Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit éreznétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Találtam egy beszélgetést amelyben a barátom a haverjával azt beszélte, hogy a pizzás csaj nem egy kategória velem és hogy elkapná. Én szép lány vagyok, de nem vagyunk egy kategória. Én ezt nem értem. Ha nem vagyunk egy kategória akkor miért jött össze velem Én mikor párt választottam úgy voltam vele hogy olyan párt válasszak magamnak aki tökéletes Számomra ez miatt Kicsit elment az önbizalmam. Mindig dicséret, hogy gyönyörű vagyok meg tökéletes neki de akkor ez csak hazugság lenne?

Én vagyok az első barátnője így mindig is féltem tőle hogy Kíváncsi lesz más lányokra is És ez most úgy látom kezd beigazolódni..



2020. máj. 15. 10:21
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
90%
Kuka.
2020. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi az ami hiányzik neki.mit vár tőled amit nem mer esetleg elmondani.Beszélgessetek a kölcsönös igényekről őszintén.Ez lenne normális egy párkapcsolatban.Lehet kínos de másképpen nem műxik idővel.Az igazság szabaddá tesz!
2020. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy külsőre ilyen ribis a csaj, és arra mondta, hogy nem egy kategória vagytok, és mert olyan nőt barátnőnek sosem akarna. Nekem nagyon szarul esne, és nem önbizalomhiany miatt, hanem amit írtál te is: én csak olyannal jövök össze, akit tényleg nagyon jó pasinak találok, és nem csak beerem valakivel. Ez megalazo szerintem.
2020. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%

Én is arra szavazok, hogy arról szólt az a kis párbeszéd, hogy bár te nagyságrendekkel szebb vagy a pizzás csajnál, azért elkapná egy menetre.

Nem hiszem, hogy a haverja előtt fikázná a saját barátnőjét.

Gáz, de az is lehet, hogy ilyen pasis nagyzolás volt és a valóságban képtelen lenne a megcsalásodra. Vannak ilyen nagylegények egyébként, akiknek csak a szájuk nagy. És persze lehet olyan Casanova, hogy mindenkit megfektet, de ez ritkább, mint gondolnád.

2020. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen helyzetben lennék, megfogalmaznék egy levelet a barátomnak, amiben leírom, hogy köszönöm neki az együtt töltött X hónapot / évet, a sok közös élményt, mindazt, amit jó volt vele, a levél végére meg leírnám, hogy szeretettel elengedem őt.


(Ha az öt évvel ezelőtti énem írná a levelet, még egy telefonszám is szerepelne a végén azzal a megjegyzéssel, hogy "Kiderítettem neked a pizzás lány számát. Sok sikert!)


Amúgy minden rosszindulat nélkül, puszta kíváncsiságból megnézném, hogy azok a férfiak, akik szerint ebben a viselkedésben kb. semmi kivetnivaló nincs, se nem bántó, se nem tiszteletlen a baránőjével szemben, azok - nem a monitor és klaviatúra előtt másnak tanácsot adva, hanem a saját életükben, élesben mit éreznének és mit tennének, ha ráakadnának egy olyan beszélgetésre a barátnőjük telefonjában, amiben azt ecseteli valakinek, hogy történetesen mennyivel jobb pasi nála a gyrosos srác / az a magas srác az edzőteremből / az új új kollégája a munkahelyén / a kempó edző a szomszédból, és milyen szívesen szexelne vele.

2020. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Szerintem meg őt gondolja szebbnek. Mivelhogy így fogalmazott : szép lány vagyok, DE(ebbe a de-be érezni lehet, hogy nem vagyok azért olyan jó és ez fáj de nagyon) más kategória a pizzás csaj.

Volt olyanra példa hogy kibeszelt engem szóval fikazna szerintem

2020. máj. 18. 06:50
 27/29 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is rosszul esne ha csak a haverja előtt akarta csak megjátszani a fejét akkor is ha komolyan gondolta akkor is mindegy miért mondta.Ez a kérdezőnek megalázó én se csorgatom a nyálam egy jóképű férfira se megnézem megállapitom hogy helyes és ennyi de azért nem tervezem hogy huuuuu de meg..... magam vele addig még gondolatba se jutok el.Azért ha valaki párkapcsolatban èl elvárható hogy tisztelje már meg a másikat annyival hogy nem akar minden jó csajt megfektetni vagy ha igen akkor minek neki állandó barátnő.
2020. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%
Már megint hülyéknek jutott a nő
2020. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ha meg kibeszélt miért vagy vele?

Egy párkapcsolat a kölcsönös tiszteletről, feltétel nélküli szeretetről szól.

Én otthagynám a helyedben biztos. Sokkal rendesebb srácok is vannak

2020. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!