Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden nő ilyen hogyha házimun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen hogyha házimunkáról van szó?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem olyan régen költöztünk össze, én mentem hozzá. Nála állandóan rendet kell tartani. Ilyenek vannak, hogy amíg nem mosogatok el, addig nem nézünk filmet. Tegnap este elfelejtettem magam után elpakolni, és az ebédlőasztal tiszta kupi volt. Fogta és mindent áthalmozott az íróasztalomra. Meg ha előlhagyom a cipőmet annyiszor mondja el hogy tegyem a helyére hogy már hülyétkapok. És amikor elfelejtek beágyazni, nem csinálja meg, csak panaszkodik hogy milyen kupis az ágy. És akkor jön azzal hogy ezek nem igazán nagy dolgok, mert ő főz, ő mos, ő takarít, Ő is elpakol magaután, beágyaz, elrakja a cipőjét, táskáját a helyére, bevásárol, stb.

2021. jan. 26. 08:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%

Francert nem tudod a ragasztot meg egyeb dolgaidat elpakolni magad utan az ETKEZOasztalrol. A mosogatas nem er ra, beleszarad, masnap meg tobb lesz. En is inkabb napi 10 percet mosogatok, mint hetvegen egy orat, mikor mar beleszaradt es kuzdeni kell vele.

Mondd legyszi hogy trollkerdes, ennyire nem lehetsz eletkeptelen

2021. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
98%
Mi esik nehezedre abban, hogy elpakolj magad után? Talán 10 évesen voltam utoljára ilyen trehány szerencsétlenség.
2021. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
98%
Tuti, hogy nem troll kérdés. Az exem ugyanezt csinálta, sőt, mikor egyszer porszívózásra kértem, míg én készítettem az ebédet már reggel, hogy tudjon vinni belőle munkába, nekiállt ajtót csapkodni, mert neki nincs kedve. Felháborító, hogy egyes "férfiak" mernek így viselkedni és még nekik áll feljebb...
2021. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%

Hmm... nem reggel kell elpakolni, hanem amikor kupi van.

Kedves volt férjem, aki nálunk lakott, a büdös zoknijait mindig bedugta valahová ahol épp levette, meg a gatyáit, pl párna alá, fotel mögé, fiókba, stb, egyszer-kétszer rászóltam, de ba.szott rá, ezután szépen kidobtam a kukába, amiket széthagyott. Hamarosan sok holmiját hiányolni kezdte és higgadtan közöltem vele, hogy azt már a széttelepen keresse, mert kidobtam. Úgy megtanult rendet rakni, mint a kisangyal. Volt amiben javíthatatlan maradt, de a büdös szarságait nem hagyta szana szét :D

2021. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
97%
Hát kérdező, ha nem is minden nő ilyen, de az is biztos, hogy ha nem javítasz a hozzáállásodon és a barátnődnek egy kis esze is van, akkor nem sokáig fogsz az ő lakásában lakni... Nagyon gáz, hogy egy lázadó kamaszfiú szintjén vagy a házimunkát illetően. Valakit biztos nem zavar ez, de azért a legtöbb nő szemét tuti szúrná a dolog.
2021. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%

Ja, azt én is kihagytam, hogy a zoknijait a párna alá gyűjtögette ő is, úgy kellett állandóan összehalásznom a szennyeseit. Hát így nem lehet élni, nem csak a kupi miatt, de kinek kell igénytelen ember, aki szerint egy zoknit meg egy gatyát nem kell naponta tisztára cserélni, jó az még, mert nem büdös?

13-as voltam... :D

2021. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%
Ajj de nagyon gyerek vagy még
2021. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
97%

#16

Hát az övé sajnos büdös volt. De ezért nem is bántottam volna, mert nem tehet róla, hiába cserélte naponta a zokniját. De dobja be a szennyesbe, ott nem szagolja senki. De a párna alatt, meg bútorok alatt? Ha csak beléptem a szobába megéreztem. Nem tudom, hogy lehet annyira igénytelen valaki, hogy inkább szagolja, csak ne kelljen kivinni. Vagy lehet, nem volt szaglása, hát nekem van.

Amikor már a zuhanyfüggönybe törölgette a sáros bakancsát, mert az volt kéznél, vagy kivett egy blúzt a szekrényböl és épp azzal, na akkor jött a péklapát...

2021. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
96%

Anyukádnak nem kellett volna mindent megcsinálni helyetted.


Amikért szól, azok alap dolgok. Már elpakolni magunk után, beágyazni.


Esetleg a mosogatást csúsztatnám, de csak ha minden be van áztatva.


Amúgy te milyen házimunkát végzel?

2021. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nekem is ilyen barátnőm lesz,én is szeretem a rendet.

Ismerek olyat akiknek olyan a kapcsolata mint pl te vagy hogy nem pakolsz el magad után valamikor,na ezeknél az embereknél szabály szerűen nagy szokott lenni a kupi.

Szerintem sokkal jobb ha rend van,mert ismerek olyan nőt aki még téged is az őrületbe tudna kergetni és igen takaríthatnál utána nagyon sok esetben,szóval sokkal jobb helyzetben vagy mert így nem lesz mocskos a lakás/ház.

2021. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!