Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Többet vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Többet vártok el egy férfitól anyagiak/karrier terén mint amennyit ti meg tudtok ugrani?

Figyelt kérdés
F/30
2020. szept. 10. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászólásom kiegészítem

Én volt, hogy megmondtam egy csajnak, hogy se gyerek se házasság. Jó, jó ő is így gondolkodik. Na szerinted mi lett 1 év múlva? Hááát nem lenne baj ha elvenném azért..

2020. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
100%
#51 Meg mindig jobb, mintha azzal allitott volna be, hogy 3 honapja terhes...
2020. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy az olyan nőket is elítélem, akik direkt a másik tudta nélkül esnek teherbe. Szövegértés.

Nem választás kérdése, hogy melyik nemhez vonzodsz ez tény.

De akkor vedd te a gumit és tartsd páncél szekrénybe.

2020. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan, hogy nem akarom, de lesz (nem kéne, hogy legyen ilyen)."

Fogalmazni tudni kéne. Egy mondaton belül ugyan azt állítani és tagadni értelmetlen... Irodalom 4. osztály.

2020. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:

És nem magamra veszem! De nem is mindig a nő a hibás, teeg azt állítód (feltételezés, hogy azt is te írtad, ha nem akkor bocs), hogy a nő legyen felelősebb. Tudod, ha nem akar anyira valaki gyereket és nem akarja, hogy véletlen legyen vagy árverés, akkor el is kötetheted magad.

Nem a kifogásokat kell keresni.

Csak, ha a nő hagyja ott a pasit gyerekkel, akkor mindenféle kva. Ez is kettős mérce.

A statisztikát meg küld már el ide légyszíves.

N28

2020. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:

Ezen a mondatom meg mit nem lehet érteni?

Nincs olyan, hogy nem akarom, de lesz.

(lehet 100%-ossan védekezni).

A nem kéne, hogy legyen ilyen, értelem szerűen arra vonatkozik, hogy ha nem akarsz gyereket, akkor nem kell megalkudni, zárójelbe van írva!

De nyugodtan köss bele ebbe.

2020. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
48%

Nincs 100%os vedelem. Van hogy 1 pasas elkotteti magat de kis szazalekban az ondovezetekek spontan osszenonek.

A no viszont mehet 100%ra meg utolag is...

2020. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:

Mi:D

"Nincs olyan, hogy nem akarom, de lesz.

(lehet 100%-ossan védekezni)."

Gumit kilyukaszthatja a másik, a gyógyszert pedig nem szedi be:)

Illetve a koton se nyújt 100%-os védelmet, csak el kellene olvasni a koton leírását nem?:))))

Elköttetés M.o.-n 40 év alatt nem játszik, de végül is elköttetheted magad, ha a többi dolgot ami vele járhat elviseled.


"A nem kéne, hogy legyen ilyen, értelem szerűen arra vonatkozik, hogy ha nem akarsz gyereket, akkor nem kell megalkudni"

Ha pedig a nő teherbe esik és nem akarja elvetetni akkor üsd agyon mert nem kell megalkudni?:D

Azért nem az a tendencia, hogy "na jól van a nő akarja a gyereket akkor csináljunk".


Forrás kell?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:

Azért nem az a gyakori, hogy kiszakad a gumi vagy elköttetés után véletlen lesz gyerek.

És mint, írtam, ha tényleg véletlen hogy pl a gimi elszakadt, az akkor is a kettőtök felelősége. Nem csak a nő tehet róla. Az abortusz meg nem olyan könnyű dolog, mint azt sok pasi elkébzeli.

Azt is írtam már nem egyszer, hogy ha a nő tényleg átveri a pasit, akkor jogos, hogy nem akar foglalkozni vele és nem vállalja a gyereket. A gyerektartás meg a gyereknek jár, ha tetszik, ha nem. És az ilyen nők meg is érdemlik a sorsuk, nyilván általában a gyerek isza meg a levét.

