Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen csak egy cselédet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csak egy cselédet akar?

Figyelt kérdés
Még nem lakok együtt a barátommal, de sokat vagyünk együtt és mindig a szüleink szoktak főzni, az anyukája most többet fog dolgozni és azt mondta nem fog főzni, nekem kell. Én meg mondtam neki, hogy egyik napról a másikra nem fogok minden nap főzni, úgy hogy ráadásul utálok, erre jött azzal, hogy egy feleségének tudni kell főzni (még jegyesek sem vagyunk) na én meg mondtam, hogy nem fogok folyton főzni, nem is lakunk együtt.. Erre ő kijelentette, hogy akkor mehetek haza. Na ez szerintem durva, legyek náluk, de ha nem főzök mehetek haza?! Meg jó hogy nem főzéshez köti a házasságot. Múltkor egy kvíz műsort néztünk ahol a férfi mondta, hogy szokott főzni a párjának, erre a barátom rögtön mondta, hogy hú milyen csicska a csávó, pedig szerintem ugyanúgy főzhetnek a férfiak is.
2019. jan. 29. 08:12
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
17%

"azt mondta nem fog főzni, nekem kell. Én meg mondtam neki, hogy egyik napról a másikra nem fogok minden nap főzni, úgy hogy ráadásul utálok, "


Nyilvan azt mondta hogy neked kell HA amugy is sokat vagy ott ES HA amugy éhesek vagytok (hiszen eddig azt etted amit ő főzött, nem????).


A hozzáállásod mar eleve problémás, ha már annyitvagy náluk mondhattad volna hogy persze igyekszel de nem biztos hogy ez minden nap menni fog...


A pasid viszont szimplan bunkó, sok jóra ne számíts.

2019. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
23%

Nekem sem kéne olyan nő aki nem tud főzni, meg ha megkérik valamire akkor nem csinálja meg, márcsak illedelmességből sem.

Képes vagyok alap kajákat megfőzni, főzök is magamnak. Egy nő viszont tudjon bonyolultabb kajákat elkészíteni, ne adj isten finom sütiket sütni! Ez most lehet egyoldalúan hangzik, de egy férfi meg másfajta munkát végez a ház körül, amit meg egy nő nem csinál meg.


Azért annyira ne akarjunk már egyformák lenni, hogy egy férfi is legyen konyhatündér, vagy hogy egy nő végezze a ház körüli férfi munkát, mert ezek jóra nem vezetnek.


Egyébként meg tuti trollkodsz, de ha nem akkor sűllyedj el...

2019. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
27%

Én nőként a #22 értek egyet.

Tudjon főzni egy férfi is, de mikor csinàlok egy 3 fogàsos kajàt, azt hagy csinàljam én meg, és különben is legyen az én felségterületem a konyha, neki meghagyom a fűnyíràst, a csodatujài nyíràsàt meg egyéb hàz körüli teendőket.

2019. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
33%

Nem mindenhol van kért, de érdekes, ott is inkább a nők tevekenykednek.

A funyirast nagymamam is megcsinálja.

2019. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
74%

22. Nem mindenki él kertes házban. Panelban pl nem sok ház körüli munka van. Villanykörtét én is ki tudom cserélni, más feladathoz pedig szakembert hívunk. Főzni azért gyakrabban kell, mint ház körüli munkákat csinálni.


Kérdező! A párod és az apja felnőtt emberek. Ha éhesek, főzzenek maguknak!

2019. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
"Képes vagyok alap kajákat megfőzni, főzök is magamnak. Egy nő viszont tudjon bonyolultabb kajákat elkészíteni, ne adj isten finom sütiket sütni" - Szerintem a férfi mesterszakácsok most kiröhögnének. :-D
2019. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
77%
Hasonlóban én is voltam régebben, de nem a főzés volt a téma; megértettem, hogy a nők nagy része miért dolgozik azért, hogy legyen kis ingatlanjuk. A feudalizmus sajnos sokkal fontosabb pár évtizede, mint a kompromisszumok, fiatalok segítése, stb.
2019. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
10%

De mivel én szeretem rendben tartani a benti 120 nm-t, meg a 30 nm teraszt, ezért a kinti dolgokat meghagyom neki.

A fűnyíràs elvesz 4-5 óràt, mert nagy udvarról van szó.

Ppersze, nem mindenkinél van kert, de sok helyen igen.


Ha ennyire képtelen a Kérdező, én nem nagy jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak.

Főzni öröm.

2019. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom az itt válaszolok közül mindenki férje főz!?
2019. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
22%

Azt kötve hiszem!

Nàlunk én főzünk, van egy baràti hàzaspàr akikkel összejàrunk, ott is a nő főz.Keresztanyàméknàl is a keresztanyàm főz.

Szembe szomszédéknàk is, a lànyom osztàlytàrsai szüleinél is a nők főznek.

2019. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!