Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nulla intim szféra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nulla intim szféra?

Figyelt kérdés

Megkérdezem már hogy ez másnál is így van e akik együttélnek élettársukkal/feleséükkel vagy csak nállunk van ez?


Éjjel ha kimegyek az ágyból wc re vagy pipilni felébred.

"(Hovamész? hangzik a kérdés)


Ha kerezbe fekszik meg hánykolódik könyököl az oldalamba az asszony az ágyban és hajnalra ezt megunom 'kimegyek a kanapéra valami érdemlegeset aludni,, 10 perc múlva Ő felébred majd kérdőre von! Megsértődés van részéről...


Ha ég a gyomrom vagy fáj valamim esetleg kattogok az idegtől, és kisurranok hajnalba csendbe a konyhába, vagy a másik szobába egyből felébred.

(Vazze mint valami őr!)

Jön utánnam letolni hogy, mit csinálok, éjjel ilyenkor mért nem alszom!?

(Csak feltolja a vérnyomásom.)


De ha délután valami oknál fogva elnyom az álom a kanapén tv nézés közbe betakarózom a puha gyapjúutánzatú pokróccal és kényelmes pózist találok. Leteszem a fejem 10-15 percre pont elszunnyantanék. És már mikor megbékélnék a világgal.


"Hát jön oszt felver valami hülyeséggel,, mintha kötelező lenne! Pl Nyissam már ki a befőttes üveget!" Vagy elkezd porszívózni...


Aztán még ő van megsértődve ha káronkodok egyet vagy ideges vagyok...


! Nemérti meg..! Nem értimeg... Már próbáltam szépen csúnyán, mielőtt jönnétek azzal hogy ,,, üljek le vele... Beszéljeem meeg.. Stb.



Régen ha nem tudtam aludni volt szüleimnél saját szobám halkan néztem a tv-t vagy felmentem az internetre böngészni valamit. Aztán ha elfáradtam visszafeküdtem aludni.



2021. okt. 25. 06:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
33%

Ja es en ugy érzem ő az elnyomó, szerinte meg én alázom a ffiakat, meg nem bánok jol a ffiakkal.


Szoval teljesen máshogy látjuk..

(Bocsi hogy külön írtam)

6. 9.

2021. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
61%
Nem is értem mit panaszkodtok. A rendes, nyugis nőt eldobjátok, ilyen foggyosokkal cdaljátok. Ha ez kellett akkor csitu és élvezzétek.
2021. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
31%
#12 pontosan, másik oldalon is a halál jó arc normális gyerek az unalmas, ezek meg hát lehet olvasgatni kivel vannak szivesen.
2021. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
73%
#10 Nehogy elhagyd véletlenül és megoldódjon a problémád, á....dehogy! Panaszkodj itt továbbra is. Aztán még szüljél is neki.
2021. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
19%

14 nálam nem "válóok" egy pohár, vagy a különalvás.

Ez neki tesz csak be. Nekem nem.


Nem azert vagyok valakivel, hogy hagy, vagy nem hagy letenni egy poharat.(ezt en megoldom) Hanem teljesen másért.


Sajnalom hogy az exei nem tanították meg semmire, mert elmondasa szerint ők nyeltek mindent, mindenhez alkalmazkodtak, a sz.r alváshoz is vele, kibírták.

Megszokta azt hogy ő a "főnök", a másik meg csak "vendég". A nő 2.helyen van, ő meg a király.


Kicsit szokatlan neki, ami en vagyok.

En már elengedtem őt egyszer. Szépen elmagyaráztam neki dolgokat, hogy nem a nőtől kell várni hogy becsicskuljon, meg lábtörlő legyen, legyen már ő a férfi es hagyjon engem nőnek lenni. A ferfinek kell egy kicsit tobbet nyujtania, es nem elvárásokat tamasztani. Megalázo ez egy Nőnek.egy NŐ nem csicskul, nem kapar, nem rendeli alá magát.


Amikor elvette a jobb takarot magának is, elmeséltem neki azt, hogy az exem kulfoldrol mikor eljott Mo.ra, akkoriban volt egy sz.r ágyam. Egyik fele rossz masik jo, egyik parnam rossz masik jo, es ő kérte, hogy aludjak en a jobb helyen es a jobb parnaval(mikozben ő volt nálam a vendég).


Csak ugy halkan(!)elmesélem neki néha MI EGY VALODI FERFI.


Elengedtem őt, szakitás szélén álltunk.


És azota enyém a jobb takaro, meg lasd letehetek egy poharat ahova ÉN akarok, es nem szol ha köhögök, stb


Nehéz rögös az ut, de tudja nagyon jol hogy ha nem megy, az ajtó bármikor nyitva áll.

2021. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%

+1

Attol ha egy masik ffival egyutt tudok aludni még egy masik ffi nem lesz jobb ember egyaltalan...lehet egy masik meg csalna agyba főbe ugy hogy közben édesdeden alszunk egyutt..


Azért a prioritások nagyon nem mindegy

2021. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%

A japánoknál már évtizedek óta bevett szokás, hogy a férfi és a nő külön alszik. Pont azért, hogy mindkét fél kipihenten ébredjen! Rájöttek, hogy így nagyobb a dolgozók munkahatékonysága!

A kötelező együtt alváshoz dogmatikusan ragaszkodni nem szabad! Vannak "pacsirta típusú" és "bagoly típusú" emberek! Miért kell egymásra rákötelezni, ki mikor, hol aludjon, vagy mikor pisiljen stb?....

Együttéléskor az a minimum, hogy tekintettel vagyok arra akit szeretek, nem zavarom és nem kötelezek rá olyan dolgokat amiben ő nem érzi jól magát! Tehát nem akarom megváltoztatni! Ezért nehéz dolog a párválasztás. Jól kell "tudni megérezni", ki az igazi! :D

2021. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%

Hű haver, te aztán jól beleválasztottál. Ha én felkelek, kimegyek vécére vagy -horribile dictu- leülök a másik szobában a gép elé játszani, asszony a füle botját se mozdítja. Ha fel is ébred a szöszmötölésre, max. hozzám szól, hogy "jó reggelt édes, én meg alszok egy kicsit" aztán már húzza is a lóbőrt a drága. :)


Az ilyen kiképző őrmester feleségek viselkedését olvasva nagyon hálás vagyok a szelídségéért és hogy nem vagyok megrendszabályozva mert FELKELTEM. :D

2021. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
#15 Ehhez képest ömlik belőled a sérelem. De mindegy, úgy rontod el az életedet ahogy akarod. Nem kell elmagyarázni, értjük, hogy mazochista vagy és társfüggő, teljesen rendben van ez így.
2021. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%
#19 igazad van A #15 minden létező kérdésnél folyamatosan panaszkodik a párjára, már regényt lehetne írni róla, de még mindig nem szakítottak! Úgy látszik ő direkt élvezi, ha rosszul bánnak vele! Volt itt már alvási probléma, "telefonos" probléma, szeretet nem kimutatása probléma, megalázási probléma.............
2021. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!