Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Egy sportos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Egy sportos, macsó, de kiszámíthatatlan életművész vagy átlagos külsejű, kicsit unalmas, de megbízható apuka típus mellett képzelitek el magatokat szívesebben?

Figyelt kérdés

Esetleg előbb kitombolod magad az egyikkel, aztán lehorgonyzol a másik mellett?


De a szíved mélyén melyik típus vonz jobban?


Kort is írjatok!



2019. jan. 29. 22:51
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

#7

Én mindenkit felpontoztam, nekem hasznos volt a válasz. Nem értem én sem, miért kell lepontozni egy hasznos választ, főleg, hogy direkt úgy tettem fel a kérdést, hogy ne legyen jó és rossz válasz.

Sajnálom, hogy lepontoztak, van itt pár elmebeteg, akinek ez az egy öröme van az életben.

2019. jan. 29. 23:18
 12/43 anonim ***** válasza:
84%

A kettő keveréke. Minusz macsó.


49% Inkább a nőket őrizze az Isten a te fajtádtól.

2019. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
0%
1-es és 2-es válaszolókra gondoltam.
2019. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
9%
12-es 79%-os nekem már nincs gond a társkereséssel nem úgy mint neked aki kevergetné a típusokat és még abból is elvenne hozzáadna.Téged mentsen az isten a férfiaktól.
2019. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
0%
Illetve nem!A férfiakat mentse az Isten tőled.
2019. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
85%

Egy első kategóriás életművész az életem szerelme, de nem tudom, meddig fogom bírni.

Ha nem jönne össze, valószínűleg macskás öregasszony leszek, mert az unalmast próbáltam, és nagyon nem jött be.

2019. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Egyik sem:/
2019. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Nem tudom még sosem volt szerencsém megbízható fiatal apukához, hehe.

Az életművészeknek meg túl szolid voltam, úgyhogy ők is kilőve. Ki marad?

2019. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom, ha te megmondod, milyen nőt fogsz feleségül venni?:


1. Dugnivaló jó nőt, akit állandóan félteni kell a sok legyeskedőtől, plusz annyira szerelmes vagy belé, hogy a szíved is veszélyben van.


2. Feleségnek valót, akit nem kell állandóan félteni, mert kellően átlagos ahhoz, hogy ne törje össze a szívedet és a kutyának se kell rajtad kívül.

2019. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Én a 2.féle nőt választanám.
2019. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!