Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek, ha az anyós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az anyós folyton rajtatok lógna?

Figyelt kérdés

Nem tudunk elmenni kettesben szinte sehova sem, mert akár nyaralásról, akár egy hétvégi kiruccanásról legyen szó, az anyós, ha épp szabin van, folyton a nyakunkon lóg, és mostanában már követelőzik is, meg bevágja a hisztit, ha nem megyünk valahova.

Többször közöltem már a párommal, hogy nem vagyok hajlandó többet hármasban menni, de csak vita lett belőle, mert ő ezt kötelességként fogja fel, és annak ellenére, hogy elvileg őt is zavarja, kitart emellett, mert az anyja évek óta egyedül van, nincs semmilyen társasága, akikkel mehetne, és tudja, milyen szar érzés egyedül lenni, ezért 'kell' hurcolászni.

Amikor megyünk valahova, általában fizeti a szállást, és a ráeső üzemanyag költséget, de inkább fizetnék én mindent, csak soha többet ne jöjjön velünk.


Mit tennétek, hogy a párotokat ne bántsátok meg, de az anyós is leszálljon rólunk? Nem élünk együtt, de egy városban lakunk. Úgy érzem, ezen az sem segítene, ha elköltöznénk...



2020. júl. 27. 14:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja az anyós állandóan, hogy ti mit csináltok?
2020. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"többet ér egy megoldás (ha megtaláljuk a megfelelőt)"


Ez cuki, de ami tőled telik, azt megtetted. Neked annyi döntésed van, hogy marad a pasi vagy sem. Mert te hiába mondod a mamának, hogy ne menjen veletek, a pasid úgyis rábólint.


"mert az anyja évek óta egyedül van, nincs semmilyen társasága, akikkel mehetne, és tudja, milyen szar érzés egyedül lenni, ezért 'kell' hurcolászni"


Ugyanez volt velem, sajnáltam anyukámat, amiért nincsenek barátai, de a pszichológusom elmondta, hogy én a saját életemért vagyok felelős, anyukám is a sajátjáért, és nem társalkodónőnek szült meg; ha egyedül érzi magát, nem nekem kell szórakoztatni.

2020. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, ha az én anyukám akarna ilyen szinten az életünkre rátelepedni, akkor tudnám ezt kezelni, és nem engedném.


Ha meg a párom anyukája próbálkozna ugyanezzel, akkor az lenne a természetes számomra, hogy ezt ő oldja meg. Ha nem akarná, vagy nem tudná, - akár azért, mert nem látná be, hogy ez nem egészséges, akár azért, mert nem képes egy egészséges szintű határtartásra, akkor tudnám, hogy nincsen közös jövőképünk, így kisétálnék a képből.

2020. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%

Majd ha az anyósod lesz, te pedig a menye, akkor változnak a dolgok, de nem feltétlenül jó irányba.

Amíg csak kavartok a barátoddal, addig ez megmarad egy gyerekes hülyeségnek, bár ugye a véleményedet jogod van. Mondd meg nekik, hogy ez neked így nem jó, de egyébként a fiúcskádnak kéne, hogy kiálljon kettőtök mellett.

35 éves vagyok, nem az anyósom, csak az élettársam anyja. Nem beszélünk, és ha valaha a menye is leszek, akkor se fogunk.

2020. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#7: igen, ezt ő sem nagyon fogja fel, viszont nálunk ha felfogná sem változna, ugyanis az anyja semmi extrát nem tett bele a nevelésbe, amit esetleg úgy érezne, hogy nem tud kompenzálni semmivel. Szimplán azért tesz a kedvére, mert valamiért az van belekódolva az agyába, hogy a gyereknek az a dolga, hogy a saját hátrányára is segítse a szülőt... -.-


#10: azt nem állítottam, hogy egyezik a véleményünk. Azt mondtam, hogy a páromat is zavarja. De nem zavarja annyira, hogy megsértse az anyját azzal, hogy bocs, de innentől kettesben akarunk kimozdulni, amibe te nem tartozol bele. Ha én közölném vele, azzal meg még a páromat is magamra haragítanám.

És nem az a baj, hogy az anyós nem találna magának senkit, hanem az, hogy nem is akar. Ha nem járna velünk, akkor nem járna sehova sem, csak otthon ülne, és panaszkodna, hogy nem tud menni sehova, meg nem tud mit kitenni facebookra, hogy ő a kva anyám fszán is járt. De ez meg legyen az ő baja, nem? ....


#14: akkor 2 kérdésem van: mi alapján sikerült ilyen szarul behatárolni a kapcsolatunk állapotát? És miből szűrted le, hogy én a kapcsolat nő tagja vagyok? Mert hogy nem.. de szimpatikusak az ilyen előítéletes hülyeségek, amiknek semmi köze a kérdéshez :D

2020. júl. 30. 12:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Szóval semmi nem jó. Anyós lekoptatni nem lehet, megbeszélni a pároddal nem lehet, szakítani nem akarsz... Akkor marad, hogy ne csinálj semmit.
2020. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jó, akkor te vagy a férfi, de attól még nem lett az anyósod, csak a barátnőd anyja továbbra is. :)

Megmondod neki kerek perec, hogy márpedig NEM megy veletek. Egyenesen, határozottan.

2020. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mégegyszer kérdezem: honnan tudja az "anyós" hogy ti éppen milyen programra készültök?
2020. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!