Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/176 anonim ***** válasza:
72%

Ja, én is csak arra tudok férfiként tekinteni akinek nincs emésztése, se kiválasztása, se semmilyen váladékképződése. A testfunkciók olyan slamposak, ehh. :S

Az új kérdésed alatt nincs elég élet ahogy elnézem, valami újat kéne kitalálni. :D

2020. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/176 anonim ***** válasza:
92%
Egy pszichológus számodra még mindig jó ötlet. A szerelem a másik elfogadásáról szól. Te meg ezt nem tudod felfogni. Nem, a legtöbb ember nem azért ábrándul ki a másikból mert ő is büdöset szharik mint mindenki más. Hanem mert megunják egymást, vagy kiderül róla, hogy egy idióta, mint rólad is. Na, az hervasztó lehet.
2020. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/176 A kérdező kommentje:

"Nem értem a legutóbbi kérdésed, akkor is a csukott ajtajú fürdőszobában cserélem a tampont"


ja és hova rakod, végigsétálsz vele csepegtetve a wc-ig, vagy csak felcsapod a madzagjánál fogva a csempére, vagy felszolgálod teafilternek egy csészében?

Amúgy meg ígyis-úgyis érződni fog az alvadt vérszag, ami marha kiábrándító.

2020. júl. 31. 10:56
 64/176 anonim ***** válasza:
91%

#63

Hát te nem vagy normális... XDDD

Becsomagolom és kidobom a kukába. Hihetetlen, mi? :)

Sose volt még vérszag. :D

Amúgy újabban meg elkezdtem tölcsért használni, este kiöntöm a tartalmát a wc-be, lehúzom, a cuccot elmosom és elpakolom. Sehol semmi szemét, se alvadt vér.

Csak azért írom, mert kíváncsi vagyok ebbe hogyan fogsz belekötni. :D

2020. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/176 A kérdező kommentje:

"Ja, én is csak arra tudok férfiként tekinteni akinek nincs emésztése, se kiválasztása"


Tudom, hogy mindenkinek van, csak én egyszerűen erre nem vagyok kíváncsi! Mi olyan érthetetlen ebben?

ha olyan nagy az elfogadás, akkor miért nem építesz dupla wc-t és sza.rtok együtt? Mert te is szégyelled a kulázásod.

Hány olyan kérdés van (írd csak be a keresőbe), hogy a nő sápítozik, hogy mi lesz ha randin a pasijánál rájön a tojhatnék?!

Pont azok az igénytelenek, akik eljutnak odáig, hogy annyira semmibe veszik a másikat és nem érdekli a véleménye, hogy simán szarnak-finganak előtte.

2020. júl. 31. 11:01
 66/176 anonim ***** válasza:
84%
Na, dobok én is egy kis kekszet a trollnak. Kérdező, anyádék hogy éltek együtt?
2020. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/176 A kérdező kommentje:
66. Sehogy, 1 éves koromban elváltak. Nyilván a közös együttélés alatt kiábrándultak gyorsan egymásból.
2020. júl. 31. 11:15
 68/176 anonim ***** válasza:
82%
66 Biztos ilyen retekben és primitíven, azért írkál ilyen baromságokat.
2020. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/176 anonim ***** válasza:
81%

Figyelem, a másik kérdésénél nemsokára összejön magával! :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Igazi vérbeli ágybafingást elutasító álompár lesz ebből! :D

2020. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/176 anonim ***** válasza:
82%

Te beteg vagy. Attól, hogy vannak dolgok amiket az ember privát módon csinál (pl vécézés) ez még nem megjátszás. Nem akarom végignézni a másikat, ahogy kakil, viszont nem ábrándulok ki belőle, ha be kell mennem a vécére és még érezni egy kicsit a szagot, mert tudom, hogy embernek lenni ezzel jár.

Nem durrogtatunk direkt egymás orra alá, de ha a másik akaratlanul elereszt egyet, mert olyat ettünk, nem fogok kardomba dőlni és megundorodni tőle. Az meg egyenesen nevetséges, hogy szerinted az emberek nem tartanak kis szemetest a mellékhelyiségben ahova ki lehet dobni a tampont.

2020. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!