Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy döntöttétek el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntöttétek el, hogy párotokkal hol szeretnétek letelepedni?

Figyelt kérdés
Jelenleg az a helyzet, hogy egy zsákfaluba költözünk, mert párom nagymamájának ott van háza így nem kellene albérletet fizetni. Most teljes home office van, így ez egyelőre jó megoldás, de bármikor alakulhat úgy, hogy vissza kell menni. Normál esetben hetente 2 napot kellene irodában töltenem, ami 6 óra utazást igényelne (3 oda 3 vissza) naponta. Ez párom szerint kibírható bár biztos félreállna a szája ha neki kellene... Emellett nem is szeretnék a környéken lakni (nem csak a faluban, hanem a megyében sem), nekem nem szimpatikus, nem otthonos nem érzem úgy, hogy boldogan le tudnám ott élni az életem. Párom maradna a környéken, mivel szerinte ott könnyebb lenne munkát szereznie (villanyszerelő), mert már részben ismerik arrafelé. Én viszont szerelmes vagyok abba a környékbe ahol felnőttem, nem szívesen mennék el innen. Ideiglenes oké, hogy össze tudunk költözni, de nem tudom mi lesz, ha véget ér a teljes home office.

2021. márc. 5. 11:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi párkapcsolatban az ember ott van otthon, ahol a párja megtalálható.
2021. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen. Mindketten imádjuk a várost, ahol megismerkedtünk. Sehova nem költözne el innen egyikünk sem. Tökéletesen illik az eletformánkhoz és az igényeinkhez, ami nagyon hasonló kettőnknek. Érdemes olyan párt választani, akivel összeilletek. Ez nemcsak egy hely, gondolkodásmód, életforma, stb.
2021. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Tehát mi úgy döntöttünk, ahogy mindkettőnknek jó. Nálatok úgy van, ahogy neki jó. A te szempontjaid ebben hol jelennek meg? Akármennyi spórolás vs. anyukáékkal együttélés, ingyen munka, privát szféra erős korlátozása, nulla perspektívs egy zsákfaluban, ahol nem akarsz élni (Hiszen mit csinálnál ott, amikor minden a városhoz köt?), napi 6 óra utazás. Van még kérdés?
2021. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző 2 vagyok. Amúgy milyen egyetemet végzett, ami után villanyszerelőként dolgozik? Villamosmérnök és talán azért csinált mellé egy OKJ-t, hogy anyukáékkal maradhasson a zsákfaluban, hisz ott nyilván nem kap mérnöki munkát. Illeszkedik ebbe a te jövőképed? Ha olyan munkád van, amit home officeban tudsz végezni, gyanítom, hogy nem.
2021. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Aap volt, hogy miattam nem költözik vissza abba a posványba, ami otthon van, úgyhogy kiköltöztem hozzá.
2021. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem ilyen baljós a helyzet, de az általam elmondottakból megértem hogy ez jött le. Ugyanazt az egyetemet végeztük, de őt annyira nem vonzza a szakma. A villanyszerelés ettől teljesen független, azért csinálta meg mert szereti és mert már előtte is sokat értett hozzá. A szülők nem abban a faluban élnek. Beszéltünk ezekről az aggodalmaimról és teljesen jogosnak érzi, ő sem szeretne ott maradni, csak az induláshoz kellene segítség, hogy ne egy teljesen vadidegen környezetben kelljen egyedül próbálkoznia. Semmi nem köt városhoz, nem is akarok soha városban élni. Az utazás az ami zavar, de egyelőre nem olyan nagy gond mert kötelező HO van, utána pedig csak heti 2 nap amit tömbösítve vennék ki, arra az időre pedig hazajövök (havi 1 hét). Megpróbáljuk így aztán majd kiderül hogy megy.
2021. márc. 7. 10:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem azt próbálta mondani a jelölt, hogy neki van több pénze, ezért ő dönt, nekem sok beleszólásom ezért nincs.
2021. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!