Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy alkalmazkodjak egy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alkalmazkodjak egy csak délután, éjjel ébren lévő emberhez?

Figyelt kérdés

Vagy neki kéne?

Most költöztem barátnőmhöz és eddig azt hittem viccel, amikor azt mondja, hogy délután kel fel mindig. De ez így van. Éjjel dolgozik szinte mindig, nappal alszik. Én este 9-re hulla vagyok, és nem érdekli. Azt mondja jól keres, nem vált munkát. Nem zavarja ha én hamarabb rlalszom, de így nem tudok vele lenni.


2020. szept. 17. 09:34
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

" 1-2 órával kevesebb alvás a még nem halt bele senki."


Oké, akkor feküdj le 11-kor.

Mi változott volna? Talán otthagyja a jólfizető munkáját?

Miért csak ő alkalmazkodjon hozzád?

2020. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudnál alkalmazkodni? Pl. 1-2 órával kevesebbet aludnál... Ez, így, nem megoldható? Csak kérdezem...
2020. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1-2 órával kevesebb alvás szerinted belefér, akkor nem értem, miért ne tudnál 1-2 órával később lefeküdni...?
2020. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Te 6 éves vagy, hogy 9-kor jársz aludni? 1-2 óra különbség semmi, maradj fenn 11-ig. Jaaaa, az már derogálna mi? Ő alkalmazkodjon hozzád, nehogy neked bármit tenned kelljen.

Szerintem szakíts vele, teszel neki egy nagy szívességet.

2020. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más az élet- és bioritmusotok, de a fő gond nem ez. Hanem hogy mindketten a másiktól várjátok az alkalmazkodást, a változást. Ez így nem fog működni - mármint ha egyikőtök sem akar engedni. Akkor inkább engedjétek el - egymást.
2020. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Mettől meddig dolgozik?
2020. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
86%

Tisztázzunk valamit (vagy rosszul értelmezem?):

- a nő éjjel dolgozik, reggel (nem tudjuk hány órakor) hazajön és alszik délutánig,

- a kérdező alighanem reggel megy dolgozni (vagy mégsem?) este 9-re ér haza, amikor már hulla fáradt és a lány is alighanem elment dolgozni.

Kérdező, légy szíves írd meg, hogy melyikőtök mikortól meddig dolgozik és mikortól meddig van otthon.

- ha a lány hamarább is kelne, de Te délután dolgozol...

2020. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Én azért itt sok dolgot nem értek!

Összeköltözöl olyannal, akiről nem tudod mikor és mit dolgozik?

Vagy azt a remek nézetet vallod te is, mint itt páran, hogy tök mindegy a csaj a munkája, csak lyuk legyen és téged se kérdezzen munkáról, mert akkor aranyásó liba?

Nem szoktatok beszélgetni? Hogyan és mikor találkoztatok eddig? AKkor most is együtt lehettek, nem?


Vagy azért költöztél hozzá, mert lakás gondjaid volta?

Milyen barátnő az olyan, akiről alap infókat nem tudsz?

Bocsi, de ez az egész sztori meredek.

2020. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Miért fontos ki mikor dolgozik?

Én reggel 9-től délután 3-ig, ő este 6-tól reggel 6-ig.

Tudtam, hogy mikor dolgozik. De azt nem tudtam, hogy minden szabadnapján lustálkodik, és csak délután kel fel és megy bárhova is. Alvás nélkül csak orvoshoz meg ügyvédhez megy.

Nem volt lakhatás gondom, de persze, jól jönne nekem is egy saját lakás. Akkor lehet nem is költöztem volna ide. De ez más.

2020. szept. 17. 11:53
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana egy beszélgetés köztetek.Nézzétek meg a tényeket.Aztán keressetek lehetőségeket,hogy tudjátok megoldani.Van egy csomó ágazat,ahol az emberek bizony éjjel dolgoznak,vagy műszakban dolgoznak.Ezek között is sok házasság,kapcsolat van,és működik,ahol nem ugyanúgy dolgozik mindkét fél.Ez persze belátás,kompromisszum,és magas fokú szervezetséget kíván.

Ha ez nincs meg mindkettőtökben,akkor sajnos lehetetlen ,illetve csak kínlódás a kapcsolat.

2020. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!