Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt egyes férfiak, hogy nyáron csak a jóalakú nők vegyenek fel nyári öltözetet, hogy a látványon csünghessenek, akinek meg nincs jó alakja az süljön meg?

Figyelt kérdés
Tenyleg, ez milyen hozzáállás, mért öltözne bárki is azért, hogy idegen emberek élvezkedjenek rajta, vagy nehogy az idegen embereknek bántsa a szemét, mert kicsit vastag a combja?
2019. jún. 18. 17:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
86%

#20: Ez így nem igaz.

Egyrészt még a New Yorkerben is van XXL-es női póló és nadrág, meg egyebek, ugyanannyiért, mint az S-es. Másrészt csinosan és divatosan fel lehet öltözni olcsóbban is.

Egyedül kínaiban nem szoktam találni ruhát a méretemben, de ott nem is szoktam vásárolni. A barátnőm igen, őt szoktam elkísérni, de a műszálas elszabott ruhákat nem irigylem tőle.

2019. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
67%

Tőlem mindenki úgy öltözködik ahogy akar.


Nyári ruhákból is több féle fajta van, minden féle testalkatra.


De! Ha valaki egy pics**atakaró rövidnacit vesz fel a zsíros nagy seggére és zsíros combjára, az ne akadjon ki a kritikán....Inkább vegyen szoknyát. Saját magát égeti le. És sokan teszik ezt.


Egy túlsúlyos is öltözhet szép divatos nyári ruhában, csak a megfelelő fazont vegye fel.

2019. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
51%

"jönnek az ilyen férfiak"

Nem jon senki, pont ez a lenyeg. Egy anonim oldalon olvastal egy ki tudja milyen kommentet es rogton magadra vetted. Senki nem bant senkit az utcan, ha bant, amit a neten irnak akkor keress bekesebb oldalakat. :)

2019. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
53%

21: értem az érvelésedet, és logikus is, de te is látod, hogy a gyakorlat mást mutat, inkább belepréselik magukat a kisebb méretekbe, mint hogy nagyobb méretben, drágábban, zsákot vegyenek. Mert gyakorlatilag ez a két alternatíva van, baromi kevés csinos ruhát csinálnak/terveznek kövérekre.


22: igen, te azt látod, hogy van XXLes póló meg farmer is a NewYorkerben (ami amúgy szerintem elég tré ruhákat árul), de egyrészt kb minden harmadik ruhadarabból van egy ilyen nagyobb méret, másrészt a legnagyobb méreteik max 42esbek felelnek meg, ami mondjuk 80kg.

2019. jún. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez a kövéren is lehet csinosan öltözködni szöveg a vékony lányok meg a férfiak mantrája. Amúgy lehet, persze, csak:

- marha drága

- marha nehéz


És amúgy a kövéren-csinosan alatt mindenki azt érti, hogy "takard el magad, te dagadék, senki nem kíváncsi rád".

2019. jún. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
41%
Nő vagyok és így is megakad a szemem,amikor egy husi lány felveszi a popóvillantó rövidnadrágot. És igen,irígy vagyok az önbizalmára 😀😀 én 173cm magas és 57kg vagyok,de nem vagyok hajlandó rövidnadrágot felvenni addig,amíg a lábam nem tökéletes,ha kell,akkor 2 évig neem veszek fel utcán 😁😁 Rohadt jó lenne ha meggyulladás nélkül lehetnék kint a forróságban,de amíg lötyi a combom,addig inkább meggyulladok. Ez van.
2019. jún. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
44%
#25 Persze,tudom,hogy kevés jó cucc van duciknak tervezve,és nehéz is találni.Viszont azt is tudom,hogy van az átmenet a segg alá érő rövidnadrág és a zsák ruha között.Én is 175 vagyok vékony,de tudtam venni olyan rövidnadrágot amiből nem lógott ki,és nem vágott be az intimebb testrészeim.És nem volt drága.Duci lányok is találhatnak más fazonùt,csak kérdés akrnak e.
2019. jún. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Én is 175 vagyok vékony,de tudtam venni olyan rövidnadrágot"


Persze, hogy tudtál venni, mert vékony vagy. Épp ezt mondom, hogy a vékonyak sokkal egyszerűbben és olcsóbban tudnak ízlésesen öltözni. Én sok év után most találtam magamra először rövidnadrágot, most is csak azért, mert terhes vagyok.

2019. jún. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Én meg ezzel pont azt mondtam,hogy a duci sem csak segg alá érő rövidnadrágban vagy a zsákruha közt tud válogatni.Az más kérdés,hogy ő is divatolni akar a seggnacival.
2019. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
30%
csak egy ötlet, mi lenne ha az akit zavar, hogy nem tud bármit felvenni mert teltebb, mondjuk elkezdene diétázni/edzeni? ... tudom tudom, hormonális gondok stb stb, sok embert ismerek aki ezzel takarózik, de közbe meg se próbálja mert előre kitalálja, hogy lehetetlen. Pedig nem az, mert sok olyan is ismerek, aki ennek ellnére tesz és láss csodát működik:) Kis önuralom, megtanulni egészségesen enni és amellett, hogy nem kell azon stresszelni mit vegyen fel az ember, még talán a szervezete és a térdei is hálásak lesznek h nem kell azt a sok pluszt cipelni. Nem erre lettünk "tervezve".
2019. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!