Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lennél klasszikus női háziassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél klasszikus női háziasszony ha a pàrod azt szeretné?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 18:19
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó de a semminel jobb. Mert ugy erzem sem a munkavaltasrol sem az atkepzesrol nem tudunk meggyozni. Hajlasz arra hogy otthon maradj csak megerositest keresel. De ugy erzem fenntartasaid is vannak. Szerintem fiatal vagy ahhoz hogy otthon legyel, beleunnál, kell valami . Felsz az anyagi fuggestol is azert. Ezert az abszolut kiszolgaltatottsagot en nem javasolnam. Ha kesobb ugy dontesz hogy nem megy a parkapcsolat vagy tortenik valami, vagy megis dolgoznal egy buszjegyet nem tudnal kb magadnak venni.
2021. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
De ha amúgy is más beosztásban vagytok, akkor miért nem akkor csináljátok (felváltva, megosztva) a házimunkát, amikor a másik nincs otthon? Nem igaz, hogy ez ennyire megterhelő legyen, ez színtiszta kifogás. Nincs azzal baj, ha te szeretnél htb lenni, de akkor azt mondd, vállald fel magad előtt is, és ne ilyenekkel gyere, hogy de a házimunka, mert az akkor is megoldható, ha eltérő műszakokban dolgoztok. Illetve ha ezt szeretnéd, akkor ne minket kérdezgess, hogy utána magyarázkodj miért nem értesz velünk egyet. Ha nektek jó úgy, ha te nem dolgozol, akkor csináljátok úgy. Az, hogy mi, vagy én legalábbis, nem élnék ezzel a lehetőséggel, ne befolyásoljon, a te életed, nem az enyém, éld úgy, ahogyan az neked/nektek a legtöbb örömet okozza és a legjobb.
2021. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te miért hoiszed azt, hogy neked egyedül kell megoldani a háztartást? Kettőtök közös dolga.

Esetleg nem akarsz tanulni valamit, hogy normális munkahelyed legyen?


A bejárónőröl annyit, a férjed szimplán csak smucig. Minek fizessen, ha te ingyen megcsinálod.

2021. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
61%

Nekem ez lenne minden álmom, pedig imádom a munkám a karrierem (két diplomás művész és tanár). Gyerekkorom óta az a vízióm, hogy a háztartást vezetem, hazavárom a férjem friss meleg étellel, süteménnyel, tisztasággal, renddel, télen forró kád vízzel, teával, megvetett ággyal, bekészített frissen mosott pizsamával. Igyekszem is megtenni, amikor lehetőségem adja és időm is engedi. Viszont sajnos a mai Magyarországon, a mai világban nagyon kevés ember/család engedheti meg magának azt, hogy csak egy fő dolgozzon a háztartásból.


Le lehet emiatt pontozni, ha valakinek nem ez az elképzelése, de szerintem a kérdés elég individuális válaszokat igényel.

2021. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem semmit nem takarít, örülök hogyha a szennyesét el képes juttatni a szennyestartóba.

Én munka mellett is takarítok, rendet rakok, főzök napi minimum 2 meleg ételt, heti 3 alkalommal sütök több napig fogyasztható süteményeket (különféle ételintolerancia miatt elég nehéz a túlélés).

Bár bőven megtehetnék anyagilag, hogy ne dolgozzak, szeretek a munkámban lenni, nem azért tanultam hogy “csak” htb legyek.

Nem értem, hogy két főre mennyi lehet nálatok annyi mosatlan meg kosz, amivel nem tudsz egyedül elbánni. Nálunk robot porszívó, mosogatógép, mosógép, szárító, forró levegős frittőz, robot felmosó segíti a munkámat (és benti kutya is van, még is rendes a ház). Ezek segítségével gyorsabb vagyok, és nem lennék képes takarítónőt fizetni, mert amilyen tisztaság és rendmániás vagyok, utána is elkezdenék takarítani :D szóval ez nem opció.

2021. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
ha átoperáltatnám magam, simán.
2021. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Egyébként pont eltérő műszakokban nem megy a háztartás a közös idő rovására, mert feltételezem egy rakás olyan óra van a napban/héten, amikor az egyikőtök úgy van otthon, hogy a másik dolgozik. Két főre meg amúgy sincs sok feladat, ha kicsit is igényesek vagytok a környezetetekre, akkor nem kerül átlag napi 20 percnél többe a háztartás (átlag, vagyis valamelyik nap több, más napokon meg ennyi sem).
2021. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

"mennyi lehet nálatok annyi mosatlan meg kosz, amivel nem tudsz egyedül elbánni. "


És miért is kéne neki egyedül elbanni?

2021. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
és azurad miért nem képes felemelni a poszívót, vagy megfőzni egy ebédet, amikor ő van otthon? ja mert neki lóg valami a lába között, ami meggátolja? amúgy meg külön paraszt, ha te csinálsz mindent, és még abból sem enged, hogy takarító járjon hozzátok, mert idegen. akkor fogja meg ő a SAJÁT dolgait, és tegyen rendet. viszont itt írta valaki, hogy van már robot porszívő/felmosó, ruhaszárító stb. be kell akkor ruházni rá, és máris könnyebb lesz. na de fogadjunk annyira smucig a palid, hogy arra is sajnálná a pénzt... bár erre is van egy jó hírem, a saját keresetedből meg tudod venni és kész
2021. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!