Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy alkalmazkodjak egy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alkalmazkodjak egy csak délután, éjjel ébren lévő emberhez?

Figyelt kérdés

Vagy neki kéne?

Most költöztem barátnőmhöz és eddig azt hittem viccel, amikor azt mondja, hogy délután kel fel mindig. De ez így van. Éjjel dolgozik szinte mindig, nappal alszik. Én este 9-re hulla vagyok, és nem érdekli. Azt mondja jól keres, nem vált munkát. Nem zavarja ha én hamarabb rlalszom, de így nem tudok vele lenni.


2020. szept. 17. 09:34
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan nap, amikor du. 3-ig dolgozol, aztán utazol haza, akkor már a lány is alighanem ébren van. Ha nincs, akkor tudasd vele, hogy megérkeztél és búj az ágyába.

De még mindig nem tudjuk,hogy mi az a délután, ameddig ő alszik.

MÉG EGY LÉNYEGES KÉRDÉS? Azt írtad, hogy este 9-kor hulla fáradt vagy. Mitől? Hiszen vannak napok, amikor már 3-kor otthon vagy!

Azt nem tudod vele megbeszélni, hogy akkor menjen ide-oda, amikor Te dolgozol?

Szerintem keveset beszéltek egymással, nem mondjátok el (legalább is Te), hogy mit szeretnétek a másiktól.

2020. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
93%

"és csak délután kel fel"


Micsoda dolog olyantól, aki reggel 6-ig dolgozik!

2020. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Beszélek én eleget, ő beszél keveset. 9-re nem alussza ki magát, nem akar akkor elmenni, amikor én dolgozok. Van hogy csak 4-kor kel fel, de egynél előbb sose. Ha felhívom is csomószor kinyom.
2020. szept. 17. 12:08
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha 6-ig dolgozik, még jó hogy nem kel fel 1 előtt. Mire hazaér, tisztálkodik, eszik, 7 óra. AKkor is csak 6 órát aludt 1-ig, ami nem sok.

Azért hihetetlen, hogy te azon vagy kiakadva, hogy a csajnak nem elég 2 óra alvás, miközben te meg 9-től 8-ig alszol.

Ő lenyom 12 órát, te meg pont fele annyit.

Kapd össze magad, mert ki fog dobni a csajod, ha nyúzod az agyát ezzel.

2020. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

9-től dolozol, akkor végképp nem értem miért kell lőni a pizsit este 9-kor....?? :D

Én 7:45-kor kezdek munkában (előtte egy óra utazás) és így is este 11 körül fekszem.....


Ha ő x napot 12 órázik éjjel, akkor nyilván nem fog csodás átalakulással hajnalban kelni másnap, nem is értem ezt hogy gondolod...

2020. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azt akarod, hogy ő 6-kor, munkából megérkezve, még 3 órát maradjon veled lógni 12 órázás után, és csak 9-kor menjen ágyba, mert te akkor mész. Ugyanakkor neked nincs kedved 11-ig fent maradni vele szabadnapjain, bár te akkor már vagy 6 órája otthon vagy munkából és volt időd pihenni.
2020. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Amikor nem vele laktam, csak találkozgattunk, akkor 3 és 4 között találkoztunk, azaz az én munkám után, részemről nulla pihenéssel. Nem kérdezte, hogy nekem megfelel-e, akkor ér rá és ennyi, akkor fogunk találkozni. Most meg rajta lenne a sor, hogy az én kedvemben járjon. Viszont ezen nem hajlandó változtatni, hogy mikor alszik. Nem is látszik fáradtnak, mégis alszik. Ha meg azt mondom, hogy ahogy jöttem úgy el is mehetek, akkor rám hagyja. Felőle mehetek, nem is marasztal.
2020. szept. 17. 15:42
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem, miért neki kéne 5-6 órát aludnia, mikor te 12-t alszol.....????
2020. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
94%

"azaz az én munkám után, részemről nulla pihenéssel."


Mi a francot akarsz pihenni délután 3-kor, mikor este 9-kor alszol é 9-re mész munkába?

VIzygáltasd ki magad orvossal.

2020. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neki nem kellesz, tulajdonképpen miért is maradsz? :D Csak hogy megnyerhesd ezt az egy vitát arról, kinek legyen rosszabb alvásciklusa?
2020. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!