Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan oldjuk meg az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg az anyagi dolgokat ha neki van 2 gyereke?

Figyelt kérdés
A páromnak (ő a nő) van 2 gyereke, egyik sem tőlem. Kicsit úgy érzem, hogy csak arra megy ki az egész Hogy az ő helyzetét megkönnyítsem. Akárhányszor beszélgetünk mindig célozgat arra, hogy nem tud nekik ezt azt megteremteni, de napi szinten rengeteg édességet megesznek amivel pl. Én nem értek egyet, de beleszólásom nincs viszont azért én vegyem nekik. Nem sajnálom félre ne értsétek, csak mintha akkor lennék jó, ha veszek nekik bármit is. Caak ugye verszerint nekem semmi közöm hozzájuk de ugyanannyi részt kellene kivenném mint a páromnak? A nevelésben nincs szólásom, viszont az anyagi dolgokban nekem is ugyanannyi van mint az anyjuknak.
2021. jan. 16. 09:51
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

Hát nálunk kb. ez van.

Bármit csinálok minden elszáll. Napi szinten gumicukor, csoki édesség ami szerintem nem helyes, de ha szóvá tenném biztos kapnék érte.

Aztán ugye hogy ez lenne jó, az lenne jó. Csak épp azt nem tudom miből, magamra már szinte semmit nem költök az evésen kívül.

2021. jan. 20. 12:16
 22/59 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem tetszik a helyzet, lépj le, ennyi.


Ha te csak kivenni szeretnél ebből a dologból, beletenni meg max a farkad, az úgy nem fog menni.


Hosszú távon ez nem fog működni, se így, se úgy. Menj, nem neked való.

2021. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi tart e mellett a nő mellett, de az egyértelmű, hogy ő fejőstehénnek néz téged. Meg palimadárnak.

Itt sokan felnyitották a szemedet: nem, nem normális, ahogyan ő veled viselkedik. Nagyon egyetértek pl. azzal, aki mondta, hogy ha a nő nekiesne egy olyan kérdés után, hogy miért nem fizet az apa tartásdíjat, akkor el is köszönne tőle. Te is tedd ezt mihamarabb, mert ettől a nőtől szeretetet nem kapsz, legföljebb szexet - kemény pénzért. Azt meg hiszti nélkül is kapsz az utcalányoktól.

2021. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%

En sem ertem a kerdezot, pedig ferfi vagyok, es nagyon tudom szeretni a not. De ez erthetetlen.

Kerdezo, miert vagy ott? Mi a fenenek vagy ott? Nincs jobb no a kornyeken?

2021. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
100%
A porontyait tartsa el ő teljesen. Ha ebbe nem megy bele, akkor egyértelmű, hogy csak kihasznál.
2021. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Tegnap megint nekem állt, hogy ez nincs az nincs, a gyerekeknek is már vennem kellett volna dolgokat, nem haladunk előre.
2021. jan. 21. 07:03
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom még mindig nem osztottad ki hogy ez nem így működik
2021. jan. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
76%

#22 vagyok, nem rosszindulatból írtam, hiába pontoztak le.

Bár lehet rosszul fogalmaztam.

Akinek gyerekei vannak, azok hozzá tartoznak. És aki komoly kapcsolatra tervez, családot akar, az nem akar félmegoldásokat.

Magyarul nem tud úgy működni, mintha csak ő lenne, a gyerekek meg külön téma....


Teljesen érthető, ha valakinek ez a felállás nem fekszik (Nem sokam tudják kezelni ezt a helyzetet. Nők, férfiak se). De akkor ki kell lépni időben, mert a félmegoldások hosszútàvon nem vezetnek sehova.

(Itt meg csak konfliktusok hada lesz, előre látom. Ez kinek jó?)

2021. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
37%

Ez durva! Te egy csicska vagy már ne is haragudj! Magad alázod ezzel.

Én még azt sem engedem hogy a lassan már férjem rám költsön!

Az ilyen nők miatt nem lesz soha egyenjogúság...

Nekem egy ft nem fizet a férjem a rezsi rám eső részébe, a kajába, vagy ilyesmi. Néha persze elvisz valahova, nem sajnálja, de nem engedem!

Azért legyen már tekintetem, saját lábam stb.. nem hogy még ha lenne porontyom azt is ő etesse, ha meg eteti, akkor legalább annyit megteszek hogy közösen megbeszéljük ha valami nem jó a neveléssel szerinte...

2021. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%

26-ra:

És te miért nem kezdtél el csomagolni?

2021. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!