De ha enyi kockázat mellett rettegsz, akkor meg ne szexelj.

És te írtad, hogy megbízható partnert keressen a nő, akkor te is keress megbízható nőt. Ha sztd ez ilyen egyszerű, akkor mitől is félsz?

A statisztikákat meg átnézem, köszi. Csak arra lennék kíváncsi, hogy ezeket a statisztikákat kik vállalták teljesen fel.

Ha egy kapcsolat meg tönkre megy, akkor arról is mindig a két ember tehet, de van hogy csak az egyik nem vevő a meloldásra és itt nők és férfiak is bukhatnak.



De a kérdésre is valaszolok.

Van, aki többet vár és van aki nem.

Én személy szerint azt várom el, hogy legyen fix munkája nem minimálbéres fizetéssel.

Legyen önálló és éljen külön. Kocsi csak előny. Legyen évi 1 3 nyaralás, 1 2 wellness és havi 2szer el lehessen menni egy étterembe, anélkül, hogy hiányozna ez a pénz.

Ezeket én is tudom nyújtani, mehet a fizetés feledve vagy felváltva is.

Itt gyakorin csak a vezetőknek van nőjük amúgy. Utcán nem látni buszal párt vagy a gyári melósok is mind egyedül vannak.


N28

2020. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:

"Azért nem az a gyakori, hogy kiszakad a gumi vagy elköttetés után véletlen lesz gyerek."

Nem olyan gyakori, de nem 100%-os egyik védelem se:) idézlek "Szövegértés"


Oké kettőtök felelőssége... és mi van ha a csávó megakarja tartani a gyereket? Attól te még elvetetheted.. Azért elég szar ez így nem? Ha neki kell a gyerek neked nem akkor semmi gond, ellenkező esetben meg csak fizessen attól függetlenül, hogy a csávó akarta-e a gyereket vagy sem. Azt pedig tegyük hozzá HA SPERMÁT LOP AZ ANYA akkor is jár a gyereknek a pénz:) Ugye milyen igazságos?


Ja értem. Ha egy nő átveri a pasit a gyerekért és a gyerektartásért akkor ez van, el kell fogadni. Hmm de jó ez nem? Főleg, ha többet nem is akar a csávótól akkor ez neki kész főnyeremény. A gyereket is megkapja sőt még a gyerektartást is. Sokkal jobb mint spermabankba menni és gyerektartás nélkül felnevelni egy gyereket nem?


"te írtad, hogy megbízható partnert keressen a nő, akkor te is keress megbízható nőt."

Mivel a nőket szabadon dönthetnek a gyerekről, így ott azért könnyebb ilyen tekintetben párt keresni nem? Ha védekezik és sikerül a gyerek elvetetheti, sőt meg is tarthatja. Csávónál virnyákolhat bármit, semmi köze hozzá kb:)


Persze majd ki is listázzák neked a neveket:D

Oké akkor szerinted ki nem vevő a megoldásra? Aki beadja a válópert vagy aki nem adja be a válópert? Elég ennyit tudni.

Vagy más kérdés. Ki akarja otthagyni a munkahelyét? Aki beadja a felmondását vagy aki nem? Na?


Egy professzortól hallottam: "Gondolkozz globálisan, tegyél lokálisan". Szerintem ez a különbség kettőnk között. Te lokálisan gondolkozol, és globálisan tennél...


Igényeiddel nem fogok vitázni, de szénadatokban kifejezve:

1 hét nyaralás átlag 100.000 egy akármilyen szállodában. Balatonnál még több is(Hallottam 180e * fő / hétre). Wellness elég változó, de 30 ezerrel/ éjj lehet számolni.

Ergó Évi 400.000 elmegy nyaralásra és ez még nem is nagy pénz 3 nyaralásra és 3 wellnessre. Havi 2x kajálás pedig legyen 20-as / hó.

Ergó évente 600.000 igény.

Ezt nem sértésként, vagy valami, csak az árakkal legyünk tisztában.

2020. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!