Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt egyes férfiak, hogy nyáron csak a jóalakú nők vegyenek fel nyári öltözetet, hogy a látványon csünghessenek, akinek meg nincs jó alakja az süljön meg?

Figyelt kérdés
Tenyleg, ez milyen hozzáállás, mért öltözne bárki is azért, hogy idegen emberek élvezkedjenek rajta, vagy nehogy az idegen embereknek bántsa a szemét, mert kicsit vastag a combja?
2019. jún. 18. 17:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
71%

Habár én nő vagyok szerintem senki nem várja el, hogy megsülj.

Igazából mindenki öltözzön ahogy akar tőlem, DE.... Borzasztó hülyén néz ki, ha valaki nem az alkatához illő ruhát visel. Csúnya amikor egy husisabb nő felvesz egy nagyon feszülős ruhát felvesz vagy neadjisten has pólót.

Nagyon sok nyári lenge ruhat kapni ami nagyon jól áll a teltebb nőknek is.

2019. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
84%
Mintha a nőknek (és úgy általában az emberiségnek) nem kellene szenvedni az alulöltözött férfiaktól... Mindenhol előfordul ilyenkor egy-egy félmeztelen proli, aki az aputestével azt hiszi, hogy ő aztán valami szupermacsó alfacsődör, előjönnek az ízléstelen, derékig kivágott ujjú, mellbimbótakaró trikós izomjanik, az összes papi előszedi a szandált, hogy mindenki csodálhassa a körömgombáját vagy 80 évesen felveszi a rövid futónacit a szottyadt, szőrös lábára.
2019. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
A tökéletes nyári öltözet alapanyaga, ami, ha betakar is, nem sülsz meg benne. Aki kreatív, az batikolhatja, festheti, aki nem, az keressen színes, mintásat.
2019. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, a link lemaradt:


[link]

2019. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Én telt vagyok. Teljesen úgy vagyok vele, hogy nehogy már más mondja meg hogy öltözzek. De nem szívesen veszek fel rövid nadragot utcára csak otthon. Nem azért mert zavarna hogy látnak de kicsit össze ér a combom. Utcai sétára jobban szeretem a 3/4-es nadrágot vagy a legginst egy vékony tunikával.
2019. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
28%
Nemhiszem hogy bárki megszólna egy ízléses nyári ruhába öltözött kövér nőt. Ha te 80 kilósan mégis a pitsagatyát választod egy szűk toppal, akkor magadra vess.
2019. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem hogyha egy teltebb nő ízlésesen, csinosan van felöltözve akkor senkit nem zavar, hogy egyébként miniszoknya az ami rajta van.

De tényleg sokszor azt látom, hogy ugyan azokat a ruhadarabokat akarják hordani amiket a nagyon vékony lányok, és valahogy nem akarják belátni, hogy ezek az ő testalkatukon nem állnak jól. Főleg amikor még méretben is minél kisebb ruhákat vesznek fel amik nem előnyösek mert kibuggyannak belőle a dolgok (meg nem is hiszem, hogy túl kényelmes lenne...) Értem én, hogy jó érzés beleférni egy M-es nadrágba, de ha a valódi mérete XL lenne akkor nem lesz neki előnyös.

Szóval senki nem ítéli el szerintem ha egy molettebb nő nyáriasan öltözik, csak azt ha ezt ízléstelen és a testalkatához nem illő módon teszi. De ez ugyan így van vékonyabb lányoknál is amikor felveszik a pcsavillantós nadrágot vagy simán topnak nevezett melltartóban mászkálnak.

2019. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
7%
A történet arról szól, hogy tudjuk már a határainkat. Valóban nem szép az M-es cicanaci, mikor 3 helyen vág be a hurkák közé combtájon. Amíg kövér voltam, én se vettem fel izompólót. Bár én szégyelltem is volna felvenni.
2019. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
66%

Anélkül, hogy kifogásokat keresnék, mert kövér vagyok ugyan, de nem szennyezem vizuálisan a környezetemet, ettől függetlenül tények a következők:

- egy vékony lány BÁRMIt felvehet

- bármi, ami megtetszik neki, lesz a méretében (32-38)

- egy vékony lány fillérekből is be tud vásárolni akármelyik boltban


Ehhez képest a kövér lányok méretében nem csinálnak normális ruhákat, csak zsákokat. A zsakokat is marhadrágán árulják, amellett, hogy undorítóak. Valahol megértem, hogy a kövér lány nem zsákot akar felvenni, hanem neki is tetszik az a csinos nadrág a H&M kirakatában, amiből viszont a 42es a legnagyobb méret, így belezsúfolja magát. Spórolt 20ezer forintot.

2019. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
65%

20# Nem tűnik túl ésszerűnek egy 2 számmal,de akár egy szâmmal kisebb akármilyen nyári ruhadarabot venni 3 x olcsóbban.Ha aztán épp,hogy bele tudja magát préselni,valószínű nem is fogja jól érezni benne magát,mert mindenhol szorít,ott tapad,ahol ő sem akarja,és minden amit nem biztos,hogy másoknak látnia kellene,de látni fogják.

Ez olyan kb. mint hogy bár 41-es a lábam,de a pár éve történt önkényes átméretezés szerint mostmár 42-es kell(bár a régi 41-es is tökéletesen jó rám).Na már most női cipőben,szandálban,ami szép is,és tetszik is nem egyszerű találni,de ha van az drága lesz,mert általában minőségi márkák gyártják le.Én se veszem meg a kisebb méretet majd szorítom bele a tappancsom,csak mert az fele áron van....Elég hülye lennék tönkretenni a lábam.


Bár én nő vagyok,de TŐlem mindenki azt vesz fel,amit akar.Viszont attól még megakad a szemem,és megállapoìtom,hogy basszus nekem lenne ekkora önbizalmam,amikor a segg alá érő rövidgatyába járkálnak igen csak hurkás csajok,majd némelyik minden ötödik lépésnél a nadrágot húzgálja.Vagy valóban totálisan átlátszó fekete cicanadrágot csakis tangával viselnek.Kizárt,hogy van nő,aki ezt még nem tudja! Szerintem max az ilyen,és hasonló öltözetre mondják a férfiak,hogy talán ezt nem kéne.Mert azért sok duci nő fel tud öltözni ízlésesen,és nem mindent amit nem k3éne kidós stílusban öltözni.És akkor akkor szerintem rájuk azt mondják a férfiak is,hogy szexi,nem azt,hogy igénytelen.

2019. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!