Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden nő ilyen hogyha házimun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen hogyha házimunkáról van szó?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem olyan régen költöztünk össze, én mentem hozzá. Nála állandóan rendet kell tartani. Ilyenek vannak, hogy amíg nem mosogatok el, addig nem nézünk filmet. Tegnap este elfelejtettem magam után elpakolni, és az ebédlőasztal tiszta kupi volt. Fogta és mindent áthalmozott az íróasztalomra. Meg ha előlhagyom a cipőmet annyiszor mondja el hogy tegyem a helyére hogy már hülyétkapok. És amikor elfelejtek beágyazni, nem csinálja meg, csak panaszkodik hogy milyen kupis az ágy. És akkor jön azzal hogy ezek nem igazán nagy dolgok, mert ő főz, ő mos, ő takarít, Ő is elpakol magaután, beágyaz, elrakja a cipőjét, táskáját a helyére, bevásárol, stb.

2021. jan. 26. 08:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%

Én is szeretem a rendet, de direkt odafigyelek arra, hogy visszavegyek és ne cseszegessem a barátom, ha valamit nem úgy csinál, mint ahogy én szoktam, hanem normális, felnőtt ember módjára megbeszéljük a dolgot. Anyám az a fajta mániákus rendszerető ember, aki gyerekkorom óta már akkor azzal baxtatott, hogy majd mossam el magam után a tányérom, mikor még ki sem szedtem magamnak a kaját, úgyhogy tudom, mennyire irritáló, amikor valaki a saját szokásait próbálja ráerőltetni a másikra (ha egyébként az sem lenne különösebben gáz vagy igénytelen, ahogy ő csinálja a dolgait).

A barátomat nem zsarolom, nem nevelgetni próbálom, mint egy gyereket ("ha nem mosogatsz el, akkor nem kapsz túró rudit" kategória), hanem simán csak megkérem, hogy legyen szíves és mosogasson el/porszívózzon fel/tegye be a mosást, ha látom, hogy meg kéne csinálni és én épp nem érek rá, neki pedig magától nem jutott még eszébe. Így is működik, nincs tragédia, ha nem minden most azonnal lesz megcsinálva, hanem egy pár óra múlva, mikor ráérünk/kedvünk van.

2021. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%

Ezek tanulható dolgok,nekem is majdhogynem mindent megcsinált helyettem az édesanyám,de rájöttem hogy ez így nagyon nincs jól.

Szépen fokozatosan fejlesztettem saját magamat,felkelés után megágyaztam,ki szellőztettem,reggelit készítettem.

Majd tanácsot kértem hogyan a leghatékonyabb takarítani és szépen lassan de bele jöttem.

Ezekután megtanultam hogyan kell használni a mosógépet? Mit hogyan kell mosni?

Most pedig főzni,sütni tanulok, nem szeretnék soha többé gyorskajákon élni mint amikor egy ideig külföldön dolgoztam és heti szinten ilyen sz.rokat ettem,rendes kajákat akarok enni,ezen kívül pedig a későbbiekben ha lesz barátnőm ne neki keljen már mindent csinálnia,én is szeretnék pl ebben is örömet okozni neki.

Nem jobb rendet tartani meg simán be ágyazni? mint hogy utána kinlódj vele és siránkozz azon hogy ja de sokat kell pl el pakolni a dolgaidat,mert te napokig lusta voltál.


Én simán megtehetném azt hogy nem csinálok semmit,de egyszerűen sokkal jobb önállónak lenni és látni hogy igen is erre is képes vagyok.

Azokat a nőket sajnálom nagyon akikre rá marad a szó szoros értelmében minden.


22F

2021. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az isten nyilába lehet elfelejteni beágyazni de komolyan? 🤣

Párom mikor hozzám költözött nem akartam rá rontani a rendmaniammal (szerintem amúgy nem az hanem alap rend) így viccesen próbáltam megoldani/tudtára hozni az elfelejtett dolgokat.

Pl ha ledobta a zoknit és még másnap is ott volt vagy lerakta a sörösüveget az asztalra a.i üres volt pont a kuka mellett akkor lefényképeztem és elküldtem neki messengeren pl a konyhából a szobába.

Vette a lapot és nem volt veszekedés, könyörgés.

2021. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes, végre egy nő, aki nem tesz rendet UTÁNAD. Ha valamit széthagysz, ALAP, hogy elpakolod, nem nyávogsz meg vergődsz.
2021. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő ilyen, hanem azok az emberek ilyenek, akikbe a szüleik neveltek egy csepp önállóságot és igényességet.

Igenis tanuld meg elpakolni magad után a cuccaidat. Tudom, hogy mot tud hagyni maga után egy modellezés, de nem kellene leszakadnia a kezednek amikor a munkád befejeztével elrámolsz magad után.


A mosogatás meg...feltételezem felnőtt, dolgozó emberek vagytok, ha csak magamból indulok ki, rohadtul nincs arra kedvem, hogy reggel 6-7-kor nekiálljak elmosogatni az előző napi cuccokat.


De ha neked belefér munka előtt mosogatni, akkor beszéld meg a barátnőddel.

Vagy csak nőj fel végre.

2021. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!