Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan oldjuk meg az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg az anyagi dolgokat ha neki van 2 gyereke?

Figyelt kérdés
A páromnak (ő a nő) van 2 gyereke, egyik sem tőlem. Kicsit úgy érzem, hogy csak arra megy ki az egész Hogy az ő helyzetét megkönnyítsem. Akárhányszor beszélgetünk mindig célozgat arra, hogy nem tud nekik ezt azt megteremteni, de napi szinten rengeteg édességet megesznek amivel pl. Én nem értek egyet, de beleszólásom nincs viszont azért én vegyem nekik. Nem sajnálom félre ne értsétek, csak mintha akkor lennék jó, ha veszek nekik bármit is. Caak ugye verszerint nekem semmi közöm hozzájuk de ugyanannyi részt kellene kivenném mint a páromnak? A nevelésben nincs szólásom, viszont az anyagi dolgokban nekem is ugyanannyi van mint az anyjuknak.
2021. jan. 16. 09:51
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
A panaszkodástól nem lesz semmi változás, neked nem jó, nem tudod megbeszélni vele mert nem lehet, te maradsz alul, ez mi a franc? Neked a vérszerinti gyerekeid iránt lenne kötelességed, feléjük nincs, főleg úgy h konkrétan a nevelésükbe nincs beleszólásod. Most akkor panaszkodás helyett döntsd el h balek leszel v sem? Most egy balek vagy aki fizet más gyerekei után. Van azoknak apjuk is, igenis járjon utána és fizettessen gyerektartást, apukának kötelező fizetni. Azt mondod te szereted őt, ezek tudatában szerinted neki mit jelentesz? Pont azt amire gondolsz. Sztem neked ez nem hiányzik...
2021. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen nő ismerősőm aki egy senkinek szült két gyereket és most a pasi nem fizet egy fillért se. A nő pedig megprobál megélni az átlagos fizetéséből két gyerekkel és közben olyan férfit keres madárnak aki sokat keres, nagy gyönyörű magazinba illő háza van ahol elférnének a gyerekek, gyönyörű autója van és mindent megtudna adni a gyerekeinek de ő se szólhat bele majd a gyereknevelésbe.

Hajlandó szülni is ha a pasi eltartja őket.

A legtöbb gyerekes és alulfizetett nő ilyen mint a párod. Hozd a pénzt de kuss van.

2021. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
Keress egy olyat, akivel saját családod lehet!
2021. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok 2 gyerekkel de gyerek nélküli párral.

Én nem engedem hogy a párom bármit is vegyen a gyerekeimnek, néha 1-1 csokit hoz, oke, de hogy elvárni??? Nagyon gáz!

Mi együtt is elünk, párom ugy erzi nem szólhat bele a nevelés dolgokba de én pl azt mondom hogy igenis rászólhat vagy mondhat neki amit ugy érzi.

2021. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Nő vagyok egy gyerekkel, szintén gyerek nélküli párral, próbáljátok meg megbeszélni, én felfogásom hogy igen költsön rám/ a gyerekemre mivel hozzám tartozik, jobban mint egy háziállat pedig ők is családtagok, mi leültünk ezt az elején megvitatni”, de én is azt mondom, ha, a férfi kiveszi a részét, a nevelés/anyagi, akkor legyen joga legalább annyi mint nekem. Annyi kritériumom volt hogy ne szidjuk egymást ha lenne olyan gyerek előtt, igen mindenkinél vannak rossz napok, ő sajnos az a fajta ha bal lábbal kel fel az az én hibám” 😂

Pedig amúgy birka türelmű, de ha baj van akkor az nagyon nagy baj... és érdekes tudja magát tartani amire megkértem🤷🏻‍♀️.

Kommunikáció!! Enélkül büdös életben nem fogtok semerre sem haladni, menjenek el a gyerekek kicsit pl nagyihoz”, ebédeljetek/vacsorázzatok együtt/ vidd el sétálni bàrmi” és nyisd ki a szád, mondd meg neki mit érzel/mit gondolsz, én szurkolok nektek.

2021. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
" Mas ferfi kiteszi a penzt az asztalra". En itt intettem volna bucsut ennek a draga jo ket gyerekes anyukanak. Szoval szivesen gazdalkodna a penzedbol, beosztana. Kapnal zsebpenzt.
2021. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Talált egy hülyét ,akit jól kihasználhat..Miért hagyod ezt?A kölyköknek nincs vér szerinti apjuk?

Legyél külön kasszán vagy mondjál pát ,mert csak egy bankszámla vagy nekik és nem is tisztel a nőd..


28/N

2021. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
29%

Persze hogy nem lép le, ha megtenné, többet nem lenne nője. Úgy ragaszkodik hozzá, mint oroszlán a zsákmányához. Ezt, ha igaz a sztori, egy egészséges, normális férfi nem viseli el, az első esetnél rendezni kellett volna. Vagy nem tudod megdugni. Egy nő ha meg van dugva rendesen, rendszeresen, az kiegyensúlyozott, nyugodt. Ha nem, akkor frusztrált, idegbeteg és kötözködik.

48F

2021. ápr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy csomagajanlat. Nem kaphatod meg csak a not.

Ha neked ez igy nem jo, legyel tisztesseges es lepj ki a kapcsolatbol.

2021. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!