Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy alkalmazkodjak egy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alkalmazkodjak egy csak délután, éjjel ébren lévő emberhez?

Figyelt kérdés

Vagy neki kéne?

Most költöztem barátnőmhöz és eddig azt hittem viccel, amikor azt mondja, hogy délután kel fel mindig. De ez így van. Éjjel dolgozik szinte mindig, nappal alszik. Én este 9-re hulla vagyok, és nem érdekli. Azt mondja jól keres, nem vált munkát. Nem zavarja ha én hamarabb rlalszom, de így nem tudok vele lenni.


2020. szept. 17. 09:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
Ennek a kapcsolatnak...vagy mi ez, mi értelme?
2020. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Ez az hogy így semmi. Azt hittem változni fog ha odaköltözök.
2020. szept. 17. 09:43
 3/44 anonim ***** válasza:
89%
Mitől és mi változott volna? Ezt engedd el!
2020. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg délután aludni vele egy kicsit mikor hazaérsz, és reggel kelj fel egy kicsit előbb.

A munka szent, de ha látja hogy alkalmazkodni próbálsz, ő is fog

2020. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Nem illetek össze.
2020. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
95%
Ha a munkája ezt a bioritmust kívánja, miért is változtatott volna azzal, hogy odaköltözöl?
2020. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%

Ha ő éjjel dolgozik, akkor világos, hogy nappal alszik! Állást változtatni nem akar, jól keres.

Azt várod, hogy ne aludjon? Na, neeee!

2020. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Nem azt hogy ne aludjon, hanem aludjon akkor amikor én is. Nem dolgozik minden egyes nap. 1-2 órával kevesebb alvás a még nem halt bele senki.

Mondhatta volna, hogy neki nem fontos, hogy ideköltözzek hozzá. Nekem az együttélés nem ezt jelenti

2020. szept. 17. 10:11
 9/44 anonim ***** válasza:
92%
Elég érdekes.Összeköltöztetek és csak most esett le,hogy aki éjjel dolgozik,nappal alszik? És most elvárnád,hogy munkát váltson,hogy téged szórakoztasson? Én négy éve élek együtt a párommal.Én 6-kor kelek (ingázok) és este 9-10-re érek haza.11-kor fekszek le aludni.Párom 11-től 11-ig dolgozik vendèglátásban.Van,hogy 4 napig nem làtjuk egymást.De ott a hétvége vannak szabadnapok,legalább nem unjuk egymást
2020. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
23%
#8: jó, ezt engedd el. Ennek a nőnek dugópajti kell, nem kapcsolat.
2020. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!