Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy beszéljek a vőlegényemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek a vőlegényemmel vita nélkül a gyerekeiről? Hozzánk költöznének, szerintem ez rossz ötlet

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a "gonosz mostoha", mielőtt letámadtok itt. Nem szeretném, hogy elmérgesedjen a helyzet, és jöjjön a fröcsögés, segítségre van szükségem.


A páromnak van két gyereke, a lány 14 lesz (szeptembertől 8.-os), a fiú 12. Az anyjuknak új kapcsolata lett, teljes rózsazsín köd, és kitalálták, hogy összeköltöznek. Viszont a barátja Budapesttől 170 km-re lakik, és ő költözne a gyerekekkel. Ők viszont közölték,hogy nem akarnak menni, és inkább hozzánk költöznének... Viszont szerintem ez nem jó ötlet. Nagyon szeretem őket, amikor itt vannak, mindig jól elvagyunk, jó a hangulat, de ez 3-4 hetente max 3 nap. És akkoris borzasztóan elfáradok a végére. A párom sokat dolgozik, általában reggel 6-7-kor már indul, sokszor még 4-5-kor is tárgyal, vagy ügyfelek mennek hozzá, heti 2-3 nap haza is hozza a munkát, és még az ágyból is emailekre válaszol. Én egyetemre járok, 10-11-ig nem szokott dolgom lenni, tehát a reggelizés, elindulás, összapakolás rám maradna. Ahogy a különórák, velük tanulás, kajáról gondoskodás is. Mert együtt élünk, a gyerekek szeretnek, szóval hiába az "övéi", nem fogom azt mondani, ha tőlem kérnek valamit, hogy "hívd fel az apádat, nekem nincs közöm hozzád". Szóval ha itt lennének, olyan lenne, mintha az anyjuk lennék. De erre én még nem vagyok kész, nem tudnék mintaanya lenni, aki napközben sütit süt, délután a gyerekekkel tanul, és hétvégén közösen mennek nagybevásárlásra. Még szeretek pörögni, bulizni, barátnőzni. Gyönyörű példa lenne, ha egy csütörtöki barátnős koktélozásból reggelig tartó buli lenne, és akkor jönnék haza, amikor ők felkelnek... Nem azt mondom, hogy ez minden héten előfordul, de néha igen. A páromat ez nem zavarja, nagyon jól működünk együtt. Jövő hónapban lesz az esküvőnk, ezért sem akarok ezen összeveszni. De a gyerekek már szeptembertől az új helyen kezdenének, és eddig abban bíztam, hogy az anyjuk majd nem engedi, ellenkezni fog, de mint kiderült, ő igazából benne lenne úgy, hogy szombat-vasárnap nála lesznek a gyerekek, és a szünetekben.



2019. júl. 31. 12:00
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/148 anonim ***** válasza:
25%

Gyerekvigyázó.... ez aztán a jó ötlet. Érezzék csak szerencsétlen gyerekek hol a helyük. Apu nem ér rá, az új asszony meg még túl fiatal az ilyennemű kötöttségekhez, hát passzoljuk le a gyerekeket. Tegyük őket a polcra.

Ez aztán az idilli családkép...

2019. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/148 anonim ***** válasza:
64%
77-es: Hát mozaikozzál nyugodtan keresztbe-hosszába, ha ez téged boldoggá tesz. Képzeld, engem baromira nem tenne boldoggá, és a kérdezőt sem. Akkor most mi van?
2019. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/148 anonim ***** válasza:
36%

79-es: Gyerekfelfigyázó nem kell (jó, hogy már nem bébiszittert írsz), 12 és 14 éves kamaszokhoz.

Amit még írtál:

"És akkor te is élhetnéd az életed."

Hát tudod, baromira NEM élheti az életét, a megszokottat, az eddigit. Lényegében soha már.

2019. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/148 anonim ***** válasza:
39%
Nem is értem, férj mellett eljárni bulikázni, hajnalig koktélozni, ez nekem nem férne bele. 44/F
2019. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/148 anonim ***** válasza:
61%

Honnan az istenbol szeditek, hogy az apuka egy fa*zkalap aki rasozza a menyasszonyara a gyerekeit? A kerdezo csak leirta a kb idobeosztasukat, egy szoval nem irt olyat, hogy apuka sza*ik rajuk.. annyira butak vagytok :D


Utolso, te meg aztan igazi no lehetsz! :D nalatok az “urad” biztos az asztalra csap aztan ugrani kell. Mi is csinalunk kulon programokat. Es igen el szoktam menni a havi egyszer-ketszer hazajovo baratnommel beulni valahova borozni, talan meg tancolni is :D a ferjem meg elmegy vasarnap delutan pokerezni vagy szombat este egy koncertre. Nem mindig ugyan ahhoz van kedvunj Igaz mi nem is vagyunk ilyen begyoposodott -marpedig vasarnap rantotthus legyen az asztalon- csalad.

2019. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/148 anonim ***** válasza:
77%
Előző: te meg honnan veszed hogy nem az? Szerintem egy karrierista pénzhajhász és az ilyen beállítottságú embereknek nincs idejük a családjukra. Lehet pont emiatt vált el anyu...
2019. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/148 anonim ***** válasza:
23%
Jesszus, most latom, hogy “ferfi” vagy. Megnagyobb taps jar... biztos a falu bikaja vagy :)
2019. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/148 anonim ***** válasza:
58%
19:19-es: NEM TUDOM HOGY MILYEN EMBER. Ezert nem alkotok rola velemenyt, hanem megkerdezem a kerdezot ha erdekel.
2019. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/148 anonim ***** válasza:
72%
Akkor tedd azt. Én meg elmondom a véleményem, az adott információkból mert erről szól ez az oldal.
2019. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/148 anonim ***** válasza:
34%

Utoljara meg leirom, hogy nincs ilyen informacio. Te csak igy kepzeled.


Ha most apuka 3muszakban melozna a gyarban akkor nem penzhajhasz szemetlada lenne, hanem szegeny ember.


Ha apuka 6 oraban lebecolna ehberert akkor egy szemetlada lenne, hogy nem hajtja a penzt a csaladjanak.


De most, hogy apuka egy munkajaban sikeres jol kereso ember igy most egy szemet amiert annyi penzt keres, hogy nem kell nelkulozniuk :DD

2019. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!