Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan oldjuk meg az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg az anyagi dolgokat ha neki van 2 gyereke?

Figyelt kérdés
A páromnak (ő a nő) van 2 gyereke, egyik sem tőlem. Kicsit úgy érzem, hogy csak arra megy ki az egész Hogy az ő helyzetét megkönnyítsem. Akárhányszor beszélgetünk mindig célozgat arra, hogy nem tud nekik ezt azt megteremteni, de napi szinten rengeteg édességet megesznek amivel pl. Én nem értek egyet, de beleszólásom nincs viszont azért én vegyem nekik. Nem sajnálom félre ne értsétek, csak mintha akkor lennék jó, ha veszek nekik bármit is. Caak ugye verszerint nekem semmi közöm hozzájuk de ugyanannyi részt kellene kivenném mint a páromnak? A nevelésben nincs szólásom, viszont az anyagi dolgokban nekem is ugyanannyi van mint az anyjuknak.
2021. jan. 16. 09:51
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
79%

Van ilyen nő is meg olyan. Én egyedülálló anya vagyok, remekül eltartom magamat és a gyerekemet, sosem várnám el, hogy a másik anyagilag támogasson. Persze, mi sem vagyunk gazdagok, de megélünk. A gyerekem nevelésébe természetesen nem szólhat bele senki, de egyfelől rendkívül jól nevelt, kedves értelmes kislány, másfelől meg mint felnőtt ember rászólhat, ha esetleg vele szemtelen lenne, bár erre még nem láttam példát a lányomtól. Hogy a gyerek mit eszik, mit néz, hogyan öltözik és hol fog továbbtanulni, az az ő és az én döntésem, nem másé. Cserébe jól nevelt és kedves és mindent meg lehet vele beszélni. Ja, és mindezt én meg az apja álljuk.

Mindent lehet normálisan is csinálni. Mondjuk én ezért vágynék elvált, gyerekes apukára így másodjára, hogy hasonló gondjaink legyenek és megértsük egymást, de valamiért mindig gyerektelenek írnak rám. Mindig! És ez már eléggé frusztrál.

2021. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
100%
Az apával szemben egyébként megáll a tartási kötelezettség elmulasztása bűntett (Btk. 212. §), ugyanis a gyerektartás fizetése az nem választási opció. Feljelentés-körözés-behajtás.
2021. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
84%
nekem van egy olyan erzesem, hogy a no azert vigan zsebreteszi a gyerektartast, csak jo lenne neki meg egy masik pasitol is kapni.
2021. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
69%
Tessék, lepontoztátok azt, aki anyagilag független és nem eltartót keres, aztán itt szidjátok azt, aki meg lehúzza a pasiját. Fck logic.
2021. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez így egyáltalán nem oké. Megérteném ha képbe lenne a gyerek apja és az ő dolguk lenne hogy nevelik a gyereket meg eltartani, de konkrétan ha jól értem nincs is jelenleg semmilyen apja annak a gyereknek, mivek a biológiai lelépett, téged meg valamiért nem tart a nő megfelelőnek. Szal itt normálisan ez csak úgy működhetne ha te a nevedre vennéd a gyereket, nyilván közös felelősség is lenne, de bele is szólhatnál a nevelésébe. De ez így sztem az életben nem fog működni hogy kb semmibe semmi beleszólásod, csak viseld el a gyereket, meg tartsd el
2021. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a nőt már nagyon frusztrálja, hogy megítélése szerint túlságosan olcsón bocsátja a rendelkezésedre a vagináját.
2021. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
77%

De ratyik vagytok 😅

Az èn baràtnőmnek is van kèt gyereke, ès együt is èlünk. Màr az elejèn tisztàztuk, hogy nekem semmi közöm hozzàjuk azon kívül hogy elviselem őket. Ès igen, az itthoni kiadàsaink 3/4-èt ő fizeti. Sztem a büszkesège nem is engednè hogy màshogy legyen

Szoval egyàltalàn nem igaz, hogy egy gyerekes anya mindenkèpp arra megy hogy eltartsd a fatyait 😅

De azt hozzàtennèm hogy ha ezt tapasztalnàm amit te kèrdező, akkor gyorsan lelèpnèk, bàrmennyire is szeretem

2021. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%

Te csak arra kellesz, hogy kielégítsd szexuálisan és minden szrt megvegyél a kölykeinek.


Lépj le mielőbb, jól érzed, ez nem kapcsolat, csak lehúzósdi.

2021. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%
Palimadarnak tart. Lepj le, vagy kulon kassza!
2021. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
25%

#17: Tudod te is, hogy ez is ugyanaz a szitu, mint a nem gyerekes nőnél... Te alfa vagy, így egy gyerekes anya mellett is alfa leszel.


Aki béta, az csak akkor kap puncit, ha kőkemény ellenszolgáltatást ad érte, így van ez a 18 éveseknél, a 25 évesnél és a 35 éves gyerekes anyánál is. De ne hidd azt, hogy a 60 éves bácsi az 55 éves nőnél másképp funkcionál...


Ha alfa vagy, akkor ingyen is kapsz puncit, sőt, még te kapsz erőforrásokat/anyagi előnyöket, akár olyan formában, hogy van hol csövezned és nem kér bele csak a rezsi felét.


Ha béta, akkor még ha a te általad fizetett albérletben lakik a nő sem ad bele semmit, de ő használ több rezsit és még van pofája pampogni, hogy nem viszed őt wellnessezni, bezzeg az expasija vagy bezzeg a szomszéd nőt a saját pasija.


Persze a nők ezen felhördülnek és az én definícióm szerinti alfát ő mocskos élősködő trógernek, nőket lelki terrorban tartó, nők szerelmével és érzelmeivel visszaélő patkányoknak definiálják, nem pedig alfának.


Ők alfának azt definiálják, aki úgy néz ki, mint az alfahím és úgy viselkedik, mint a minta-bétahím. Tehát a mesebeli herceg.

2021. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!