Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen csak egy cselédet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csak egy cselédet akar?

Figyelt kérdés
Még nem lakok együtt a barátommal, de sokat vagyünk együtt és mindig a szüleink szoktak főzni, az anyukája most többet fog dolgozni és azt mondta nem fog főzni, nekem kell. Én meg mondtam neki, hogy egyik napról a másikra nem fogok minden nap főzni, úgy hogy ráadásul utálok, erre jött azzal, hogy egy feleségének tudni kell főzni (még jegyesek sem vagyunk) na én meg mondtam, hogy nem fogok folyton főzni, nem is lakunk együtt.. Erre ő kijelentette, hogy akkor mehetek haza. Na ez szerintem durva, legyek náluk, de ha nem főzök mehetek haza?! Meg jó hogy nem főzéshez köti a házasságot. Múltkor egy kvíz műsort néztünk ahol a férfi mondta, hogy szokott főzni a párjának, erre a barátom rögtön mondta, hogy hú milyen csicska a csávó, pedig szerintem ugyanúgy főzhetnek a férfiak is.
2019. jan. 29. 08:12
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
76%
Ezt az alakot ne sajnáld egy percig se. Lépj le azonnal, és örülj, hogy megszabadultál tőle.
2019. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Egyáltalán nem kamu kérdés!


Jól össze vesztünk, szépen haza is jöttem! Egyébként olvasva itt a válaszokat látom, hogy sok helyen a férfi kinti munkát végzi a nő bent. Na hát már ezen is össze vesztünk múltkor, ugyanis mondta, hogy nekem kell a füvet vágni, a virágokat rendezni. Én pedig mondtam, hogy nem voltam úgy soha oda a kertért szóval nem lesz tele a kert virággal, utána meg azzal jött, hogy náluk a füvet is az anyja vágja.

2019. jan. 29. 14:22
 43/47 A kérdező kommentje:
#20 Nem az a bajom, hogy megkellett mozdulni, mindig megkérdezem a barátom anyukáját, hogy kell e valamiben segíteni, és szoktam is segíteni a főzésen kívül.
2019. jan. 29. 14:24
 44/47 anonim ***** válasza:
18%

Na, ezzel màr nem értek egyet.

Nàlunk a fűnyíràst vagy ő csinàlja, vagy ha nagyon sok a maszekmelója, akkor van valaki, aki jön és lenyírja x összegért.De tőlem nem vàrnà el a fűnyíràst.

Van rengeteg növény az udvaron, a sziklakertekkel meg rózsàkkal boldogulok, de sem a tujákat, sem a tamariskákat én nem tudom formàra nyírni.

Abban semmi igazsàgot nem làtok, hogy tegyél-vegyél bent, de még a füvet is te nyírd.Ezt azért magyaràzd el neki, lehetőleg úgy, hogy meg is értse.

2019. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
89%
Elképzelem, hogy van egy fiam, akinek nem kell otthont szart sem csinálnia. De egy idegen kislánytól elvárnám azt, amit a saját kölykömtől nem? Nekem ez fura.
2019. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
17%
SZóval ott lógsz a nyakukon és nem csinálsz semmit sose? Elvárod, hogy legyen meleg étel? Főzzél és kész. Nálad is bajok vannak
2019. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
"Ezt azért magyaràzd el neki, lehetőleg úgy, hogy meg is értse." - Ezt mondjuk a szüleinek kellett volna, én biztos nem kezdenék el nevelni egy FELNŐTT embert.
2019. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!