Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/176 anonim ***** válasza:
* szagolgattam
2020. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/176 A kérdező kommentje:

Persze, tagadja csak mindenki, meg nem is simogatjátok magatokat sosem, ugye? Mese habbal.


Az is bizonyított tény, hogy az emberek nagy része seggtörlés után megvizsgálja alaposan a wc-papíron a "lenyomatot".

2020. júl. 31. 12:51
 93/176 anonim ***** válasza:
91%
Kezdek egyre biztosabb lenni abban, hogy ez egy troll kérdés xd
2020. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/176 A kérdező kommentje:

93. enm troll kérdés, ti mentetek el ebbe az irányba, hogy hát a természetes dolgokat el kell fogadni, blabla... az emberek ezeket csinálják és kész.

Ezért maradnék inkább a különélős-randizós megoldásnál.

2020. júl. 31. 12:56
 95/176 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy nem simogatjuk magunkat? De, képzeld el, hogy szoktam maszturbálni, pedig remek a nemi életünk is, de teljesen természetes dolog ez is.

Nem tudom hogy milyen frusztracióid vannak, de ez már beteges.

Mit érdekel téged, hogy a másik milyen módon végzi a dolgát a WC-n?

2020. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/176 A kérdező kommentje:

"Mit érdekel téged, hogy a másik milyen módon végzi a dolgát a WC-n?"


Hát pont ez az, hogy nem érdekel, ezért nem akarok együtt lakni! Otthon úgy büdösíti be a lakását, meg úgy szarozza össze a budikefét, ahogy akarja, de nálam nem vagyok rá kíváncsi.

2020. júl. 31. 13:05
 97/176 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezô, hallottad már azt, hogy mindenki magából indul ki?
2020. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/176 A kérdező kommentje:

"Mi az, hogy nem simogatjuk magunkat?"


Tudom, hogy simogatják magukat, meg utána megszagolják az ujjukat, (némelyik meg is kóstolja) az egyik nő mondta itt azt, hogy ez undi, pedig ezt szokták a nők.

2020. júl. 31. 13:08
 99/176 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy kiírtad ezt a kérdést, elvileg mert kíváncsi vagyok a nők véleményére, és mikor leírják a saját véleményüket, te hajtod a sajátodat és nem vagy képes elfogadni, hogy más meg nem így gondolkodik. Akkor mi értelme van?
2020. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/176 anonim ***** válasza:
100%
Értem ez alatt a szagolgatást, a wc-kefe "sorsát", az orrban turkálást, a nemi szervek szimatolgatását, meg úgy minden hülyeséget amit itt összehordtál. Fordulj orvoshoz, csak félő, hogy inkább feladja a praxisát.
2020. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!