Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/176 A kérdező kommentje:
Dehogynem, pont ez az, hogy már túl sok mindent láttam, azt is amit nem akartam.
2020. júl. 31. 10:30
 42/176 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy a nők az elején megjátsszák magukat, de ahogy telik, kibuknak a dolgok. Ezért megy tönkre az együttélős legtöbb kapcsolat. A sok kis apró gusztustalanság, amiről nem akarna tudni a másik (pl. szőrszálak a lefolyóban).
2020. júl. 31. 10:33
 43/176 anonim ***** válasza:
87%
És olyan okádék nőkkel kezdesz, akik szétdobálják a tampont?
2020. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/176 anonim ***** válasza:
89%
Bizony, a nők is emberek, és a bélrendszerünkben a salakanyagot mi is kiszarjuk. Hallatlan.
2020. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/176 anonim ***** válasza:
84%
Te láttad már amúgy a farkadat meg a heréidet? Mert objektíven nézve egy gusztustalan szerv. És mégis betömöd valaki szájába minden bocsánatkérés nélkül.
2020. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/176 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező hogy lepontozgat mindenkit. :DDD

Pedig az a helyzet, hogy vagy beteg vagy ha ilyen kamusztorikkal ütöd el az időt, vagy igénytelen ha tényleg ilyen nőkkel álltál össze eddig. Ez miért a válaszolók hibája? :D

2020. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/176 A kérdező kommentje:
45. Az hát. A pin.a is az. Azt se szeretem fényes nappal világosban premier plánban nézni, mert olyankor okádék, mert akkor látszanak a kis szőrtüszők is, meg egyéb bőr-egyenetlenségek. Csak félhomályban, fullra lezuhanyozva előtte.
2020. júl. 31. 10:37
 48/176 anonim ***** válasza:
79%
Az egy dolog, ha valaki bizonyos kor fölött nem akar együttélést valamilyen okból. Na de amiket te itt felsoroltál az mind hülyeség és nem is rendes indok. Nyugodj meg, te is büdöset sz.rsz,a te szád is büdös reggel, ez együtt jár azzal, hogy ember vagy. Szerintem meg aki ilyen indokból undorodik meg a párjától az mentális beteg. Másrészről ha csak úgy tudsz a másik számára érdekes maradni, hogy megjátszod magad állandóan és letagadsz mindent ami az emberi mivoltoddal jár, akkor sem túl vonzó, sem túl értékes ember nem lehetsz.
2020. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/176 A kérdező kommentje:
"Nyugodj meg, te is büdöset sz.rsz,a te szád is büdös reggel," --ezeket tudom, pont ezért is nem akarom én sem, hogy velem együtt éljenek. Meg én sem másokkal. Maradjanak csak meg a közös kellemes dolgok.
2020. júl. 31. 10:40
 50/176 anonim ***** válasza:
90%

Oké, a kérdező most már tuti hogy 13-16 éves. Az is lehet, hogy a személyi alapján ennél több, de agyilag biztosan nem. :DDDD

Magadat el bírod azért viselni, vagy az is oan undiii? :D

2020. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!