Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nulla intim szféra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nulla intim szféra?

Figyelt kérdés

Megkérdezem már hogy ez másnál is így van e akik együttélnek élettársukkal/feleséükkel vagy csak nállunk van ez?


Éjjel ha kimegyek az ágyból wc re vagy pipilni felébred.

"(Hovamész? hangzik a kérdés)


Ha kerezbe fekszik meg hánykolódik könyököl az oldalamba az asszony az ágyban és hajnalra ezt megunom 'kimegyek a kanapéra valami érdemlegeset aludni,, 10 perc múlva Ő felébred majd kérdőre von! Megsértődés van részéről...


Ha ég a gyomrom vagy fáj valamim esetleg kattogok az idegtől, és kisurranok hajnalba csendbe a konyhába, vagy a másik szobába egyből felébred.

(Vazze mint valami őr!)

Jön utánnam letolni hogy, mit csinálok, éjjel ilyenkor mért nem alszom!?

(Csak feltolja a vérnyomásom.)


De ha délután valami oknál fogva elnyom az álom a kanapén tv nézés közbe betakarózom a puha gyapjúutánzatú pokróccal és kényelmes pózist találok. Leteszem a fejem 10-15 percre pont elszunnyantanék. És már mikor megbékélnék a világgal.


"Hát jön oszt felver valami hülyeséggel,, mintha kötelező lenne! Pl Nyissam már ki a befőttes üveget!" Vagy elkezd porszívózni...


Aztán még ő van megsértődve ha káronkodok egyet vagy ideges vagyok...


! Nemérti meg..! Nem értimeg... Már próbáltam szépen csúnyán, mielőtt jönnétek azzal hogy ,,, üljek le vele... Beszéljeem meeg.. Stb.



Régen ha nem tudtam aludni volt szüleimnél saját szobám halkan néztem a tv-t vagy felmentem az internetre böngészni valamit. Aztán ha elfáradtam visszafeküdtem aludni.



2021. okt. 25. 06:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi kulon haloszobaban alszunk. Mind a ketten kipihenve ebredunk, o mar 9-10 kozott lefekszik, en csak kb ejfel utan.
2021. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
82%
Az én férjem is ilyen matrica volt régebben, de nála bevált, hogy közöltem vele, vagy hagysz nekem én időt és nem lógsz folyton a seggemben a kérdéseiddel, vagy el fogunk válni. Megértette. :D
2021. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is minden neszre felébredek éjszaka, arra is, ha a párom kmegy pisilni. És nem azért, mert erre lennék kihegyezve, egyszerűen rosszul alszok. Ilyenkor én is meg szoktam kérdezni, hogy hova megy, de azt se számonkérően, sokkal inkább azért, mert azt se tudom, hol vagyok, mi történik, elkezdek gondolkodni, hogy elaludtam-e, vagy mivan.


Nem tudom, hogy ebben mi ennyire rossz. Mondjuk én délután nem szoktam felkelteni őt.

2021. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ez gáz, én ebbe beleőrülnék, hiába szeretem a páromat... Felejtős.
2021. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!