Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Egy sportos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Egy sportos, macsó, de kiszámíthatatlan életművész vagy átlagos külsejű, kicsit unalmas, de megbízható apuka típus mellett képzelitek el magatokat szívesebben?

Figyelt kérdés

Esetleg előbb kitombolod magad az egyikkel, aztán lehorgonyzol a másik mellett?


De a szíved mélyén melyik típus vonz jobban?


Kort is írjatok!



2019. jan. 29. 22:51
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

#19

Tökéletesen jogos kérdés! A 2. kategóriába tartozó férfi vagyok, és a 2. kategóriába tartozó nő a feleségem. :D

2019. jan. 30. 01:00
 22/43 anonim ***** válasza:
65%

Köszönöm a választ!

A válaszom, hogy a kettő közt van a férjem. Tehát nem vonzottak sokáig az 1-es típusú férfiak, ellenszenvesek voltak, nem is tudtam volna szerelmes lenni egy mindenkivel flörtölő férfiba.


A férjem jó pasi, de nem túl jó (nem elég magas, de amúgy szexi alakja és arca és hangja van és még a kisugárzása is nagyon vonzó). Évekig biztos voltam benne, hogy olyan jó pasi, hogy meg fog csalni. A világ legjobb apukája lett belőle. Megbízható és a szexmentes időszakaink alatt sem ment soha félre, pedig hosszú időről van szó, ami miatt igazából már nem is lett volna megcsalás, ha megteszi. Nem kell neki a felajánlott nyitott házasság sem.


Őrületesen szerelmes pedig egy macsó flörtgépbe vagyok jelenleg. Hát igen. Ez valami női kapuzárási pánik lehet nálam. Nem tudnám vele elképzelni az életem, de a felét odaadtam volna egyetlen éjszakáért vele.


40N

2019. jan. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

#22

Én is köszönöm a választ! :D

Bennünk is van egy kicsi az 1-esből mindkettőnkben (az életművészségből főleg). És egy 1-es típusú csajba zúgtam bele pár éve halálosan. De a feleségemmel maradtam, és nem bántam meg. :)

2019. jan. 30. 01:19
 24/43 anonim ***** válasza:
Mert gyáva vagy. A legtöbb srác, aki a korosztályom volt, 1-es típusú lányba volt halálosan szerelmes, és 2-es típust vett feleségül.
2019. jan. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2019. jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Miért lennék gyáva? Te is a férjeddel vagy, nem a macsó csajozógéppel.
2019. jan. 30. 01:28
 27/43 anonim ***** válasza:
65%
Én azért nem vagyok a macsó csajozógéppel, mert a macsó csajozógép gyáva volt. Valamint a férjemmel már nem sokáig leszünk együtt, anyagi okok miatt nem tudtunk még szétmenni, és a gyerekünk miatt halogatjuk a válást.
2019. jan. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

#26

Előbb volt a feleségem, és csak utána a nagy fellángolás. Azért döntöttem a feleségem mellett, mert rájöttem, hogy ő az igazi.

2019. jan. 30. 01:32
 29/43 A kérdező kommentje:
Egyébként az a véleményem, hogy aki egyszer feleségül vett egy nőt, annak utána nincsen másik "igazi". Az a holtodiglan-holtomiglan nem viccből hangzik ott el. Az a gyáva, aki szembeköpi a saját fogadalmát, és gyakorlatilag s3gget csinál a szájából az élet egyetlen olyan dolgában, amire ténylegesen Isten és ember előtt megesküdött.
2019. jan. 30. 01:35
 30/43 anonim ***** válasza:

De a feleséged iránt sosem lángoltál úgy. Tehát gyakorlatilag nem vártad meg az igazit. Amikor pedig eljött, már késő volt.

Cserbenhagytad azt a lányt, akit igazán szerettél és aki talán viszont is szeretett, már ha nem valami plátói lángolásról beszélünk. Nem a fogadalmadat szegted meg, csak szembeköpted az érzéseidet.

2019. jan. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!