Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Egy sportos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Egy sportos, macsó, de kiszámíthatatlan életművész vagy átlagos külsejű, kicsit unalmas, de megbízható apuka típus mellett képzelitek el magatokat szívesebben?

Figyelt kérdés

Esetleg előbb kitombolod magad az egyikkel, aztán lehorgonyzol a másik mellett?


De a szíved mélyén melyik típus vonz jobban?


Kort is írjatok!



2019. jan. 29. 22:51
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Az átlagos az, ami neked átlagos. Ez úgyis szubjektív, főleg nőknél. 😊
2019. jan. 30. 11:11
 42/43 A kérdező kommentje:
Egyébként nálam is az, mert én is általában olyan nőkhöz vonzódom, akik mások szerint inkább átlagosak. De én látok bennük valami különlegeset.
2019. jan. 30. 11:13
 43/43 anonim ***** válasza:
Nekem nincs olyan, hogy mások szerint ilyen olyan. Ezek mind szubjektív jelzők, és engem nem érdekel, kit hogy lát a világ. Akit szupernek látok, az szuper pasi, ennyi.
2019. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!