Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lennél klasszikus női háziassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél klasszikus női háziasszony ha a pàrod azt szeretné?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 18:19
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Nem azért jártam végig két egyetemet is, hogy utána csak főzzek, mossak, takarítsak. Jól keresek én is, a férjem is, így megengedhetjük magunknak, hogy heti egyszer-kétszer takarítónő jöjjön, aki rendbeszedi a házat.
2021. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Masik munkahely+ mivel az anyagiak nem tema takaritono.
2021. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
42 Másik munkahelyen még ennyit sem keresnék, és ezt meg én nem szeretném. Ha már elfàradok legyen azért eredménye.Van egy lélektani határ nálam is. A takarítónő ötlete meg neki nem tetszik, irtózik tőle, hogy idegen nyúlkáljon a dolgaihoz. Engem ez nem zavarna, örülnék ha valaki megcsinálná. De így ez nem opció.
2021. ápr. 19. 19:21
 44/59 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ez van. Ha otthon maradsz meg semennyit nem fogsz keresni de mindegy..

Van mrg egy verzio..lexarjatok ha van egy kis rumli , en rendszeresen gyakorlom.tuleltem eddig 🙂

2021. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

Sajnos valamelyikből engedni kell, és engem annyira tud bosszantani ha kosz van, mosatlan edények, rumli .... körülöttem de az még rosszabb ha ezt “kell” össze pakolni mikor èl együtt is lehetnénk a párommal. Jó persze nem kötelező ... de vagy a párommal töltött időből engedek amit nem szeretnék, vagy a tisztaságból ami szintén nem túl jo egy idő után vagy a munkából....

Bárhogy is agyaltam,valamit engedni kell.

2021. ápr. 19. 19:31
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mrkkora lakasban eltek de 2 ember ha felosztja eleg hamar tud vegezni.
2021. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

46 Nem egyszerre van szabadidőnk a munka miatt, nagyon kaotikus az egész így ha együtt is tudunk lenni akkor inkább az az első.

3 szobás lakás, nm2 t sajnos fejből nemtudom mennyi.

2021. ápr. 19. 20:35
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindig nem ertem hogy akkor reszmunka miert nem jobb. Legalabb valami beveteled lenne, meg nem bolondulnal meg otthon. Plusz takarithatnal is. Jobb mint total a masiktol fuggeni.
2021. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
48 Nincs lehetőség részmunkaidőre itt ahol most vagyok.Esetleg másik területen ( szakmámhoz kapcsolódó ), de az nagyon lutri,a mostanihoz képest harmadannyit fizet kb. Meg nem konkrétan az a végzettségem, gyakorlatom sincs benne emiatt is lutri.
2021. ápr. 19. 21:10
 50/59 A kérdező kommentje:
Plusz nem akarok én konkrét összegeket írni de ha lenne a részidős ,”jelképes “ fizetésem akkor is ugyanúgy tőle függnék. Ez ilyen.
2021. ápr. 19. 21:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!