Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit éreznétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Találtam egy beszélgetést amelyben a barátom a haverjával azt beszélte, hogy a pizzás csaj nem egy kategória velem és hogy elkapná. Én szép lány vagyok, de nem vagyunk egy kategória. Én ezt nem értem. Ha nem vagyunk egy kategória akkor miért jött össze velem Én mikor párt választottam úgy voltam vele hogy olyan párt válasszak magamnak aki tökéletes Számomra ez miatt Kicsit elment az önbizalmam. Mindig dicséret, hogy gyönyörű vagyok meg tökéletes neki de akkor ez csak hazugság lenne?

Én vagyok az első barátnője így mindig is féltem tőle hogy Kíváncsi lesz más lányokra is És ez most úgy látom kezd beigazolódni..



2020. máj. 15. 10:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
53%

#9

Ilyen arogánsan lenézed a férfiakat a nevedben a Genya szóval, és még itt győzködsz mindenkit, hogy neked van igazad?

2020. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
53%

"Ilyen arogánsan lenézed a férfiakat a nevedben a Genya szóval, és még itt győzködsz mindenkit, hogy neked van igazad?" Szegény anonim 6551454654154 nem tud olvasni.

1-nem a férfiakat nézem le, hanem azokat, akik ilyenekkel maradnak egy életen át, és próbálják lehúzni a maguk szintjére, hogy mint pl a kérdezőnek, neki is xar legyen

2-tessék még átfutni, hogy a férfiakról vagy csak egy részükről beszéltem...te világbajnok. Ha minden férfit egy kalap alá vennék, nem lennék házas :)

Lehet ki kéne még egyszer járd az elemit?


Csak mert nem tetszik egyeseknek, hogy nem minden nő bacca el az életét egy ilyen alak mellett, nem kell vergődni-ismét- :D

2020. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
54%
"Kb a pasiknak egy kicsi hányada az, aki normális, kulturált, megbízható srác." Azért ez szerintem elég sok férfit érint.
2020. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
52%
De akkor is, X nem egyenlő X-n-nel :D
2020. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem úgy is értelmezhető, hogy a pizzás lányt értékeli kevesebbre. Például Téged szépnek tart, intelligensnek, barátok is vagytok, ezzel szemben a pizzás lány csak egy üresfejű liba, akit egyszer "elkapna", de a valóságban persze a kisujját se mozdítaná érte.

Bármily hihetetlen, de hasonló csevejt sok nő találna a pasija üzenetei között, csak mert egyszerűen sokan így beszélgetnek a nőkről - "Láttad azt a nagycsöcsű bigét? Hú, jól meghúznám!" - de emögött nincs semmi, kb. olyan szintű kijelentés, mint amikor nők beszélnek pasikról - Láttad azt az öltönyös hapsit? - Elalélok, annyira jóképű...! ;) És bármily meglepő, tanult, értelmiségi pasik ugyanúgy tudnak ilyen szövegeket nyomni egymás között.

Az viszont beszédes, hogy Te mit ragadsz meg ebből és hogyan értelmezed. Nyilvánvalóan van eleve valamilyen önértékelési hiányosságod, önbizalomhiányod, hogy így elbizonytalanít egy ilyen, különösen amellett, hogy a párod még folyamatosan dicsérget is. Ez a "mindig is féltem tőle" is erre utal. Ezzel kezdened kellene valamit, mert ezzel komolyan pokollá teheted a saját életed, hogy teljesen jelentéktelen dolgok beindíthatják a félelmeidet, gyanakvásodat. Esetleg egy kis önismereti munka?

2020. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
44%
Jajj ez nem jelent semmit, én is szoktam mondani a barátnőmnek egy helyes férfiról, hogy huu eljátszadoznék vele, de ennyivel vége is van a sztorinak. Nem vagyok hülye, hogy egy jó kapcsolatot felrúgjak egy menetért, de attól lehet hülyésgedni, és nem csak receptekről beszélgetni.
2020. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Na és ha volt olyan is, hogy egy lány a mellette lévő kocsiban énekelt neki még ramosolygott a párom meg vissza mosolygott rá? Azt mondják minden egy ártatlan mosollyal kezdődik.. Tudom nem ismerik egymást. De ha még is olyannal történik ez akivel ismerik egymást. Azt mondják a hűség döntés kérdése. Szerintem egy mosoly az már valaminek a kezdete lehet, mert onnan pár lépés és tudjátok..

Volt, hogy megtetszett egy munkatársam aki csak hétvégén jött hozzank dolgozni. Nem bírtam magammal és elmondtam neki hogy tetszett nekem. De amúgy nem mosolyogtam rá, mert közbe arra gondoltam, hogy mekkora szemétség. Igazából annyira nem is akadt ki rajta.

2020. máj. 15. 16:21
 18/29 A kérdező kommentje:
Ebben az a fájó, hogy én ezt is elmondtam neki. Ő meg soha se mondta volna el ezt. Én azt gondolom, hogy legyünk őszinték meg ha fáj is a másiknak. Mert ha utána kiderul az igazság az sokkal jobban fáj.
2020. máj. 15. 16:22
 19/29 anonim ***** válasza:
29%

Csak egy haverjával dumált! Mért kéne elemondania? 5 perc múlva szerintem már nem is emlékezett rá.

Mosolyogni meg tilos? Nagyon féltékeny típus vagy, és ártatlan dolgokat gondolsz túl.

Azért mert egy fiúnak barátnője van nem nézhet rá egy másik nőre sem? Ez abszurdum!

2020. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%
Én otthagynám
2020. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!