Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Többet vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Többet vártok el egy férfitól anyagiak/karrier terén mint amennyit ti meg tudtok ugrani?

Figyelt kérdés
F/30
2020. szept. 10. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ha már férfi, legalább használja ki.
2020. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
18%
Természetesen, az igazi férfire lehet támaszkodni...
2020. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Saját lakásom van, nem keresek most kiemelkedően de így jól megvagyok. Tudja magát fenntartani, jusson az egészségére, hobbikra, néha utazásra is. (fele-fele minden)
2020. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Azt viszont elvárom, hogy fejlődjön, haladjon. Én pályakezdő pedagógusként nagyon Vacak fizetéssel bírok. Nem gáz, ha valaki egyidős velem és ennyit keres. De az zavarna, ha 40 évesen is 150 ezret hozna haza, mert jó neki így is.
2020. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
70%
4/4 de neked lehet 40 évesen 150et hazavinned?
2020. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:

szerintem nevetséges többet várni a másiktól mint amennyit mi meg tudunk ugrani.


s itt most nem csak fizetésre gondolok.


egy ruházati elódólány miért akar mérnök pasit?

2020. szept. 10. 22:19
 7/85 anonim ***** válasza:
76%
#5 Negyven évesen már kétszáz körül is haza vihet, ha osztályfőnök lesz vagy munkaközösség vezető.
2020. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
73%

5ös. Nem. Vagyis lehet, de abból nem lehet haladni, főleg nem lehet gyereket nevelni. Márpedig nekem mind az anyagi előrelépés, mind a gyermek vállalás a terveim között szerepel.

Egyrészt, 40 évesen már többet vinnék haza a jelenlegi bértábla szerint is, mint 150 ha a pályán maradok. De egy szóval nem írtam, hogy a pályán tervezek maradni.

Épp a bérezés lesz az, ami miatt új szakmát kell keresnem, mert ennél, a két diplomámmal, bárhol többet kereshetnék jelenleg.

De nem találtam még mást, amit ilyen lelkesedéssel és örömmel tudnék végezni.

Viszont ha a 40 évet vesszük határnak, akkor van még 16 évem kitalálni, mi az amivel értelmes bért lehet haza vinni és szívesen csinálom.

2020. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
100%

7.


Ja, hazavihet, de csak a nagyjából inflációkövető fizetések miatt. A pedagógusokat ugyanúgy éhbéren tartják, mint a többi dolgozót.

2020. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez így van, viszont egy nőnek ha családot tervez, a legjobb munka a pedagógus. Mert valakinek otthon kell lenni az iskola szünetekben és nem ártana, ha időben tudna menni a gyerekért és különórákra hordani. Mellé legyen művelt és jártas a gyermekpszichológiában is. Ideális anyai foglalkozás.
2020. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!