Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt egyes férfiak, hogy nyáron csak a jóalakú nők vegyenek fel nyári öltözetet, hogy a látványon csünghessenek, akinek meg nincs jó alakja az süljön meg?

Figyelt kérdés
Tenyleg, ez milyen hozzáállás, mért öltözne bárki is azért, hogy idegen emberek élvezkedjenek rajta, vagy nehogy az idegen embereknek bántsa a szemét, mert kicsit vastag a combja?
2019. jún. 18. 17:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. Jó, nyilván van az a szint, ami tényleg nem esztétikus öltözék egy túlsúlyos nő számára, azt én sem szívesen veszem fel túlsúlyosként (nem fogom magamat pl. számmal kisebb rövidnaciba belepréselni vagy pocakkal csípőnadrágot felvenni, vastag combhoz öv méretű miniszoknyát stb.)... de azt pláne nem értem, hogy sima egyszerű nyári, ízléses ruhák hordásánál miért kell mást megszólni csak mert az illetőnek nem annyira tetszik a látvány.


Kedvencem az volt, amikor egy koszos. büdös 50es csöves kezdett el osztani egy kosztümben sétáló kisgyerekes anyát, akinek picit vastagabb volt a combja a testalkatához képest, hogy ha "muszáj" szoknyát felvenni, ilyen lábhoz hosszút vegyen fel... ez azért már tényleg szőrszálhasogatás és parasztság.


Én pl. úgy vagyok vele, hogy nagyon rövid cuccokat nem szoktam felvenni soha, de csak azért nem fogok 40 fokban hosszúnadrágban meg a 158 centimben maxiruhában járni, mert pár kényes "férfi" sírógörcsöt kap, ha meglát egy vastagabb combot EGY combközépig érő szoknyában. És dolgozó nőként nem fogok otthon maradni és éhezni sem nyáron :D.

2019. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
31: 32 vagyok, hozzátenném, hogy ln most PCOS-es vagyok, és edzem és diétázom is személyre szabottan, mióta tudom, hogy mi is a baj és miért hízom tárhető étrend mellett, de nyilván nem 2 perc, amíg lemegy a pluszsúly. És addig is örülnénk sokan, ha pár barom akarná beszabályozni a saját "szépérzéke" miatt, mit lehetne felvenni és mit nem.
2019. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
De amúgy ez sajnos nemcsak testalkatra van kihegyezve. Pl. olyat is olvastam pont itt a gyakorin, hogy az a nő, akinek nem szép a lábfeje, ne hordjon szandált. Meg akinek nem szép a fogsora, az ne mosolyogjon sokat addig, amíg össze nem gyűjt elég pénzt, hogy megcsináltassa.
2019. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Kedves 33-as, nyilván akkor nem is neked szólt a mondandóm, hanem annak aki meg se próbálja :)

És azzal én se értek egyet, hogy beszóljon bárki bárkinek, hogy mi van rajta félre ne értsd. Csak azt nem szeretem, ha valaki mártírkodik, hogy túlsúlyos de képtelen önuralmat tartani és tenni magáért.

2019. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

26-os vagyok és egyetértek azokkal akik a változtatást írták.

Gyerek születése után (terhesség alatt hormonoztak) 100kg voltam,most 57. Kőkeményen meg kellett állnom azt,hogy nem eszek lisztes dolgokat,csokit,sütit.Mai napig ch csökkentett tk.kenyeret eszek(ami sz.rízű,abból is napi 1 szeletet,húst és zöldséget eszek,néha 1-1 kocka csokit,mert nem akartam 100kg maradni. És igen,sóvárgok a rendes kaják után,mindig megkapom,hogy"de egyszer élünk,együnk már jókat"...igen,egyszer élünk,de nagyon nem mindegy,hogy hogyan.40fokban így is melegem van,nemhogy plusz 30-40kg cipelésével.És igen,ennék nagyon finom kajákat,imádom a tésztát pl.ezt kiváltottam ch mentes tésztával (ez sem finom,de legalább tészta 😀 ) ,a sütik hmm... 😀 Na,azokat jól megnézem és ennyi ☺ Valamit valamiért.Nekem nagyon rossz volt ducinak,nem is akarok újra az lenni. És ha már genetika,az egész családom husi. ☺

2019. jún. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!