Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parom most jelentette be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom most jelentette be, hogy nem hajlando velem osszekoltozni edesapam hazaba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

En vagyok a no es 27, parom 30. Edesapam az anyukajatol orokolt egy lakast Pesten. Testverem nincsen, igy felujitottuk es par eve mar ott elek. Parommal iden terveztunk osszekoltozni najus vegen, ket eve vagyunk egyutt. Tudta, hogy mi a helyzet a lakassal. Edesapammal jo a viszonyom, nem rakna ki a hazbol, edesanyammal egy kis videki kertes hazban elnek, nem szandekoznak felkoltozni stb. Most kitalalta, hogy o megse koltozne mas lakasaba, bssza az egojat. Mondtam neki, hogy ugyse rak ki minket apam, plane, hogy az en penzenem ujitgattuk fel a lakas nagy reszet. Korabban beszeltunk apuval az atirasrol, de oszinten? Egyikunket se erdekelte, hisz majd egyszer ugy is en oroklom meg.


Parom hajthatatlan, el is kezdett nezni alberleteket, mert o nem hajlando ide jonni megse. Meg hogy az milyen mar, hogy o bele teszi a keszbe magat es nincs alakashoz semmi koze. Apam barmikor kirakhatja vagy ha valami velem tortenik, akkor mehet a vakvilagba. Pedig ez utobbit megbeszeltuk, hogy ha gyerekunk is lenne, maradhat a hazban, ha tortenne velem valami. Apam nem koszivu, szeretik nagyon a parom. Viszont ez most nalam kiverte a biztositekot.


Egyik este leultunk es kozoltem vele, hogy nem koltozom, mas hazaba. Itt van ez, beleoltem nem keves penzt es energiat a csaladommal. Nem vagyok hajlando kiadni, hogy majd jojjon valaki es lelakja. Amugy ez 2 szoba+konyha es nappali+furdo. Boven elfernenk. O meg ekozben valami belvaros masfelszobas lyukat probal talalni meg kozben sporolni akar sajat lakasra... . Mondtam neki, hogy ennek igy semmi ertelme, mert az albi viszi a penzt. Egyszerubb mar akkor, ha par evet elunk nalam es amikor van kello onereje, veszunk egy hazat kozosben. Mikor ez sem felelt meg neki, mondtam, hogy akkor dugja fel maganak a ferfi egojat es lakjon azzal. Fogtam es haza zavartam.... Azota nem is nagyon beszeltunk.


Egyszeruen nem ertem. Idaig annyira normalisan allt a dolgokhoz. Mitol lehet, hogy az utolso pillanatban igy megrettent?



2021. ápr. 22. 10:42
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
97%
Mi is így élünk, sőt mi még együtt is (közös pénz) újítgatjuk, mivel ugye lakbért nem kell fizetni, ez a min. És ezt a férfi párom presszionálta jobban! Szóval van ilyen is!
2021. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
81%
10. De jó esetben van a csávónak megtakarítása, félretett pénze és ha évekig nem kell fizetnie albérletet, akkor még több lesz majd neki. Tehát ha valaha is megtörténik, hogy kirakják a lakásból, akkor csak még több pénze lesz, mintha amúgy sosem lakott volna ott.
2021. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
70%
Szegény srác megtűrt személyként érezné ott magát, szerintem az is nagyon jó megoldás volna, HA A LAKBÉRT méltányosan nektek fizetné, vagy a rezsit, esetleg egy jelképes összeggel támogatná a családod, így adott is bele, de lakott is ott, de a tudat mindig ott lesz, hogy ha egy vita alakulna ki, az első mondat tőletek az lesz felé, hogy te ne szóljál bele, neked itt semmi közöd semmihez, és ez szar érzés.
2021. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Most is albiban el. Van 2 millio korul felretett penze, de az is azert, mert ragtam a fulet, hogy tegyen felre.


Most nemreg beszeltunk telefonon, hogy talalt egy alberletet, megnezem-e vele. Nemet mondtam, mire ram vagta a telefont :(

2021. ápr. 22. 11:30
 15/44 anonim ***** válasza:
89%
Lehet jobb is, hogy így alakul, tényleg sajnálom. A kérdésed és válaszaid alapján te vagy az okosabb, ő meg gyerekes, mert sérti a büszkeségét ez az egész, de őt is megértem. Adhatsz még esélyt a dolognak, ha kicsit lakik magában, talán lehet ha ezen túl tudtok lépni az ő ötletével, akkor is távkapcsolat lesz.
2021. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
83%
14. Akkor tipik az a jó munkásember, aki sokat keres sok robotolással, de mellette nem tud bánni a pénzzel és elverné az egészet amúgy. Sok ilyen arcot ismertem sajnos. Keres (vidéken is) 300-400 ezret, de elb*@ssza az egészet minden hónapban. Ja és ezt férfiként mondom.
2021. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
12%

Mi van???


Komolyan azt írjátok itt sokan, hogy a srác egója miatt inkább verjék magukat hitelbe, vagy fizessenek albit? Jó, hogy ne írassa rá a srácra a lakást nem?


Ennyi buta embert...nők vagytok, mi?

2021. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
88%
14. Amúgy amit a 13-as mond nem hülyeség :D Ha annyira fizetni akar albérletet, akkor fizessen neked, te pedig azt a pénzt tedd félre magatoknak a közös jövőtökre.
2021. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
25%
Aki férfiként, 30 éves korára nem tud felmutatni, legalább egy hiteles lakást, az mit akar? Örüljön, hogy befogadod!
2021. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
75%

Ha ennyire nem tudtok dűlőre jutni, akkor ez ennyi volt.


Őt is megértem, nem akar egy olyan lakásba berendezkedni amihez gyakorlatilag semmi köze... Te meg nyilván nem akarsz albiba menni mikor van egy lakásod.


Én azt ajánlottam volna fel neki, hogy költözzön oda hozzám és kezdjünk el szépen együtt gyűjteni egy közös lakásra. Úgy sokkal hamarabb összegyűlne a pénz.

Ő végül megnyugodhatna, hogy 50%-ban saját ingatlanban lakhat, ti meg kiadhatnátok a lakásod albérletbe, aztán neked még mindig ott a lehetőség, hogy akármikor szétmentek van egy SAJÁT lakásod is. (Ha már a párod is abban gondolkozik, hogy mi lesz szétmentek...)

2021. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!