Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parom most jelentette be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom most jelentette be, hogy nem hajlando velem osszekoltozni edesapam hazaba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

En vagyok a no es 27, parom 30. Edesapam az anyukajatol orokolt egy lakast Pesten. Testverem nincsen, igy felujitottuk es par eve mar ott elek. Parommal iden terveztunk osszekoltozni najus vegen, ket eve vagyunk egyutt. Tudta, hogy mi a helyzet a lakassal. Edesapammal jo a viszonyom, nem rakna ki a hazbol, edesanyammal egy kis videki kertes hazban elnek, nem szandekoznak felkoltozni stb. Most kitalalta, hogy o megse koltozne mas lakasaba, bssza az egojat. Mondtam neki, hogy ugyse rak ki minket apam, plane, hogy az en penzenem ujitgattuk fel a lakas nagy reszet. Korabban beszeltunk apuval az atirasrol, de oszinten? Egyikunket se erdekelte, hisz majd egyszer ugy is en oroklom meg.


Parom hajthatatlan, el is kezdett nezni alberleteket, mert o nem hajlando ide jonni megse. Meg hogy az milyen mar, hogy o bele teszi a keszbe magat es nincs alakashoz semmi koze. Apam barmikor kirakhatja vagy ha valami velem tortenik, akkor mehet a vakvilagba. Pedig ez utobbit megbeszeltuk, hogy ha gyerekunk is lenne, maradhat a hazban, ha tortenne velem valami. Apam nem koszivu, szeretik nagyon a parom. Viszont ez most nalam kiverte a biztositekot.


Egyik este leultunk es kozoltem vele, hogy nem koltozom, mas hazaba. Itt van ez, beleoltem nem keves penzt es energiat a csaladommal. Nem vagyok hajlando kiadni, hogy majd jojjon valaki es lelakja. Amugy ez 2 szoba+konyha es nappali+furdo. Boven elfernenk. O meg ekozben valami belvaros masfelszobas lyukat probal talalni meg kozben sporolni akar sajat lakasra... . Mondtam neki, hogy ennek igy semmi ertelme, mert az albi viszi a penzt. Egyszerubb mar akkor, ha par evet elunk nalam es amikor van kello onereje, veszunk egy hazat kozosben. Mikor ez sem felelt meg neki, mondtam, hogy akkor dugja fel maganak a ferfi egojat es lakjon azzal. Fogtam es haza zavartam.... Azota nem is nagyon beszeltunk.


Egyszeruen nem ertem. Idaig annyira normalisan allt a dolgokhoz. Mitol lehet, hogy az utolso pillanatban igy megrettent?



2021. ápr. 22. 10:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%
Inkább ki akar dobni egy rakás pénzt albira?
2021. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%
Szóval egyetlen normális érve sincs, csak az, hogy "bssza az egóját". Vagy idióta, vagy ez csak egy kifogás.
2021. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
20%

"mondtam, hogy akkor dugja fel maganak a ferfi egojat es lakjon azzal. Fogtam es haza zavartam"

Pontosan az ilyen helyzeteket szeretné elkerülni a párod.

2021. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
En mar nem tudom... Viszonylag szegeny csaladbol szarmazik, de engem ez sosem zavart. O is ugy tunt, hogy az evek alatt levetkozte azt a bizonyitasi kenyszeret, hogy neki kell tobbet keresnie meg megteremtenie. Hat megse
2021. ápr. 22. 10:52
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy szerencsétlen nyomorult, akkor jó esetben nem fizetéstől fizetésig elkölti minden pénzét, hanem ettől függetlenül is tesz félre pénzt. Főleg így, hogy bérleti díjat nem kell fizetnie. Tehát ha egyszer még is úgy alakulna, hogy el kell költöznie abból a lakásból, akkor lesz félretett pénze és nyugodtan mehet albiba. De addig akárhogy nézzük ingyen lakik a lakásban és azon rengeteg pénzt spórol.
2021. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
75%

Én konkrétan közölném a sráccal, hogy akkor vegyen egy lakást ő.

Ha meg nem tud, akkor menjen az anyjába, vagy kussoljon, és örüljön, hogy van hol és kivel laknia, a csoro prolijának!

2021. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%

"szeretik nagyon a parom"


Ez mind szép és jó, de a probléma mégis az, hogy ő NEM bízik bennetek. Úgy van vele, hogy nem keveri bele magát abba a helyzetbe hogy akármikor kirakhasd/kirakhassátok az otthonából.

2021. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ő neki semmi köze a házhoz, bármikor 1 szavadba kerül, hogy vége és mindennek vége - neki.
2021. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom most is lakik valahol. Ha ennyire fosik, akkor is oda visszamehet. AMúgy meg mivel nincs lakbér így is tudna spórolni, ha szétmentek van pénze. Örülne hogy nem kell kidobni a pénzt az ablakon.
2021. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Az az érve, hogy neki soha semmi köze nem lesz a lakáshoz, és így őt onnan bármikor ki lehet penderíteni, teljesen jogos. Csak ezt higgadtan, értelmesen kellett volna előadnia.

Lehet, hogy apukád most a legkedvesebb ember a világon, de a családi kapcsolatok nagyon gyorsan el tudnak mérgesedni.

Az lenne itt a legjobb megoldás, amit a végén írtál, élni itt, gyűjteni, aztán venni egy közös házat. De ha nem tudtok kompromisszumra jutni, akkor el kell búcsúzni egymástól.

2021. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!