Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/176 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, de én már 43 éves vagyok, van már gyerekem is, szóval nem vágyom házasságra. Fiatalon nem vágynék erre.
2020. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/176 anonim ***** válasza:
58%
Mi ilyenben vagyunk a barátommal. Szoktunk egymásnál aludni, de összeköltözni egyikünk sem akar, mert egyszer már szétköltöztünk. Azóta javult meg a kapcsolat, már csak így tudnám elképzelni.
2020. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/176 anonim ***** válasza:
92%
Nem. A komoly kapcsolat - számomra - tartalmazza a jövőben a házasságot és a gyermekvállalást. Ez kivitelezhetetlen közös otthon nélkül. Az együttélésről szóló mondataidat (eldobált tampon és szarás) inkább nem kommentálom, nem is értem ilyenek hogy juthatnak valakinek az eszébe.
2020. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/176 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem attól függ, milyen régóta vannak együtt. Az elején persze, mivel még nyilván nem költöznék össze egy olyannal, akit annyira nem ismerek és nem is tudom, hogy el tudnám-e viselni. De azok a nők, akik el szeretnének köteleződni, egy idő után vágyni fognak az összeköltözésre.
2020. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/176 anonim ***** válasza:
30%
Nekem tetszene. Igenylem a privát teret, viszont annyit módosítanék, hogy hetente néha együtt alszunk.
2020. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/176 anonim ***** válasza:
80%

40 évesen alakítottam ki egy ilyen kapcsolatot, pont erre vágytam. Gyerekem van, saját otthonom, egy adott anyagi helyzetem. A barátommal nem lakunk távol egymástól, Ő más szempontok miatt de hasonlóan gondolkodott, jónak találta ezt a verziót. Ebbe még az is belefér,hogy együtt aludjunk, pl. egy későig tartó program után nem megy haza zavarva a Vele együtt élő hozzátartozóját.

Viszont huszonévesen, amikor házasságot, gyereket, közös otthont terveztem, nem tudtam volna elképzelni ilyet.


Ezt általában házasság után, már egy adott élethelyzetet kialakítva érdemes megélni.

2020. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/176 anonim ***** válasza:
74%

Én nem. Csak azok mennek egymás idegeire, akik nem illenek össze. Egyébként miért gondolod, hogy a nők szétdobálják a tampont? A sz.ráshoz meg nem kell közönség, normális ember nem fing direkt a takaró alá. Fiataloknak akik családot akarnak ez nem ideális kapcsolat.


Ja, egyébként ha külön háztartásban élnek a felek, az nem megoldható, hogy mindennap találkozzanak.

2020. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/176 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Mi hagyunk elég teret egymásnak úgy is, hogy együtt élünk. A székletürítés és fingás nem érdekel és nem ábrándít ki, nem vagyok tini. A használt tamponokat meg nem dobálom szét. Én imádok a párom mellett elaludni és mellette felkelni. Ha valami miatt külön alszunk, alig várom, higy megint együtt legyünk
2020. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/176 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne kizáró ok, de nem is örülnék ennek végtelenségig.
2020. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/176 anonim ***** válasza:
83%

Nálam kizárt.

Egy komoly kapcsolat nálam együttélést jelent, kvázi család leszünk már ketten.

Olyannal egyszerűen nem jövök össze, akivel egymás idegeire mennénk.

Azt meg nem is igazán értem, hogy miért kéne "egymás előtt szrni" meg szétdobálni a tampont.... Van fürdőszobánk amin csukható az ajtó, van szemetesünk, stb...???

Nem tudom ez alapján, hogy egyáltalán komoly-e a kérdés... de nem, nem tudnék elképzelni ilyen örök randizgatós "kapcsolatot".

N

2020. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!