Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy alkalmazkodjak egy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alkalmazkodjak egy csak délután, éjjel ébren lévő emberhez?

Figyelt kérdés

Vagy neki kéne?

Most költöztem barátnőmhöz és eddig azt hittem viccel, amikor azt mondja, hogy délután kel fel mindig. De ez így van. Éjjel dolgozik szinte mindig, nappal alszik. Én este 9-re hulla vagyok, és nem érdekli. Azt mondja jól keres, nem vált munkát. Nem zavarja ha én hamarabb rlalszom, de így nem tudok vele lenni.


2020. szept. 17. 09:34
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
92%

"Nehogymár megbízz valakiben,aki odaköltözött?"


A megbízom valakiben nem azt jelenti, hogy rögtön közös kassza is van.

2020. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
92%
Mekkora szardarab vagy kérdező :D Még szerencse, hogy ez a kapcsolat nagyon rövid életű lesz, a barátnőd értelmesebbnek tűnik annál, mint hogy behódoljon egy ilyen önző hulladéknak.
2020. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
92%

Mégcsak nem is porfitálsz a kapcsolatból anyagilag, mert nem akar közös kasszát? Férfi vagy te egyáltalán??? Ember te le akarsz húzni anyagilag egy olyan nőt, aki kőkeményen dolgozik 12 órában éjszaka, miközben te 6 órákat dolgozol és 12őt alszol. Aztán még téged zavar, ha szegény nem 5 órát akar aludni, hanem 8at??? Keljél fel te b*zmeg akkor hajnali 4kor minden nap, csak mert. Mert te is meg akarod neki szabni, hogy mikor keljen. Hogy milyen programokat csináljon. Hát álljon már meg a menet.

Te egy önző élősködő lusta féreg vagy és akkor még kulturáltan fogalmaztam a cenzúra miatt. Nagyon nagyon remélem, hogy ki fog téged b*szni a csaj minél hamarabb.

2020. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
82%
Szegény csaj,....de reméljük hamar kidob.
2020. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!