Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lennél klasszikus női háziassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél klasszikus női háziasszony ha a pàrod azt szeretné?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 18:19
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%
29# szereted a munkád de inkabb takaritgatnal otthon..aha hiheto. Szerintem felsz valtani, es egyszerubb lenne otthon maradni.
2021. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem csak anyagilag nem akarok függeni a páromtól, hanem hogy is mondjam.. Szellemileg sem. Sok éven át tanultam azért, hogy olyan munkám legyen, amit szeretek. Kell a szocializálódás egyébként is, bármennyire is szeretek itthon lenni, beleőrülnék a bezártságba.

Ha ennyire ragaszkodsz a párodhoz, akkor keress olyan munkát, aminek olyan az időbeosztása, mint az övé. Így amíg dolgozik, te is dolgozol és lesz időtök egymásra, ha hazaértek.

2021. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:

31 A munkámat szeretem, de a páromat alap,hogy jobban. Valamint munkát váltani nem szeretnék, mert csak hasonlóra tudnék amivel nem vagyok előrébb. Egy egész ágazatot nem szerveznek át miattam.


32 Igen ez merült fel, de akkor aztán még kevesebbet keresnék és erre mondta, hogy akkor jobb ha itthon maradnék. Maradna idő mindenre, rá, magamra , háztartásra stb.

2021. ápr. 19. 05:46
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a "kevesebbet keresnél"-nél jobb az "egyáltalán semmit"? Ha nem lényeg a te fizetésed, mert anélkül is jól elvagytok, akkor inkább válts. Főleg, ha szereted a munkád, akkor tuti hiányozna, a házimunka azért nem tesz ki egy napnyi munkát. Más dolgozó ember is megoldja a takarítást, nehogy már ez érv legyen.
2021. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem értem,hogy mi az a nagy házimunka.Minden gépesített meg minden kaja félkész.Ha van gyerek,nyilván más a helyzet.
2021. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez fordult meg mondjuk a fejemben. Hogy ha szinte mindenki simán meg tudja oldani, hogy munka mellett otthon kitakarít, akkor ez hogy nem megy egyeseknek. Sőt, nekem még magamra is van időm, bár a párommal nem csak az számít minőségi időnek, ha egymás szemébe bámulunk, hanem kajakészítés és portörlés közben is tudunk beszélgetni.
2021. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
33 de mast sem akarsz megtanulni, szoval barmit javaslunk nem jo. Akkor maradj otthon, nekem mindegy.
2021. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
Megoldom mert muszáj de az az idő a páromtól megy el. És nekem/ nekünk ez fontosabb lenne.
2021. ápr. 19. 12:40
 39/59 anonim ***** válasza:
80%
Azért szép lesz, ha ez a kapcsolat befuccsol, te meg otthonülő munkanélküli htb leszel és akkor dob ki. Haha 😃😃
2021. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
39 Szerencsére bármikor találok másik munkát. Ezzel nincs gond.Hanem azzal, hogy ez a munka műszakos , se ünnep se vasárnap semmi. És ez a párkapcsolattal és az ő beosztásával nehezen összeegyeztethető. Ezért PLUSz a házimunka miatt mondta, hogy maradjak otthon. Nekem fontosabb a párom mint a csillogó lakás.
2021. ápr. 19. 13:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!