Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parom most jelentette be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom most jelentette be, hogy nem hajlando velem osszekoltozni edesapam hazaba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

En vagyok a no es 27, parom 30. Edesapam az anyukajatol orokolt egy lakast Pesten. Testverem nincsen, igy felujitottuk es par eve mar ott elek. Parommal iden terveztunk osszekoltozni najus vegen, ket eve vagyunk egyutt. Tudta, hogy mi a helyzet a lakassal. Edesapammal jo a viszonyom, nem rakna ki a hazbol, edesanyammal egy kis videki kertes hazban elnek, nem szandekoznak felkoltozni stb. Most kitalalta, hogy o megse koltozne mas lakasaba, bssza az egojat. Mondtam neki, hogy ugyse rak ki minket apam, plane, hogy az en penzenem ujitgattuk fel a lakas nagy reszet. Korabban beszeltunk apuval az atirasrol, de oszinten? Egyikunket se erdekelte, hisz majd egyszer ugy is en oroklom meg.


Parom hajthatatlan, el is kezdett nezni alberleteket, mert o nem hajlando ide jonni megse. Meg hogy az milyen mar, hogy o bele teszi a keszbe magat es nincs alakashoz semmi koze. Apam barmikor kirakhatja vagy ha valami velem tortenik, akkor mehet a vakvilagba. Pedig ez utobbit megbeszeltuk, hogy ha gyerekunk is lenne, maradhat a hazban, ha tortenne velem valami. Apam nem koszivu, szeretik nagyon a parom. Viszont ez most nalam kiverte a biztositekot.


Egyik este leultunk es kozoltem vele, hogy nem koltozom, mas hazaba. Itt van ez, beleoltem nem keves penzt es energiat a csaladommal. Nem vagyok hajlando kiadni, hogy majd jojjon valaki es lelakja. Amugy ez 2 szoba+konyha es nappali+furdo. Boven elfernenk. O meg ekozben valami belvaros masfelszobas lyukat probal talalni meg kozben sporolni akar sajat lakasra... . Mondtam neki, hogy ennek igy semmi ertelme, mert az albi viszi a penzt. Egyszerubb mar akkor, ha par evet elunk nalam es amikor van kello onereje, veszunk egy hazat kozosben. Mikor ez sem felelt meg neki, mondtam, hogy akkor dugja fel maganak a ferfi egojat es lakjon azzal. Fogtam es haza zavartam.... Azota nem is nagyon beszeltunk.


Egyszeruen nem ertem. Idaig annyira normalisan allt a dolgokhoz. Mitol lehet, hogy az utolso pillanatban igy megrettent?



2021. ápr. 22. 10:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
97%

26-os!

Itt nincsenek anyós-após közelében SEM. Anyós-após vidéki kis kertes házban él. A lány amiben lakik, az a lakás pedig Bp-en van. Nehéz, mi?

2021. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
95%

27 éves vagy kérdező? Ha igen, legyen az eszed is 27, azaz felnőtt!

Miért xopatnád magad, e miatt a gyerekes, csóró pali miatt? 100-ból 99 pasi örömmel költözne egy ingyen lakásba.

2021. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem érthető hogy felnőttként nem akar más generációval együtt élni. Pl gyakran alsóneműben vagy még lazábban járkálok otthon. Anyós házában ez problémás lenne. Ilyen aprosagok osszeadodnak és a végén nem érzed teljesen szabadnak magad.
2021. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
85%
Olvasni tudsz? NEM OTT ÉLNEK A KÉRDEZŐ SZÜLEI! Hanem vidéken. Csak apja nevén van a lakás. Bakker értő olvasás NULLA
2021. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg szakitani fogunk... Lehet jobb is igy.
2021. ápr. 22. 17:18
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

35.-re.


Jobb.

2021. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld párodnak felvezetni így a problémát:

Ő azért nem akar odaköltözni hozzád, mert fél attól, hogy ha szétmentek, el kell mennie. Ezért albérletben akar lakni. De ha albérletben mentek szét, onnan is el kell mennie. Ugyanaz a végeredmény. Csak nem mindegy, hogy az apukád lakásából elmegy 5x annyi megspórolt pénzzel, vagy az albérletből megy másikba, gyakorlatilag minimális megtakarítással.


Egyszerűen ebbe semmi logika nincs. Mindkét esetben másnak fizetne, mindkét esetben más házában lakna, de nem mindegy, hogy közben mennyit tudna megspórolni.


Majd írj, hogy mi lett a vége, de egy ilyen embert ne sajnálj, a makacs egoista jelleme még sok problémát szülne.

2021. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
66%
Az nem derült ki a kérdésből hogy édesapád tud róla megbeszéltétek? Nem csak ez zavarja? Mert nekem ugy jön le hogy te nem szóltál édesapádnak és tippem szerint inkább ez okozza a párodban a problémát. De ha megbeszéltétek édesapáddal akkor passz. Mivel írtad hogy szeretik a párod.
2021. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Edesapam tudta, hogy osszekoltozunk a lakasba, ott egyaltalan nem zavarta ez. Neki terneszetes volt, hogy ha mar sajat, akkor hozzank es ne albiba.
2021. ápr. 22. 19:55
 40/44 anonim ***** válasza:
25%

Igaza van... Neki soha a büdös életben nem lesz ott semmi joga, és ha te vagy apád egyszer úgy gondolja, hogy neki ott nincs keresnivalója, akkor már aznap csomagolhat is.

Az oké, nem a legmegfelelőbb módon közölte, de te is magadba nézhetnél. Lényegében amit mondtál, azzal csak megerősítetted benne a félelmét.


Felejtős. Én megjártam ezt az utat, exem lakásában költöztünk össze. Nos, mikor valami problémája volt, valahogy mindig megjegyezte hogy övé a lakás, majd szakításkor "jó, akkor csomagolj és mehetsz". Este tök későn.

Én meg voltam olyan pofátlan, hogy közöljem vele, hogy most így nem, lefeküdtem aludni, és másnap reggel elköltöztem. Az oké, hogy szakítunk, az nem, hogy éjjel tíz után lazán kibszna a lakásból, főleg, hogy vidéken éltem.

2021. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!