Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parom most jelentette be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom most jelentette be, hogy nem hajlando velem osszekoltozni edesapam hazaba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

En vagyok a no es 27, parom 30. Edesapam az anyukajatol orokolt egy lakast Pesten. Testverem nincsen, igy felujitottuk es par eve mar ott elek. Parommal iden terveztunk osszekoltozni najus vegen, ket eve vagyunk egyutt. Tudta, hogy mi a helyzet a lakassal. Edesapammal jo a viszonyom, nem rakna ki a hazbol, edesanyammal egy kis videki kertes hazban elnek, nem szandekoznak felkoltozni stb. Most kitalalta, hogy o megse koltozne mas lakasaba, bssza az egojat. Mondtam neki, hogy ugyse rak ki minket apam, plane, hogy az en penzenem ujitgattuk fel a lakas nagy reszet. Korabban beszeltunk apuval az atirasrol, de oszinten? Egyikunket se erdekelte, hisz majd egyszer ugy is en oroklom meg.


Parom hajthatatlan, el is kezdett nezni alberleteket, mert o nem hajlando ide jonni megse. Meg hogy az milyen mar, hogy o bele teszi a keszbe magat es nincs alakashoz semmi koze. Apam barmikor kirakhatja vagy ha valami velem tortenik, akkor mehet a vakvilagba. Pedig ez utobbit megbeszeltuk, hogy ha gyerekunk is lenne, maradhat a hazban, ha tortenne velem valami. Apam nem koszivu, szeretik nagyon a parom. Viszont ez most nalam kiverte a biztositekot.


Egyik este leultunk es kozoltem vele, hogy nem koltozom, mas hazaba. Itt van ez, beleoltem nem keves penzt es energiat a csaladommal. Nem vagyok hajlando kiadni, hogy majd jojjon valaki es lelakja. Amugy ez 2 szoba+konyha es nappali+furdo. Boven elfernenk. O meg ekozben valami belvaros masfelszobas lyukat probal talalni meg kozben sporolni akar sajat lakasra... . Mondtam neki, hogy ennek igy semmi ertelme, mert az albi viszi a penzt. Egyszerubb mar akkor, ha par evet elunk nalam es amikor van kello onereje, veszunk egy hazat kozosben. Mikor ez sem felelt meg neki, mondtam, hogy akkor dugja fel maganak a ferfi egojat es lakjon azzal. Fogtam es haza zavartam.... Azota nem is nagyon beszeltunk.


Egyszeruen nem ertem. Idaig annyira normalisan allt a dolgokhoz. Mitol lehet, hogy az utolso pillanatban igy megrettent?



2021. ápr. 22. 10:42
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

Szomorú, hogy 4 oldalas kérdéssel és szakítással kellett végződnie ennek az egésznek. Egyértelmű, hogy ő átgondolta, hogy te nem szeretnél elköltözni, ő pedig nem akar ingyenélő lenni egy olyan házban, amihez semmi köze.


Egy megoldás lett volna, ha ő jön hozzád, de a mindennapi élet mellett nem biztos, hogy tudna félretenni ha veled él, és ha egyszer szétmentek, akkor ő rögtön veszélyzónába kerül, pakolhat, mehet ahová csak akar, 10 év múlva is. Főleg, ha ugyanott tart ahol most.

2021. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 lizzi77 ***** válasza:
72%
Volt múltkor is valami hasonló, de ha jól emlékszem, ott a csaj volt a tulaj is, és a palija azért nem volt hajlandó odaköltözni, mert neki ott nem lenne beleszólása a dolgokba, de az mindjárt segítene a problémán a fickó szerint, ha a csaj ráíratná a ház fele tulajdonjogát...ha esetleg itt is erre menne ki a dolog, ne hagyd magad.
2021. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hagyd ezt a srácot. Nem sok jó sült volna ki belőle.Nekem is az fordult meg a fejembe, hogy majd azt akarná irasd rá.Ilyet soha nem szabad. Tudom, hogy most fáj, terveid voltak, de jobb így ha szakítatok.Egoján kívül mást nem tud.
2021. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, kérdező?
2023. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!