nem csak a vidéken élők szoktak szerintem.

Az pedig, hogy elmaradottak, ezzel nem értek egyet.Alapvető dolog lenne, hogy mivel a Kérdező ott dekkol, igenis csinàl valamit.

Rakott krumplit a hülye is meg tudja csinàlni, én màr csak szívességből is megcsinàltam volna.

2019. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
40%

Több információ kéne a kérdezőtől. Egyáltalán segít bármiben is? Ha anyós más segítséget kért volna tőle, akkor arra is nemet mond? Szerintem itt nem a főzés tényét kell kiemelni, hanem a kérdezőnek az a baja, hogy egyáltalán megkérték, hogy megmozduljon. Gondolom jól elvan, jön megy a párja családjánál, kiszolgálják, cserébe nem csinál semmit. Meg nincs is rá hajlandóság.

Azért valljuk be hölgyeim, aki családanya, és van a fiának egy párja, minden esetben kiszolgljátok őt, hogy szinte ott él a háztartásotokban és semmit nem segít? Plusz egy fő azért észrevehető a rezsiben. Nem beszélve, hogy kerülgetni kell. Nyilván nem kell cselédnek állítani, de egy két dologba segíthetne, ha már eltartom.

Eddig milyen körülmények között élt ott a fiúknál? Mosott - takarított??

2019. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!