Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/176 A kérdező kommentje:
70. Értem, szóval csak muszájból viseled el a szarszagot, meg a fingást. De minek, ha nem muszáj? Na pont ezért nem kell együttélni, és úgy továbbra is tudod tisztelni a másikat!
2020. júl. 31. 11:19
 72/176 anonim ***** válasza:
85%

71

Mivel nem muszáj, ebből következik hogy az emberek túlnyomó többsége nem "muszájból" viseli el.

2020. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/176 A kérdező kommentje:

"szerinted az emberek nem tartanak kis szemetest a mellékhelyiségben ahova ki lehet dobni a tampont"


De nem érted, komolyan??? Engem az sem érdekel, hogy ürítem ki a szemetest és ott van benne a vértől csepegő tampon! Nem kívánok ilyet a lakásomba, és kész!

Ugyanúgy, ahogy a használt óvszert is undorítónak tartom, szóval egy perc után kitakarítom a lakásból. nemhogy a kukába dobom hogy ott érlelődjön!

2020. júl. 31. 11:26
 74/176 anonim ***** válasza:
100%

#73

Értelemszerűen nőként én ürítem a fürdőszobai kukát, mert én használom.

Amúgy a tölcsérre miért nem reagálsz? Akkor nincs kuka, nincs vérszag. :)

Még nem tudtál kitalálni ellene semmit? :)

2020. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/176 anonim ***** válasza:
100%
Ja és akkor napközben se mehet át? Mert tampont nem csak akkor cserél az ember, ha ott alszik valahol...
2020. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/176 A kérdező kommentje:

74. Nem tudom pontosan mi az a tölcsér, de majd utánanézek.

De ha tudnám, és azt is hogy mire való, és mondjuk meglátnám a konyhaszekrényben, egyből bevillanna, ahogy "használja",és egyből undort éreznék.

2020. júl. 31. 11:34
 77/176 A kérdező kommentje:
75. Hát ha megvan neki akkor ne jöjjön át se nappal se éjszaka, olyankor van egy jellegzetes szaguk még ruhán keresztül is.
2020. júl. 31. 11:35
 78/176 anonim ***** válasza:
100%

#76

Menstruációs tölcsér, behelyezed és bent tartja a vért, ki lehet önteni és tisztítás, fertőtlenítés után újra használható. Egy kis szilikon cucc.

Mi a túróért tárolna ilyet (vagy egyéb higiéniai felszerelést) bárki a konyhaszekrényben? :DDDDDDD

Ezekhez pont hogy jár diszkrét, átlátszatlan zsákocska vagy doboz.

2020. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/176 anonim ***** válasza:
100%

#77

Mikor ilyen jellegzetes szagunk van, általában akkor szoktak párzási táncot járni körülöttünk, hogy kiválasszuk a legerősebb egyedet. Látod, megvan a funkciója.

2020. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/176 A kérdező kommentje:

76. Na megnéztem ezt a tölcsért (látod én nyitott vagyok mindenre). Hát egy fokkal jobb, bár elég bizarr belegondolva.


77. Ja, az állatoknál lehet így működik, de én nem egy szagra izgulok fel.

2020. júl. 31. 11:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!