Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen csak egy cselédet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csak egy cselédet akar?

Figyelt kérdés
Még nem lakok együtt a barátommal, de sokat vagyünk együtt és mindig a szüleink szoktak főzni, az anyukája most többet fog dolgozni és azt mondta nem fog főzni, nekem kell. Én meg mondtam neki, hogy egyik napról a másikra nem fogok minden nap főzni, úgy hogy ráadásul utálok, erre jött azzal, hogy egy feleségének tudni kell főzni (még jegyesek sem vagyunk) na én meg mondtam, hogy nem fogok folyton főzni, nem is lakunk együtt.. Erre ő kijelentette, hogy akkor mehetek haza. Na ez szerintem durva, legyek náluk, de ha nem főzök mehetek haza?! Meg jó hogy nem főzéshez köti a házasságot. Múltkor egy kvíz műsort néztünk ahol a férfi mondta, hogy szokott főzni a párjának, erre a barátom rögtön mondta, hogy hú milyen csicska a csávó, pedig szerintem ugyanúgy főzhetnek a férfiak is.
2019. jan. 29. 08:12
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, este cigànypecsenyét csinàltam, nem lett sok, pàrom vitt ebédre belőle, én is azt ebédelek, gondolom a lànyom is eszik délutàn ha hazaér suliból, magyarul főzök ma megint, este is kell enni valamit, meg talàn nem àrt holnap ebédelni se.

A legtöbb kaja elfő magàba, nem kell felügyelni.

A sült húsok simàn megsülnek a sütőben, nem kell felette àllnod végig.

Ugyanez van a pörköltekkel, a főzelékek meg nem is időigényesek.

Szerintem igenis illő lenne hogy segíts baràtod anyjànak ha màr úgyis ott vagy.

2019. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
16%

A rendszeres dugásért cserében főznöd kell, ez van.

Én biztos nem csinálnám, de a te dolgod.

2019. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
73%

Nő nem szolga , cseled hogy a kis férfi seggére főzzön , mosson takaritson

Ferfiak mert hiszik azt , hogy csak mert farkuk van nekik ez alanyi jogon jár?

Miért gondoljak azt , hogy ők szállodában laknak ahol a nő a cseled ?

Az ilyen ferfiak maradjanak anyu szoknyája alatt aki gondját viseli

Nem szeretek senkiről sem úgy gondoskodni mintha a gyerekem lenne , ne is várja el tolem senki . Undorito amikor a férfi cselednek nézi a nőt

Ezeket felesben kell elosztani.

N24

2019. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
29%

Soha egy percig nem éreztem magam cselédnek, de nem is úgy kezel a pàrom. Mint mondtam, a kinti dolgokat ő csinàlja, a bentit én, mellesleg a főzés lételemem.

Màsrészt mivel itthon vagyok most, szép lenne ha elvàrnék tőle bàrmi hàzimunkàt.

De munka mellett sem szeretem kiadni a kezemből a hàztartàst, ezt a "sajàtomnak" tekintem, de pl nem mászkàlok ki a műhelybe, mit csinàljak kint a szerszàmok között?

A garàzs se vonz, ezeket ő tartja rendben.

2019. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
49%
#33 És arra mit mondasz, ha a nő csicskáztatja a férfit? Mert nálunk pl az van, hogy én szolgálom ki őt és még akkor is engem állít fel pl. egy kávéért, ha egyébként ő is tudna magának csinálni...
2019. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon életrevaló lehet a pasid, ha az anyja tartja el és utána pedig egyből a te nyakadba varrná magát. Az életében egyetlen önálló pillanata sem lesz. Én ezt hívom lúzernek és nem azt, ha a kvízműsorban a férfi főz.
2019. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a családban apám is és anyám is tud főzni és főznek is mindketten, ebben nőttem fel, öcsém is ebben nőtt fel, mindketten el tudjuk látni magunkat, meg tudunk főzni magunknak. Felnőtt embernek ne essen le az aranygyűrű az ujjáról, ha főzni kell. A kérdésben lévő szituációban viszont nem ez a probléma, gondolom, a kérdezőnek is nagyobb kedve lenne, ha ez nem csak a nőkre hárulna, és ha az adott férfiak nem úgy fognák fel, hogy eléjük kell tenni a kész ételt, mint egy pólyásnak. De lehet, hogy az ilyen pasik jobban észrevennék magukat, ha ilyen hozzáállással rájuk kötnél egy előkét és pelenkát húznál rájuk, ha ennyire csecsemőnek érzik magukat. :-D

Nos, ha az egyik fél állandóan vagy tartósan otthon van, akkor persze, neki van több ideje főzni, de én például dolgozó szülők mellett nőttem fel, éppen ezért az otthoni munkát is megosztották. Ráadásul a nagyapáim is tudtak főzni.

2019. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom nekem alap hogy tudok főzni, gyerekeim vannak, mindig kertes házban laktam igy megvolt hogy kert ffi, bent meg a nő:-)

Engem ez sose zavart, tudok szerelni is ha kell, de inkabb sütok egy bonyolult sutit:-)

2019. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
82%

#35 az is gusztustalan . Akkor úgy irom gusztustalan ha egy kapcsolatban az egyik félnek midnen teren ki kell szolgálnia a másikat

Nekem nem okoz örömöt. Háztartás végzése , utalok főzni

Nem gondolom azt hogy csak azért mert nőnek születtem nekem kutya kötelességem lenne állandóan kiszolgálni egy férfit

Férfi nem szállodában lakik . Mindketten dolgoznk igenis elvarom hogy ô is vegye ki a részét hazimunkabol mert nem vagyok az anyja vagy a cselédje

Házimunkát felesben kellene csinálni

2019. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
82%
"Nem tudom nekem alap hogy tudok főzni," - Nálunk a családban meg az az alap, hogy a férfi és a nő is tud főzni. Apai nagyapámnak meg sem kottyant egy házi rétes (nem mirelit tésztából), anyai nagyapám meg galambot fogott és abból készített húslevest, mikor egyszer beteg voltam.
2019. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!