Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Többet vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Többet vártok el egy férfitól anyagiak/karrier terén mint amennyit ti meg tudtok ugrani?

Figyelt kérdés
F/30
2020. szept. 10. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
40%
Ha korban előrébb van, akkor igenis legyen előrébb az életében. Jelenleg abban az életkorban vagyok, ahol az emberek többségének elkezd felfelé ívelni a karrierje. Értelemszerűen, nem akarok olyannal kezdeni, aki 5 évvel idősebb, de semmivel nem tart előrébb, mint én. Ha velem egyidős, akkor pontosan annyit várok, amennyit tudok nyújtani.
2020. szept. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
78%

Nem. A párom pont annyit tesz le az asztalra, mint én. Ugyanúgy diplomás, és ugyanúgy átlag felett keres, pár 10 ezer ft különbség van a fizetésünkben. A lakásunk közös.


De simán elfogadnék képzett, de keveset kereső férfit is. Pl. mentős, ápoló, orvos, tanár, szociális munkás, kórházban dolgozó pszichológus, kutató...stb.


Te viszont egy hitvány féreg vagy, és soha nem kellenél, eszedbe ne jusson hozzád hasonló csődtömegeken kívül mást zaklatni!

2020. szept. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
78%
Mar megint megy a matek...nem ertem. Felnott emberek hoznak donteseket: tanulasrol, karrierrol, beralkudnak, stb. Mindennek van elonye, hatranya, es semmi sem tokeletes. Ezek szep magyar szoval ugynevezett trade-offok. Pl tanari palya: tobb szabadsag, kevesebb fizu vagy jobban elvezheto munka, de kevesebb fizu. Vagy foallasu anyasag, stb, stb. De fogadjuk el, hogy ezek sajat donteseink eredmenyei: mindig minden munkanak, szerepnek, stb lesz arnyoldala, de mi dontunk a sajat eletunkrol, nem pedig masok.
2020. szept. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
100%

Nem várok el, mert a gazdaság és karrier elég változó elemei az életnek.

Én azt várom hogy azt amit végez, lelkesen tegye és életkedvvel, vagy legyen egy szilárd ideológiai oka a hivatásának.

Más szempontok alapján választom a partnereimet, bár tény hogy eddig csak 1 volt.

2020. szept. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
73%

Azért k.rva szomorú, hogy itt a kommentelők számára a tanári szakma jelentése: viheted a gyereket suliba, hazahozhatod, vele lehetsz szünetben mert sok szüneted lesz. Ennyi. Valamiért úgy érzem ilyen tanárnak titulált lények mellett kelleni fog magántanár rengeteg gyereknek.


Az meg, hogy ki viszi haza a gyereket és ki viszi iskolába. Nyilván nem egy tanyán laknak itt az emberek. 1-2 km-er sétába még ember nem halt bele.

Gondolom a "gyermekpszichológiát" is ugyan ez az ember írta... Hát igen ha lehallgatsz egy kurzust egy ultra nehéz és válogatott tanárképzőn akkor biztos érteni fogsz hozzá.

Nem csoda, hogy életképtelenek a mai gyerekek...

2020. szept. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kb ugyanannyit keresünk a párommal, én fix összeget, neki kicsit változik, az enyémhez képest +/- 20.000 ft, tehát nem nagy különbség. Néha több, néha kevesebb. Jól kijövünk így, nincsenek anyagi gondjaink.
2020. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
51%

25ös.

Én nem állítottam ilyet, hogy valaki azért legyen tanár, mert még tudja oldani a gyerek felügyeletét.

Akkor legyen valaki tanár, ha tényleg úgy érzi erre hivatott! Én ezt előnyként írtam.

A gyerekért ki megy meg viszi...itt nem arról van szó, hogy nem tud gyalogolni meg nem tanya, hanem arról, hogy egy pl 3 4 5 éves gyerek nem megy egyedül. Délután is kell neki felügyelet.

N28

2020. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
27es vagyok, az én válaszom a 14es (ami nyilván csak vicc) és a 18as.
2020. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:

#14-18-27-28


Azert az erdekes, hogy abbol indulsz ki, hogy a nonel marad a gyerek es neki gond.


1reszt alapbol valassal szamolsz, 2reszt pedig a gyereket gondnak tartod, holott epp ti nok vagytok azok, akik ezt a ferfiakbol kihajtjatok. Szamomra ebbol az a tanulsag, hogy meg veletlenul se csinaljak 1 nonek se gyereket azert, hogy aztan ne lathassam oket, viszont fizethessek.

2020. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:

Ezt megint honnan szeded? Álmodtad vagy mi?

Nem, nem úgy állok hozzá, hogy egyszerre vallás lesz! De mindenre fel kell készülni! Egy gyerek életéről beszélünk! Kutyát is úgy vettem, hogy felkészültem minden ehetőségre.

Nekem a gyerekem nem gond, sőt imádom...honnan gondoltad ezt?

De én, amikor egyedül neveltem is meg tudtam oldani és ezt a gyerek érdeke miatt, a gyerek vállalás előtt mérlegeltem, hogy mi lesz, ha...!

Nem így állok a jelenlegi páromhoz sem, hogy úgyis szét megyünk.

De egy gyerek komoly felelősség. Máskor meg azért szapuljátok a nőt, mert nem gondolt ilyenre, a semmire vállalta.

Sok embert ismerek és 10ből 9 nő neveli a gyereket, ebből kb 2 akinek segít a hétköznapokban is az apuka és ezek tények.

2020. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!