Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan oldjuk meg az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg az anyagi dolgokat ha neki van 2 gyereke?

Figyelt kérdés
A páromnak (ő a nő) van 2 gyereke, egyik sem tőlem. Kicsit úgy érzem, hogy csak arra megy ki az egész Hogy az ő helyzetét megkönnyítsem. Akárhányszor beszélgetünk mindig célozgat arra, hogy nem tud nekik ezt azt megteremteni, de napi szinten rengeteg édességet megesznek amivel pl. Én nem értek egyet, de beleszólásom nincs viszont azért én vegyem nekik. Nem sajnálom félre ne értsétek, csak mintha akkor lennék jó, ha veszek nekik bármit is. Caak ugye verszerint nekem semmi közöm hozzájuk de ugyanannyi részt kellene kivenném mint a páromnak? A nevelésben nincs szólásom, viszont az anyagi dolgokban nekem is ugyanannyi van mint az anyjuknak.
2021. jan. 16. 09:51
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Oldalakon keresztul csak a panaszkodast halljuk, de semmit nem leptel az ugy erdekeben. Ha nem vagy kepes elszakadni ettol az eloskodotol, akkor ne rinyalj, maradj ebben a fostengerben. Ha meg ki akarsz lepni, szedd ossze a tokeidet.
2021. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
20%
41: kamu kerdes. Ott jottem ra, amikor a gyerekek bizonyitvanyarol beszelt.
2021. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Valós problémáról írok.
2021. jan. 24. 07:03
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ez így szokott lenni. Az ő életük külön a te életed külön. Ebből soha nem lesz egy "család". Az ő dolgaikba, ami részben téged is érint nem szólhatsz bele, de részükről a kívánság lista ki van készítve az asztalra. Nem kapja meg amit akar egyből hisztizni fog érte és nem leszel jó neki(k). Ha kap is valamit, mindig kevesellni fogja.
2021. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de te egy balek vagy. Eleve nem kezdenék gyerekes nővel, de ha már nincs más választásom, akkor ennél sokkal kevesebbért is kitettem volna. Nem értem mi bajod van, miért függsz tőle? Nem találnál másik nőt vagy miért viseled ezt el?
2021. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy valós probléma egyetértek a kérdezővel, többek között én ezért nem keresek gyerekes nőt. Van gyereke ez szép és jó, de én is szeretnék , illetve nem szeretném eltartani más gyerekét, nem szeretném nevelni más gyerekét. A nők kiírják, nem apukát keresnek a gyereknek... hanem mit? A nap 90% ban ott vannak ők is , nem lehet rajtuk keresztülnézni, vagy csak akkor lehet férfi női kapcsolatot is gyakorolni amikor épp apuinál vannak (már ha apu szóba áll anyuval)?Nyilván nyaralni mész vagy bárhova őket is vinni kell stb stb, egyik dolgot nem lehet elválasztani a másiktól. Megoldás nyilván van rá de az neked nem tetszene.... de mint mondtam én NEM ismerkedek nőkkel akiknek van gyereke. (másik megoldás, megbeszéled vele, akkor hogy is gondolja ezt)
2021. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%
Na ebből a kapcsolatból kell gyorsan távozni.
2021. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts már, te csak egy pénz forrás vagy. Látod a problémát és mégsem cselekedsz. Rajta, még nem késő.
2021. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk úgy van, hogy én vásárolok be mindent egész hónapra, a kis és nagy bevásárlásokat is, tisztítószereket, bármit, ő rezsit fizet. A fiamnak én veszek pólót, nadrágot, zoknit, stb.

De úgy élünk, hogy egy hetet van apukájánál és egy hetet nálunk, így van szabadidőnk külön. Én minden nap wrapet és csokit teszek a gyereknek jeges teával, mert ezt szereti és menő, ő meg éppen 2 napot Szegeden dagonyázik a haverokkal és én rendezek mindent, főzök, takarítom a macskaszart 6 macska után, viszem a kutyát sétálni, stb.

Sosem kértem, hogy vegyen a gyereknek a saját pénzéből semmit, ha akar akkor ok de szerintem nem neki szültem, ne vegyen semmit és ne is szóljon a nevelésébe bele.

2021. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy hol éltek. Te költöztél hozzájuk, vagy ők hozzád? Hogy osztozkodtok a rezsin?

Lovaglod itt az édességvásárlás témát, de a kardinális dolgokról szót sem ejtesz.

Ha olyan rémes neked változtass.

2021. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!