Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, el tudnátok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, el tudnátok képzelni egy olyan komoly kapcsolatot, ahol soha nem költözhettek oda a másikhoz?

Figyelt kérdés

Minden nap találkoznátok, meg eljárnátok mindenfelé, szex is lenne, de a nap végén mindenki menne a saját lakásába/házába, tehát nem mennétek a nap 24 órájában a másik idegeire, megmaradna az intimitás, meg egy kis titokzatosság (nem sza.rnátok a másik előtt, meg nem lenne szétdobálva a tampon, nem finganátok be a paplan alá, nem kellene reggelente a büdös szájszagra ébredni, stb.), hogy ne ábránduljon ki a másikból.

Belemennétek ilyen kapcsolatba? (tulajdonképp imntha mindig radiznátok, és mindig csak a legjobb formátokban látnának).


2020. júl. 31. 09:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/176 A kérdező kommentje:
De hát ez a nőnek is csak jó lenne, nem kell mosnia a másikra, nem kell főznie rá minden nap, nem kell takarítania más után, stb.. Úgyis mindig erre panaszkodnak.
2020. júl. 31. 10:02
 12/176 anonim ***** válasza:
91%
Fú te nagyon rossz véleményekkel lehetsz a nőkről, kérdező.
2020. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/176 anonim ***** válasza:
91%
11 Egyébként sem kell,csak annyira, amennyire a pasinak kell a nőre.
2020. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/176 A kérdező kommentje:
Jó, most a sza.rást csak egy példának mondtam, úgy értettem, vannak olyan dolgok amikre nem vagyok kíváncsi a "másikból", ami egy együttélésnél kibukna. Mert hosszabb távon ezek is közre játszanak a kiábrándulásban, meg hogy már nem kívánják a másikat.
2020. júl. 31. 10:05
 15/176 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez a nő is jobban jár, ha nem kell veled összeköltöznie ilyen mentalitással.
2020. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/176 anonim ***** válasza:
89%
Már bocs, de a szarás egy természetes dolog. :D Ha emiatt kiábrándulsz belőle, akkor veled van a baj.
2020. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/176 anonim ***** válasza:
85%
Fiatalon, család előtt szerintem ez elképzelhetetlen. Bizonyos kor felett, ha már túl van az ember egy házasságon pl, van saját családja, akkor működőképes lehet.
2020. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/176 anonim ***** válasza:
86%

"De hát ez a nőnek is csak jó lenne, nem kell mosnia a másikra, nem kell főznie rá minden nap, nem kell takarítania más után, stb.."

Mosás: berakok x ruhát a gépbe, teljesen mindegy hogy az enyém vagy a páromé, nem lesz nehezebb ettől mosni. Kettőnkről legalább hamarabb összegyűlik egy adag és nem csak 2-3 hetente tudom felvenni a kedvenc pólóim.

Főzés: nálunk a párom is tud főzni, de legtöbbször ő rendel magának... ha meg nekiállok főzni, még egyszerűbb is 2 emberre mint csak 1 főre ilyen hangya adagokkal szórakozni.

Takarítás: ígyis-úgyis ki kell takarítani a házat időnként, így legalább ketten csináljuk és hamarabb kész.

Nem értem a problémát....


Ha nálad a szrás kiábrándító, akkor kamasz lehetsz (fejben legalábbis biztos), még úgyse sokat kell gondolkoznod az összeköltözésen. :)

2020. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/176 A kérdező kommentje:
Nem a szarás a kiábrándító, hanem a vele járó bűz, hogy azt szagoljam, milyen "illatút" kulázott a szerelmem. Erre nem vagyok kíváncsi, mert igenis illúzióromboló.Ezt hagyja meg otthonra, magának.
2020. júl. 31. 10:13
 20/176 anonim ***** válasza:
89%
De ezen mi a kiábrándító, hogy a másik fél is csinál olyan dolgokat, mint te? Ő is kakil, te is kakilsz. Ő is szarul néz ki ha beteg, te is szarul nézel ki. Ezek az élet velejárói, természetes dolgok.
2020. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!