Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most ezt jogosan vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt jogosan vagy sem?

Figyelt kérdés
3 éve élek együtt a barátnőmmel egy lakásban. A barátnőm külföldi és én lakók nála! A lakást 2 évig béreltük és a barátnőm 1 éve banki kölcsön segítségével megvette! 2 évig amíg béreltünk mindent felesbe fizettünk, de egy éve amióta megvette azóta is tovább fizetek felesben. Most akkor én az ő banki kölcsönének a felét fizetnem kell? Nem elég a rezsi meg a kaja? Mert valahogy hiába az övé már a fele fele ugyan az!

2020. nov. 27. 07:52
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Szerintem nemet mondana
2020. nov. 27. 11:39
 32/39 anonim ***** válasza:
Átvételi elismervényeket is írhattok, visszamenőleg is, feltüntetve, hogy mibe megy. Ha neki ennyire fontos, meg rendben van, akkor legalább valami védjen téged, havi egy aláírás csak nem akkora áldozat.
2020. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Most én vagyok a rossz! Ebből már nyugodt beszélgetéssel nem mászok ki! Nem szól hozzám és a 12 havi pénzt ide akarja adni amit eddig fizettem!
2020. nov. 27. 12:11
 34/39 A kérdező kommentje:
Állítása szerint ez így normális volt hogy én ezt fizessem! És konkrétan undorodik tőlem hogy ezt megléptem
2020. nov. 27. 12:13
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, nem értem, mire jó ez a viselkedés. Miért kell sírni, meg drámázni? Nem lehetne nyugodtan megbeszélni? Szerintem lépj tovább. Mondd neki, tartsa meg a pénzt nyugodtan, te meg nézz más lehetőség után, mert ez a kapcsolat sehogy nem tűnik kereknek.
2020. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Kretén egy nőt szedtél össze hallod. Amint lehet tipli, ki tudja, mit tartogat még a nemnormális.
2020. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
82%

Én elfogadnam, ha vissza akarja fizetni, máris nem akarna mégsem vissza adni.

Azert csinálja ezt a drámát, hogy te hunyaszkodj meg, hogy igen drágám igazad van, hülye voltam hogy felhoztam, és minden maradjon úgy mint eddig és ahogy NEKI jó.


Kicsit későn nyílt fel a szemed, de ez nem számít, a lényeg hogy észre vetted mennyire kihasznál. Ne hagyd magad tovább.

2020. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
81%

Sokszor megkapjak a gyks nok hogy itt megy a férfiutalat csak ezert irom le.

En no vagyok sztem a bnod egy hisztis p...a.

2020. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
42%
Beszéld meg egy ügyvéddel, aki ért is hozzá.
2020. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!